teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 15km w dniu 10.01.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: kobiety

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
poza klasyfikacją
51 155 MARZENA MICHALCZEWSKA 1974 ŁÓDŹ
15  
2  
 
17
52 378 KATARZYNA ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK 1978 KUTNO
 
15  
 
15
53 429 AGNIESZKA ŚREDNIAK 1978 ŁÓDŹ
 
 
14  
14
54 79 KATARZYNA SADZAK 1980 ŁÓDŻ
12  
 
 
12
55 229 AGNIESZKA KOŹBA 1980 ŁÓDŹ
1  
8  
 
9
56 271 BEATA KOSIELSKA 1978 ŁÓDŹ
9  
 
 
9
57 399 SYLWIA WYLAZŁOWSKA 1977 ŁÓDŹ
 
6  
1  
7
58 108 MARTA GONCIARZ 1977 ŁÓDŹ
1  
5  
 
6
59 402 JOANNA TEOFILAK 1991 PIŁA
 
4  
 
4
60 80 ALEKSANDRA KRUK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
61 18 ALEXANDRA DOBRAS 1987 RYBNIK
1  
 
1  
2
62 377 ALICJA ŚWIEŻAWSKA 1980 KUTNO
 
1  
1  
2
63 220 ASIA ROCZEK 1975 ŁÓDŹ
FITNESS
1  
1  
 
2
64 139 BARBARA DANKIEWICZ 1971 ŁOWICZ
 
1  
1  
2
65 262 BEATA DĘBICKA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
66 19 BEATA OKRĘGLICKA 1974 TYCHY
1  
1  
 
2
67 374 EWA HAJZER 1986 ŁÓDŹ
 
1  
1  
2
68 166 EWA MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
69 159 JANINA MICHALAK 1965 GIECZNO
1  
1  
 
2
70 475 JOANNA KAŹMIERCZAK 1983 ZGIERZ
 
 
2  
2
71 21 JULITA SZOBERT 1979 SOSNOWIEC
1  
1  
 
2
72 323 MAŁGORZATA STASZEWSKA 1978 NIEBORÓW
1  
 
1  
2
73 167 MAŁGORZATA ZIĘBA 1963 ŁÓDŹ
1  
 
1  
2
74 112 SYLWIA LICZMONIK 1973 ŁÓDŹ
1  
 
1  
2
75 356 URSZULA SUJECKA 1971 BEŁCHATÓW
 
1  
1  
2
76 424 ADELINA NAGLIK 1986 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
77 207 AGATA DANEL 1989 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
78 133 AGNIESZKA BŁAŻEJCZYK 1965 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
79 273 AGNIESZKA RYBAK-GABRYSZEWSKA 1974 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
 
 
1
80 316 AGNIESZKA SKORUPA 1992 ROZPRZA
1  
 
 
1
81 462 ALEKSANDRA GAGAS 1978 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
82 128 ALEKSANDRA SKOCZYLAS 1990 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
83 10 ANNA GOŁDA 1983 OSIECZNICA
 
 
1  
1
84 464 ANNA PIEPRZ 1984 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
85 183 ANNA TRACZ 1990 KRAKOW
1  
 
 
1
86 434 BARBARA ZIMECKA 1966 ŁOWICZ
 
 
1  
1
87 256 BOGUSŁAWA ROMALDOWSKA 1960 RAWA MAZOWIECKA
1  
 
 
1
88 481 BOŻENA MALICKA 1967 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
89 408 DOROTA RÓŻAŃSKA 1973 ŁÓDZ
 
1  
 
1
90 448 ELŻBIETA KLONOWSKA 1982 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
91 425 EMILIA KUBIK 1979 WARSZAWA
 
 
1  
1
92 445 EWELINA SUŁKOWSKA 1987 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
93 303 GABRIELA TVIANG 1984 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
94 194 ILONA GRONEK 1970 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
95 489 IWONA KNYPL 1966 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
96 278 JUSTYNA BONIECKA 1981 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
97 437 KAROLINA PALUSZKIEWICZ 1979 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
98 472 KATARZYNA JEZIORSKA 1971 ŁÓDZ
 
 
1  
1
99 451 KATARZYNA KLIMASZEWSKA 1975 LODZ
 
 
1  
1
100 477 KATARZYNA ULBRICH 1976 WARSZAWA
 
 
1  
1

« poprzednia 1 2 3 następna »