teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015 - 25km w dniu 15.03.2015

Tabela wyników: OPEN


OPEN - K OPEN - K18 - K20 - K30 - K40 - K50 - 
K60 - M OPEN - M18 - M20 - M30 - M40 - M50 - M60 - M70

Tabela wyników: OPEN

miejsce punkty numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik strata
1 100 72 MAURYCY OLEKSIEWICZ 1982 ŁÓDŹ POL SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 01:39:42
2 80 219 TOMASZ KUNIKOWSKI 1988 ŁOWICZ POL FLEXIDEA AKADEMIABIEGACZA.PL 01:41:09 00:01:27
3 60 496 ADAM SZWARC 1986 GDYNIA POL SIDKA RUN TEAM 01:41:26 00:01:44
4 50 223 TOMASZ OWCZAREK 1985 POL 01:47:23 00:07:41
5 45 201 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ POL RYSIO TEAM 01:47:26 00:07:44
6 40 108 PIOTR ROSIAK 1976 ŁÓDŹ POL RYSIOTEAM 01:48:21 00:08:39
7 36 283 MICHAL PODGÓRSKI 1989 ŁÓDZ POL 01:49:08 00:09:26
8 32 146 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ POL RYSIOTEAM 01:50:09 00:10:27
9 30 167 BARTOSZ GRZEGORCZYK 1977 PABIANICE POL DŁUGA ŚCIEŻKA/MLOCUM/FESTIWAL KRYNICA 01:51:26 00:11:44
10 28 208 BARTŁOMIEJ WITCZAK 1984 BUKOWIEC POL 01:51:54 00:12:12
11 26 25 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY POL OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY 01:52:00 00:12:18
12 24 266 ANDRZEJ SKOWRON 1975 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI POL ACTIVE RUNNERS 01:52:23 00:12:41
13 22 300 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ POL 01:53:12 00:13:30
14 20 287 BARTOSZ STROYKOWSKI 1983 ŁÓDZ POL ŁÓDŹ KOCHA SPORT 01:53:48 00:14:06
15 18 231 WOJCIECH STROIWĄS 1980 ŁÓDŹ POL TYTANIUM RENTAL SP. Z O.O. 01:55:19 00:15:37
16 16 6 JAKUB KIMMER 1988 ZELÓW POL BIEGING TEAM ZELÓW 01:56:06 00:16:24
17 15 383 ROBERT WÓJCIK 1973 ZGIERZ POL AMATOR 01:56:14 00:16:32
18 14 81 DANIEL MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ POL DOZ 01:56:32 00:16:50
19 13 143 MAREK BARTOSIK 1976 LODZ POL RULE RUNNERS / DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE 01:57:20 00:17:38
20 12 185 MICHAŁ TRYBUCHOWSKI 1985 ŁASK POL INFOSYS RUN 01:57:31 00:17:49
21 11 429 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA POL BIEGAMYRAZEM.PL 01:57:39 00:17:57
22 10 500 MICHAŁ JUCHA 1976 ŁÓDŹ POL RYSIOTEAM 01:57:53 00:18:11
23 9 203 MATEUSZ JAKSA 1987 PABIANICE POL KORONA PABIANICE 01:58:01 00:18:19
24 8 448 DARIUSZ OWCZAREK 1982 ŁÓDŹ POL 01:58:07 00:18:25
25 7 237 KRYSTIAN BOHDANOWICZ 1980 ŁÓDZ POL ATLAS RUNNING TEAM 01:58:18 00:18:36
26 6 424 WITOLD TOSIK 1982 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI POL MBANK 01:58:29 00:18:47
27 5 462 JACEK PIETRZAK 1974 ŁÓDŹ POL 01:58:40 00:18:58
28 4 356 MICHAL SMOLIŃSKI 1990 ŁÓDZ POL 01:58:53 00:19:11
29 3 245 MACIEJ KOKOTEK 1977 ŁÓDZ POL KITA TEAM 01:59:09 00:19:27
30 2 89 ALEKSANDER LISOWSKI 1986 ŁÓDŹ POL PIWOTEKA BIEGIEM PO PIWO 01:59:55 00:20:13
31 1 425 JACEK KRÓL 1973 ŁÓDZ POL 02:00:08 00:20:26
32 1 229 CZESŁAW KLEPCZAREK 1957 ŁÓDŻ POL 02:00:41 00:20:59
33 1 359 BOGUMIŁ ZIĘBA 1978 ŁÓDŹ POL INOVATICA 02:00:49 00:21:07
34 1 338 EWA OCHMAŃSKA 1973 ŁÓDZ POL KB ARTURÓWEK 02:00:54 00:21:12
35 1 117 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ POL 02:01:19 00:21:37
36 1 71 MICHAŁ TRZCINKA 1983 ŁÓDŹ POL 4X4OFF.PL 02:01:33 00:21:51
37 1 195 TADEUSZ PODSIADŁO 1967 ŁÓDŻ POL PARKRUN 02:02:00 00:22:18
38 1 57 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ POL BIEGACZ NOWOSOLNA 02:02:17 00:22:35
39 1 69 HENRYK KĘPIŃSKI 1953 BEŁCHATÓW POL KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW 02:02:27 00:22:45
40 1 253 JAKUB STRZELECKI 1964 ŁÓDZ POL KRWINKA 02:02:36 00:22:54
41 1 409 WOJCIECH SIENKIEWICZ 1973 ŁÓDŹ POL ORANGE POLSKA 02:02:42 00:23:00
42 1 204 MICHAŁ JANUS 1984 DĄBROWA GÓRNICZA POL 02:02:55 00:23:13
43 1 499 MARCIN PERLIŃSKI 1977 ŁÓDŹ POL 02:03:13 00:23:31
44 1 166 MILENA GRABSKA-GRZEGORCZYK 1978 PABIANICE POL DŁUGA ŚCIEŻKA 02:03:45 00:24:03
45 1 192 BARTOSZ NOWAKOWSKI 1977 ŁÓDŹ POL PARKRUN ŁÓDŹ 02:03:51 00:24:09
46 1 121 ANDRZEJ KLIMCZEWSKI 1962 ŁÓDŹ POL FOREVER YOUNG ŁÓDŹ 02:03:57 00:24:15
47 1 240 ANNA KETNER 1974 ŁÓDZ POL SPORT FACTORY 02:05:08 00:25:26
48 1 162 MAGDA FISZER 1967 ŁÓDŹ POL SPORT FACTORY 02:05:30 00:25:48
49 1 92 PIOTR WALCZAK 1994 ŁÓDŹ POL 02:05:47 00:26:05
50 1 251 PIOTR WEDER 1976 ŁÓDZ POL FOREVER YOUNG ŁÓDŹ 02:06:14 00:26:32

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

M18 (ur.1995-1996), M20 (ur.1994-1985), M30 (ur.1984-1975), M40 (ur.1974-1965), M50 (ur.1964-1955), M60 (ur.1954-1945), M70+ (ur.1944 i starsi), K18 (ur.1995-1996), K20 (ur.1994-1985), K30 (ur.1984-1975), K40 (ur.1974-1965), K50 (ur.1964-1955), K60+ (ur.1954 i starsze)

DNS - nie wystartował(a), DNF - nie ukończył(a), DSQ - dyskwalifikacja na podstawie punktu IV.18 regulaminu zawodów (niezwrócenie numeru z chipem)

Statystyka wyników w OPEN

najlepszy wynik 01:39:42
najgorszy wynik 03:01:54

Statystyka prędkości w OPEN

najwyższa śr. prędkość 15.04 km/h
najniższa śr. prędkość 8.25 km/h

Statystyka tempa w OPEN

najlepsze śr. tempo 00:04:00 min/km
najgorsze śr. tempo 00:07:17 min/km