CHRONOSPORTS | POMIAR CZASU | NUMERY STARTOWE | WYNIKI | KLASYFIKACJE
teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Bike Atelier MTB Maraton 2015

stan po zawodach BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 1 w dniu 07.06.2015

Wybierz szczegóły tabeli

PRO OPEN   -   PRO K0   -   PRO K20   -   PRO K30   -   PRO K40   -   PRO K50   -   PRO M0   -   PRO M20   -   PRO M30   -   PRO M40   -   PRO M50   -   PRO M60   -   HOBBY   -   HOBBY KH1   -   HOBBY KH2   -   HOBBY KH3   -   HOBBY MH1   -   HOBBY MH2   -   HOBBY MH3   -   HOBBY RODZINNE   -   HOBBY HRD1   -   HOBBY HRD2   -   HOBBY HRD3   -   HOBBY HRC1   -   HOBBY HRC2   -   HOBBY HRC3

Tabela klasyfikacji: PRO M20

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 100 MICHAŁ FICEK 1992 MYSŁOWICE
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
 
100
2 123 MICHAŁ KUCEWICZ 1987 BYTOM
LEGIA CORRATEC TEAM
 
80
3 181 MICHAŁ LEŚNIEWSKI 1988 SOSNOWIEC
BIKE ATELIER TEAM
 
60
4 185 MATEUSZ SANETRA 1989
KS-LUBOŃ SKOMIELINA-BIAŁA
 
50
5 56 PRZEMYSŁAW DRZYZGIEWICZ 1989 KRAKÓW
 
45
6 128 SZYMON JANUS 1986 DABROWA GÓRNICZA
BIKE ATELIER TEAM
 
40
7 97 MARCIN ZENTLIK 1989 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
ROWEROWY BYTOM - ROWEREK
 
36
8 93 DAMIAN KOTWICA 1992 KATOWICE
AEGON CYCLING TEAM
 
32
9 87 PRZEMEK BAR 1986 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
AZS AWF KATOWICE
 
30
10 30 MARCIN PŁUSA 1986 SOSNOWIEC
GHOSTBIKERS
 
28
11 184 PAWEŁ URBAŃSKI 1988 ZAWIERCIE
 
26
12 34 ADAM BANASZAK 1986 ZABRZE
 
24
13 83 DAMIAN MŁYNARCZYK 1995 RUDA ŚLĄSKA
 
22
14 64 ADRIAN SZOSTAK 1987 KRAKÓW
OTR KRAKÓW
 
20
15 161 PIOTR PRZYZGIEWICZ 1986 KRAKÓW
KAROLINAKOZELA.PL
 
18
16 89 ALEKSANDER TROCHIM 1991 STRZELCE OPOLSKIE
 
16
17 15 PAWEŁ SAS 1988 SOSNOWIEC
GHOSTBIKERS
 
15
18 81 JACEK MARKIEL 1992 WYRY
 
14
19 145 MACIEJ KAWALA 1988 JAWORZNO
FORMATUS.PL
 
13
20 140 GRZEGORZ SUACZYŃSKI 1994 DABROWA GÓRNICZA
BAMINEX MTB TEAM
 
12
21 118 MAREK FILA 1988 RUDA ŚLĄSKA
 
11
22 12 BARTŁOMIEJ WOJCIECH 1991 PSZCZYNA
 
10
23 98 MICHAŁ GAŁA 1989 KATOWICE
 
9
24 37 DAWID KRAWCZYK 1988 ŁAZY
 
8
25 144 PAWEŁ SKORUPA 1988 OŚWIĘCIM
DO:ST:AR:TU WARSZTAT FORMY
 
0