teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 10km w dniu 13.12.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M40

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 305 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
100  
80  
180
2 192 ARKADIUSZ DUDEK 1972 WŁODZIMIERZÓW
50  
100  
150
3 95 MARIUSZ SZMERKA 1973 ŁÓDŹ
80  
40  
120
4 57 ROBERT WÓJCIK 1973 ZGIERZ
60  
50  
110
5 196 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
28  
60  
88
6 205 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
45  
36  
81
7 83 WOJCIECH SIENKIEWICZ 1973 ŁÓDŹ
32  
45  
77
8 132 DOMINIK LISIECKI 1974 ŁÓDŹ
30  
32  
62
9 315 JAREK SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
40  
22  
62
10 134 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
24  
30  
54
11 324 JANEK WLAZŁO 1974 ŁÓDŹ
22  
28  
50
12 290 MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI 1973 ŁÓDŻ
16  
24  
40
13 275 MARCIN KUCHARSKI 1974 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
13  
26  
39
14 101 PIOTR KARASIŃSKI 1967 ŁÓDŹ
20  
18  
38
15 225 SŁAWOMIR JANISZEWSKI 1975 RAWA MAZOWIECKA
26  
12  
38
16 331 JACEK ULOWSKI 1968 ŁÓDŹ
36  
 
36
17 217 JAROSŁAW RESZELEWSKI 1975 ŁÓDŹ
20  
16  
36
18 140 ZYGFRYD GLANC 1970 ŁÓDŹ
15  
20  
35
19 204 ADAM OCHMAŃSKI 1974 ŁÓDŹ
14  
15  
29
20 125 MICHAŁ WALASIK 1975 ŁÓDŹ
10  
13  
23
21 129 PAWEŁ KRYCH 1968 ŁÓDŹ
7  
14  
21
22 55 DARIUSZ WEJDMAN 1973 ŁÓDŻ
9  
11  
20
23 58 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
12  
6  
18
24 231 WOJTEK STĘPNIAK 1971 ZGIERZ
8  
5  
13
25 73 TADEUSZ PODSIADŁO 1967 ŁÓDŻ
11  
1  
12
26 104 JACEK KRONE 1972 ŁÓDŹ
3  
7  
10
27 366 WOJCIECH ZALASA 1968 ŁÓDŹ
 
10  
10
28 286 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDŹ
1  
8  
9
29 404 ROBERT SANKOWSKI 1969 TOMASZÓW MAZOWIECKI
 
9  
9
30 135 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
5  
3  
8
31 28 ADAM FIGWER 1974 ŁÓDŹ
7  
 
7
32 419 JAROSŁAW SOBIECH 1974 ŁÓDZ
 
4  
4
33 48 MARCIN ADAMIAK 1974 ŁÓDŹ
3  
1  
4
34 152 ROBERT GOTFRYD 1966 ŁÓDŹ
4  
 
4
35 161 MICHAŁ LACHMAN 1974 ŁÓDŹ
1  
2  
3
36 114 ADAM KUCHARSKI 1973 ZGIERZ
1  
1  
2
37 211 ADAM ŚWIĄTCZAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1  
2
38 156 ANDRZEJ MICHALCZEWSKI 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
2
39 215 ARKADIUSZ KWIATKOWSKI 1974 ROKIETNICA
1  
1  
2
40 338 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
2
41 1 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
1  
1  
2
42 248 JACEK KURMAN 1969 ŁOWICZ
1  
1  
2
43 89 JAROSŁAW KRUK 1970 LODZ
1  
1  
2
44 82 KONRAD KABAŁA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
2
45 69 LESZEK FORYŚ 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
2
46 285 MACIEJ ADAMIAK 1968 KOLONIA BRUŻYCA
1  
1  
2
47 141 MACIEJ PRZEGALIŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
2
48 148 MARCIN SZCZEPAŃSKI 1973 ŁÓDŹ
1  
1  
2
49 188 MARCIN ŁANDWIJT 1973 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1  
2
50 320 MAREK CYNIAK 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
2

« poprzednia 1 2 następna »