teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 5km w dniu 15.11.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: kobiety

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 77 KATARZYNA ŻBIKOWSKA-JUSIS 1983 ŁÓDŹ
100  
100
2 267 AGNIESZKA MARIOLA CHYLIŃSKA 1987 ŁÓDŹ
80  
80
3 179 MARTYNA BALCERZAK 1994 ZDUŃSKA WOLA
60  
60
4 174 ALEKSANDRA GÓRECKA 1977 ŁÓDŹ
50  
50
5 118 MARTA BUKOWSKA 1992 TOMASZÓW MAZOWIECKI
45  
45
6 120 EWELINA TRAWCZYŃSKA 1977 ŁÓDŹ
40  
40
7 126 KATARZYNA DĄBROWSKA 1984 ZGIERZ
36  
36
8 56 ANETA OKUŃSKAWEJDMAN 1976 ŁÓDŻ
32  
32
9 59 AGNIESZKA JASTRZĄBEK 1984 ŁÓDŹ
30  
30
10 99 KAMILA KWIECIEŃ - LIPIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
28  
28
11 249 MONIKA WINNICKA 1974 ŁÓDŹ
26  
26
12 147 PAULINA CYNIAK 1977 ŁÓDŹ
26  
26
13 349 RENATA WOJTAS 1974 ZGIERZ
22  
22
14 270 JOANNA SZMAGAJ-PIOTROWSKA 1980 ŁÓDŹ
20  
20
15 138 RENATA WIŚNIEWSKA 1971 ŁOWICZ
18  
18
16 184 TERESA STEFAŃCZYK 1969 ANTONIEW
16  
16
17 155 MARZENA MICHALCZEWSKA 1974 ŁÓDŹ
15  
15
18 185 MAJA STĘPIEŃ 1989 ŁÓDŹ
14  
14
19 319 IWONA ROŻMATA 1973
13  
13
20 79 KATARZYNA SADZAK 1980 ŁÓDŻ
12  
12
21 15 ANNA WOJCIECH 1985 PYRZYCE
11  
11
22 162 MARTA SIERADZKA 1980 ŁÓDŹ
10  
10
23 271 BEATA KOSIELSKA 1978 ŁÓDŹ
9  
9
24 203 IZABELLA WÓJCIK-URBAŃSKA 1974 ŁOWICZ
8  
8
25 11 JUSTYNA PASTWIŃSKA 1989 ŁÓDŹ
7  
7
26 214 EWA PATROWICZ 1975 ŁÓDŹ
6  
6
27 239 MONIKA WILCZEK 1978 PABIANICE
5  
5
28 72 MAŁGORZATA CUPER-KONWERSKA 1986 ŁÓDŹ
4  
4
29 260 ALEKSANDRA KARAŚ 1962 ŁÓDŹ
3  
3
30 61 ANNA BŁAŻAŁEK 1977 ŁÓDŹ
2  
2
31 207 AGATA DANEL 1989 ŁÓDŹ
1  
1
32 133 AGNIESZKA BŁAŻEJCZYK 1965 ŁÓDŹ
1  
1
33 229 AGNIESZKA KOŹBA 1980 ŁÓDŹ
1  
1
34 328 AGNIESZKA KRUK-KAMIŃSKA 1985 ŁÓDŹ
1  
1
35 273 AGNIESZKA RYBAK-GABRYSZEWSKA 1974 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1
36 316 AGNIESZKA SKORUPA 1992 ROZPRZA
1  
1
37 289 AGNIESZKA WASILEWSKA 1981 SZCZERCÓW
1  
1
38 80 ALEKSANDRA KRUK 1974 ŁÓDŹ
1  
1
39 128 ALEKSANDRA SKOCZYLAS 1990 ŁÓDŹ
1  
1
40 18 ALEXANDRA DOBRAS 1987 RYBNIK
1  
1
41 160 ANNA EDYK 1964 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
1
42 20 ANNA KALINOWSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1
43 216 ANNA PASIŃSKA 1975 PABIANICE
1  
1
44 183 ANNA TRACZ 1990 KRAKOW
1  
1
45 220 ASIA ROCZEK 1975 ŁÓDŹ
FITNESS
1  
1
46 262 BEATA DĘBICKA 1985 ŁÓDŹ
1  
1
47 52 BEATA DEMBIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1
48 19 BEATA OKRĘGLICKA 1974 TYCHY
1  
1
49 13 BOGUSŁAWA KASPRZAK 1967 WROCŁAW
1  
1
50 256 BOGUSŁAWA ROMALDOWSKA 1960 RAWA MAZOWIECKA
1  
1

« poprzednia 1 2 następna »