CHRONOSPORTS | POMIAR CZASU | NUMERY STARTOWE | WYNIKI | KLASYFIKACJE
teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne II Bieg Jurajskich Ścieżek w Żarkach w dniu 26.04.2015

Tabela wyników: 10KM - OPEN

10KM - OPEN - 10KM - K OPEN - 
10KM - M OPEN - 10KM - K14 - 10KM - M14 - 10KM - K20 - 10KM - M20 - 10KM - K40 - 10KM - M40 - 10KM - K60 - 
10KM - M60 - 21KM - OPEN - 21KM - K OPEN - 
21KM - M OPEN - 21KM - K18 - 21KM - M18 - 21KM - K30 - 21KM - M30 - 21KM - K40 - 21KM - M40 - 21KM - K50 - 21KM - M50 - 21KM - K60 - 
21KM - M60 - 10KM NW - OPEN - 10KM NW - K OPEN - 
10KM NW - M OPEN - 10KM NW - K14 - 10KM NW - M14 - 10KM NW - K20 - 10KM NW - M20 - 10KM NW - K40 - 10KM NW - M40 - 10KM NW - K60 - 10KM NW - M60

Tabela wyników: 10KM - OPEN

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik strata
1 9 RAFAŁ FORMICKI 1995 ZAWIERCIE POL VICTORIA ZAWIERCIE 00:36:40
2 66 MATEUSZ MICHALEC 1995 CHEŁM ŚLĄSKI POL 00:38:54 00:02:14
3 505 MATEUSZ GOCYŁA 1981 POSTĘP KS JURAJSKIE ORŁY 00:41:27 00:04:47
4 109 JANUSZ PYTEL 1958 SOSNOWIEC SOKÓŁ ZAKOPANE 00:42:26 00:05:46
5 3 KAROL FROŚ 1983 ŻARKI LETNISKO POL 00:44:27 00:07:47
6 63 KAROLINA PĘCZEK 1991 MYSZKÓW POL WROCŁAW MARATHON TEAM / AMBITNI AMATORZY 00:44:53 00:08:13
7 80 KRZYSZTOF KUREK. 1971 ŁAZY POL 00:45:25 00:08:45
8 79 TAMARA KOCZUR 1978 MYSZKÓW POL AMBITNI AMATORZY MYSZKÓW 00:45:34 00:08:54
9 108 MICHAŁ RYGAŁ 1975 MYKANÓW POL 00:45:40 00:09:00
10 17 RAFAŁ DOMIŃCZYK 1976 DĄBROWA GÓRNICZA POL BIEGAJ Z BANANEM 00:45:48 00:09:08
11 51 SŁAWOMIR NOCOŃ 1969 REDZINY POL 00:45:55 00:09:15
12 33 ADAM RYBAK 1971 ZAWIERCIE POL WKU W BĘDZINIE 00:46:42 00:10:02
13 503 EUGENIUSZ SZNAPKA 1955 ŚWIĘTOCHŁOWICE 00:47:00 00:10:20
14 91 PAWEŁ SŁOMA 1982 USTKA POL SŁOMIANE BAMBUSY 00:47:03 00:10:23
15 92 WITOLD KAPUŚNIAK 1980 ŻARKI POL 00:48:08 00:11:28
16 56 PIOTR PĘDOŁA 1981 MYSZKÓW POL 00:48:23 00:11:43
17 106 TOMASZ LEKS 1969 ZAWIERCIE POL GRUPA JURA.PL 00:48:48 00:12:08
18 53 PIOTR BERNACKI 1969 MYSZKÓW POL 00:48:57 00:12:17
19 29 DAWID MAJEWSKI 1986 ŁAZY POL BIEGAJ Z BANANEM 00:49:05 00:12:25
20 25 ŁUKASZ GŁODKOWSKI 1986 DABROWA GORNICZA POL POGORIA BIEGA 00:49:35 00:12:55
21 70 KAMIL ZATOŃSKI 1981 ZŁOTY POTOK POL SN KLASYK WARSZAWA 00:49:44 00:13:04
22 48 MARCIN ŚWITAŁA 1983 CHRUSZCZOBRÓD POL 00:49:47 00:13:07
23 4 ELIZA KRZYSZTOŃ 1978 JAWORZNIK POL AMBITNI AMATORZY 00:49:54 00:13:14
24 89 ADRIAN KOTARBA 1990 MYSZKÓW POL AMBITNI AMATORZY 00:50:01 00:13:21
25 43 ZENON GLANOWSKI 1950 SOSNOWIEC POL TKKF CZELADŹ 00:50:05 00:13:25
26 55 ROBERT STĘPIEŃ 1965 WOLBROM POL 00:50:11 00:13:31
27 18 KRZYSZTOF PSONKA 1988 SOSNOWIEC POL 00:50:24 00:13:44
28 35 MAREK FAJER 1959 MYSZKÓW POL 00:50:25 00:13:45
29 504 BARTOSZ SŁAWEK 2001 LGOTA GÓRNA 00:50:33 00:13:53
30 46 MICHAŁ GARBAT 2000 SOSNOWIEC POL 00:50:37 00:13:57
31 256 ANDRZEJ SUTKOWSKI 1964 MYSZKÓW POL AVIVA 00:50:39 00:13:59
32 74 TOMASZ FILIPIAK 1975 SOSNOWIEC POL POLPHARMA RUN TEAM 00:50:52 00:14:12
33 73 MARCIN SZABLA 1977 GRABOWA POL SAINT-GOBAIN SQUAD 00:51:15 00:14:35
34 107 BARTOSZ GORGOŃ 1984 ZAWIERCIE POL GRUPA JURA PL 00:51:18 00:14:38
35 47 ADAM KRZYSIK 1962 ZAWIERCIE POL 00:51:27 00:14:47
36 27 MAŁGORZATA ZWOLAN 1985 Z-CIE KROMOŁÓW POL BIEGAJ RAZEM Z NAMI 00:51:29 00:14:49
37 32 KATARZYNA KALAGA 1986 ZAWIERCIE POL 00:51:35 00:14:55
38 86 JULIA ŚWIEBODA 1998 MYSZKÓW POL AMBITNI AMATORZY 00:51:40 00:15:00
39 28 ROMAN WŁODZIMIERZ SKRZEK 1964 ŁAZY POL BIEGAJ Z BANANEM 00:51:43 00:15:03
40 77 MICHAŁ HADAŚ 1976 CZĘSTOCHOWA POL 00:52:28 00:15:48
41 1 WOJCIECH SZCZYGIEŁ 1973 ŁAZY POL 00:52:37 00:15:57
42 95 ZBIGNIEW ADAMOWSKI 1979 MYSZKÓW POL AMBITNI AMATORZY 00:52:39 00:15:59
43 31 ŁUKASZ WYWIAŁ 1984 WOJKOWICE POL 00:52:47 00:16:07
44 2 TADEUSZ GAWEŁ 1952 DABROWA GÓRNICZA POL TTKF CZELADZ 00:53:33 00:16:53
45 65 MARCIN PASIKOWSKI 1980 ŻARKI POL POSITVE ENERGY 00:53:38 00:16:58
46 501 MAGDALENA TRZEPIZUR 1974 WYRAZÓW ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 00:53:47 00:17:07
47 502 TOMASZ SZCZEPANIK 1967 CZĘSTOCHOWA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 00:53:48 00:17:08
47 85 BOGUSŁAW POSTRACH 1965 CZĘSTOCHOWA POL ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 00:53:48 00:17:08
49 49 TOMASZ BOJANEK 1987 GLIWICE POL 00:53:59 00:17:19
50 7 MATEUSZ KOSTRZEWSKI 1980 MYSZKÓW POL 00:54:20 00:17:40

« poprzednia 1 2 3 następna »

Statystyka wyników w 10KM - OPEN

najlepszy wynik 00:36:40
najgorszy wynik 01:40:21

Statystyka prędkości w 10KM - OPEN

najwyższa śr. prędkość 16.36 km/h
najniższa śr. prędkość 5.98 km/h

Statystyka tempa w 10KM - OPEN

najlepsze śr. tempo 00:03:41 min/km
najgorsze śr. tempo 00:10:03 min/km