teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 10km w dniu 13.12.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: mężczyźni

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
201 269 PIOTR KMIN 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1
202 375 PIOTR LICHWAŁA 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
1  
1
203 240 PIOTR MAKSYMOWICZ 1962 ŁÓDŹ
1  
1  
1
204 105 PIOTR ROBAKOWSKI 1965 ŁÓDŹ
1  
 
1
205 135 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
1
206 62 PRZEMEK GRZEJDZIAK 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1
207 25 PRZEMYSŁAW GRABICKI 1977 ŁÓDŹ
1  
 
1
208 341 PRZEMYSŁAW KASZEWSKI 1979 GOSTYNIN
1  
 
1
209 170 PRZEMYSŁAW KUROWSKI 1992 ŻAKOWICE
1  
 
1
210 372 PRZEMYSŁAW RAK 1976 KUTNO
 
1  
1
211 96 RADEK CHUDZIK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1
212 293 RADEK GARNYS 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1
213 234 RADOSŁAW JANIAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1  
1
214 84 RADOSŁAW SAŁADAJCZYK 1977 PABIANICE
1  
1  
1
215 90 RADOSŁAW ŁASKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1
216 279 RAFAŁ AUGUSTYNIAK 1994 ŁÓDŹ
1  
 
1
217 282 RAFAŁ KASZUBSKI 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1
218 228 RAFAŁ PRZYBYLSKI 1981 KUTNO
1  
1  
1
219 152 ROBERT GOTFRYD 1966 ŁÓDŹ
1  
 
1
220 212 ROBERT PODLASIAK 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1
221 404 ROBERT SANKOWSKI 1969 TOMASZÓW MAZOWIECKI
 
1  
1
222 409 ROMAN LEMAŃSKI 1961 RĄBIEŃ
 
1  
1
223 137 ROMAN ZBUDNIEWEK 1952 ŁÓDŹ
1  
 
1
224 130 RYSZARD BARJASZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1
225 314 SEBASTIAN CICHOŃSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
 
1
226 109 SEBASTIAN NOWICKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1
227 113 STANISŁAW KORCZYŃSKI 1953 ŁÓDŹ
1  
1  
1
228 91 STANISŁAW SKRZEK 1957 ŁÓDŻ
1  
1  
1
229 261 STANISŁAW ŁUKOŚ 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1
230 94 SYLWESTER DUDKIEWICZ 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1
231 345 SZCZEPAN KUBIAK 1976 ŁÓDŹ
1  
 
1
232 54 SZYMON KOWALSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1
233 348 SZYMON KWIATKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1
234 302 SZYMON STEFANIAK 1996 RAWA MAZOWIECKA
1  
 
1
235 311 SŁAWOMIR JAKUBOWSKI 1963 MALANÓW
1  
1  
1
236 225 SŁAWOMIR JANISZEWSKI 1975 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1
237 221 SŁAWOMIR MARCINIAK 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
1
238 26 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1
239 73 TADEUSZ PODSIADŁO 1967 ŁÓDŻ
1  
1  
1
240 339 TOMASZ ANDRZEJCZAK 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1
241 74 TOMASZ FIRAZA 1982 ŁÓDŹ
1  
 
1
242 274 TOMASZ GABRYSZEWSKI 1969 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
 
1
243 127 TOMASZ GAWEŁ 1978 KRZYWIEC
1  
1  
1
244 70 TOMASZ GŁOWACKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1
245 224 TOMASZ OSKIERKO 1987 ŁÓDŹ
1  
 
1
246 406 TOMASZ POŁEĆ 1988 ŁÓDZ
 
1  
1
247 180 TOMASZ PUZIO 1987 ŁÓDŹ
1  
 
1
248 106 TOMASZ SMARZEK 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1
249 247 TOMASZ WILGOCKI 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1
250 347 TOMASZ WOJCIECH CIUPIŃSKI 1964 ŁÓDŹ
1  
1  
1

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »