teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 10km w dniu 13.12.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
101 235 BRADLEY DE JAGER 1984 LODZ
1  
1  
1
102 414 CEZARY KOPCZYŃSKI 1962 ŁÓDZ
 
1  
1
103 301 DANIEL CZAPNIK 1997 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1
104 390 DANIEL MATACHOWSKI 1981 ŁÓDŹ
 
1  
1
105 351 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA
1  
 
1
106 150 DAREK PATOWSKI 1965 ZGIERZ
1  
 
1
107 27 DARIUSZ POPŁAWSKI 1982 WROCŁAW
1  
 
1
108 144 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1
109 312 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1
110 87 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1
111 338 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1
112 373 DARIUSZ STAWSKI 1957 ŁÓDŹ
 
1  
1
113 55 DARIUSZ WEJDMAN 1973 ŁÓDŻ
1  
1  
1
114 202 DOMINIK PŁACEK 1982 ŁÓDŹ
1  
 
1
115 232 DORIAN GRZYB 1989 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1
116 408 DOROTA RÓŻAŃSKA 1973 ŁÓDZ
 
1  
1
117 280 EDWARD JURACHNO 1960 BEŁCHATÓW
1  
 
1
118 58 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
1  
1  
1
119 374 EWA HAJZER 1986 ŁÓDŹ
 
1  
1
120 166 EWA MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1
121 214 EWA PATROWICZ 1975 ŁÓDŹ
1  
 
1
122 120 EWELINA TRAWCZYŃSKA 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1
123 303 GABRIELA TVIANG 1984 ŁÓDŹ
1  
 
1
124 187 GERARD KMIEĆ 1987 ŁÓDŹ
1  
1  
1
125 306 GRZEGORZ BORKOWSKI 1955 ŁÓDŹ
1  
1  
1
126 412 GRZEGORZ MROWICKI 1982 ŁÓDZ
 
1  
1
127 51 GZREGORZ STEFANIAK 1978 RAWA MAZOWIECKA
1  
 
1
128 157 IGOR MAZUR 1980 ŁÓDZ
1  
1  
1
129 194 ILONA GRONEK 1970 ŁÓDŹ
1  
 
1
130 176 IRENEUSZ RACZYŃSKI 1959 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1
131 319 IWONA ROŻMATA 1973
1  
1  
1
132 203 IZABELLA WÓJCIK-URBAŃSKA 1974 ŁOWICZ
1  
1  
1
133 1 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
1  
1  
1
134 350 JACEK BALICKI 1963 ŁÓDŹ
1  
 
1
135 337 JACEK DZIOMDZIORA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
1
136 104 JACEK KRONE 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1
137 88 JACEK KUNA 1977 ŁÓDŹ
1  
 
1
138 248 JACEK KURMAN 1969 ŁOWICZ
1  
1  
1
139 246 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
1  
1  
1
140 181 JACEK REMIASZ 1960 ŁÓDŻ
1  
 
1
141 14 JACEK WOSIEK 1975 WROCŁAW
1  
 
1
142 386 JAKUB BALICKI 1973 ŁÓDŹ
 
1  
1
143 86 JAKUB ŚPIEWAK 1973 ŁÓDŹ
1  
 
1
144 158 JAKUB STRZELECKI CIRRUS 1964 ŁÓDŹ
1  
1  
1
145 324 JANEK WLAZŁO 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1
146 159 JANINA MICHALAK 1965 GIECZNO
1  
1  
1
147 253 JANUSZ GÓRAL 1961 ŁÓDŹ
1  
1  
1
148 49 JANUSZ REDZYNIA 1953 ŁÓDZ
1  
1  
1
149 300 JAROSŁAW JANISZEWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1
150 17 JAROSŁAW KORKUŚ 1986 WROCLAW
1  
 
1

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »