teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 10km w dniu 13.12.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: mężczyźni

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
51 198 ADAM WÓJCIK 1990 ŁÓDŹ
1  
 
1
52 400 ADRIAN MROZIEWICZ 1994 KRZYŻANÓW
 
1  
1
53 393 ADRIAN SZADKOWSKI 1989 ŁÓDŹ
 
1  
1
54 67 ANDRZEJ KRUSZYŃSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1
55 286 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1  
1
56 143 ANDRZEJ MARKIEWICZ 1959 ŁÓDŹ
1  
 
1
57 250 ANDRZEJ MAZURKIEWICZ 1958 ZGIERZ
1  
 
1
58 156 ANDRZEJ MICHALCZEWSKI 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
1
59 123 ANDRZEJ MUSZYŃSKI 1962 ZGIERZ
1  
1  
1
60 98 ANDRZEJ SPRUCH 1958 ŁÓDŹ
1  
1  
1
61 134 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
1  
1  
1
62 215 ARKADIUSZ KWIATKOWSKI 1974 ROKIETNICA
1  
1  
1
63 405 ARKADIUSZ MACHURA 1976 WOLA JEDLIŃSKA
 
1  
1
64 236 ARKADIUSZ SKONECZNY 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
1
65 392 ARKADIUSZ WYSOCKI 1980 RĄBIEŃ
 
1  
1
66 233 ARTUR BEIER 1989 ŁÓDŹ
1  
 
1
67 327 ARTUR WOJCIECH STRUMIŁŁO 1963 SYSKI
1  
1  
1
68 421 BARTŁOMIEJ DRACH 1986 BEŁCHATÓW
 
1  
1
69 255 BARTŁOMIEJ JÓŹWIK 1992 BEDOŃ PRZYKOŚCIELNY
1  
 
1
70 53 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1
71 235 BRADLEY DE JAGER 1984 LODZ
1  
1  
1
72 414 CEZARY KOPCZYŃSKI 1962 ŁÓDZ
 
1  
1
73 301 DANIEL CZAPNIK 1997 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1
74 390 DANIEL MATACHOWSKI 1981 ŁÓDŹ
 
1  
1
75 351 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA
1  
 
1
76 150 DAREK PATOWSKI 1965 ZGIERZ
1  
 
1
77 27 DARIUSZ POPŁAWSKI 1982 WROCŁAW
1  
 
1
78 144 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1
79 312 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1
80 87 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1
81 338 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1
82 373 DARIUSZ STAWSKI 1957 ŁÓDŹ
 
1  
1
83 55 DARIUSZ WEJDMAN 1973 ŁÓDŻ
1  
1  
1
84 202 DOMINIK PŁACEK 1982 ŁÓDŹ
1  
 
1
85 232 DORIAN GRZYB 1989 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1
86 280 EDWARD JURACHNO 1960 BEŁCHATÓW
1  
 
1
87 58 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
1  
1  
1
88 187 GERARD KMIEĆ 1987 ŁÓDŹ
1  
1  
1
89 306 GRZEGORZ BORKOWSKI 1955 ŁÓDŹ
1  
1  
1
90 412 GRZEGORZ MROWICKI 1982 ŁÓDZ
 
1  
1
91 51 GZREGORZ STEFANIAK 1978 RAWA MAZOWIECKA
1  
 
1
92 157 IGOR MAZUR 1980 ŁÓDZ
1  
1  
1
93 176 IRENEUSZ RACZYŃSKI 1959 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1
94 1 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
1  
1  
1
95 350 JACEK BALICKI 1963 ŁÓDŹ
1  
 
1
96 337 JACEK DZIOMDZIORA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
1
97 104 JACEK KRONE 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1
98 88 JACEK KUNA 1977 ŁÓDŹ
1  
 
1
99 248 JACEK KURMAN 1969 ŁOWICZ
1  
1  
1
100 246 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
1  
1  
1

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »