teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne 12. Minimaraton Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Lesznowola w dniu 26.10.2014

Tabela wyników: 4,219km MASTERS M


BIEG GŁÓWNY OPEN - 4,219km K - 4,219km M - 
4,219km JUNIOR K - 4,219km JUNIOR M - 
4,219km MASTERS K - 4,219km MASTERS M

Tabela wyników: 4,219km MASTERS M

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub
1 191 PIOTR MIERZEJEWSKI 1971
2 77 MAREK TUCZYN 1969 RUDA GROM PRACE MAŁE
3 4 TOMASZ WOJCIESKI 1971 MAŁOCICE ACTION
4 106 JACEK GARDENER 1966 WARSZAWA JACEKBIEGA RUNNING TEAM
5 138 JACEK NOWOCIEŃ 1959 PODKOWA LEŚNA GLKS NADARZYN
6 1 PIOTR BIELIŃSKI 1967 KONSTANCIN JEZIORNA ACTION
7 120 MAREK POCIECH 1962 KORYTÓW LKS OSUCHÓW
8 150 SZYMON DRABCZYK 1960 WARSZAWA
9 109 WITOLD OŚKO 1974 WARSZAWA
10 63 ROBERT GOCH 1964 PIASECZNO KONDYCJA
11 141 PIOTR JĘDRZEJCZYK 1973 PIASECZNO
12 136 MICHAŁ MUZYKA 1971 WARSZAWA MORT!
13 75 RADOSŁAW SATKOWSKI 1973 WARSZAWA
14 197 TOMASZ GALIŃSKI 1969 PIASECZNO
15 155 MICHAŁ WOŹNIAK 1969 BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGO KLUB JÓZIA
16 79 PRZEMYSŁAW CZUK 1974 MAGDALENKA
17 181 RYSZARD BIAŁOGRODZKI 1959 ZALESIE DOLNE BIARKEM CLUB
18 293 ANDRZEJ PAWŁOWSKI 1966 UKS FILIPIDES TERESIN
19 90 RAFAŁ MIANOWSKI 1973 JÓZEFOSŁAW UNTS WARSZAWA
20 190 ADRIAN KOCISZEWSKI 1967 URZĄD GMINY LESZNOWOLA
21 128 SŁAWOMIR PATYNOWSKI 1972 MYSIADŁO
22 102 GRACJAN BREMER 1969 WARSZAWA
23 97 ARTUR STASZAK 1970 JÓZEFOSŁAW UNTS
24 23 IGOR GRZEJDZIAK 1973 WARSZAWA GRUBAWE MISIE
25 38 IRENEUSZ WOJCIECHOWSKI 1969 KULESZÓWKA
26 124 MARCIN CZERNIK 1974 ŁOZISKA
27 53 GRZEGORZ PIEKARZ 1964 ŻABIENIEC
28 21 PAWEŁ STOLARZ 1964 WARSZAWA
29 12 WOJCIECH BOCHENSKI 1974 WARSZAWA
30 46 JAROSŁAW MYCIUK 1974 ZAMIENIE
31 62 ANDRZEJ PIWOWARCZYK 1971 KRAKÓW
32 158 KAZIMIERZ WALASZEK 1950 GŁOSKÓW LETNISKO
33 162 JERZY BABIŃSKI 1960 NADARZYN
34 96 PIOTR PIEKAROWICZ 1963 PRACE DUŻE
35 122 PIOTR GAWLIKOWSKI 1970 JÓZEFOSŁAW UNTS
36 86 KAZIMIERZ SZOKALSKI 1963 NOWY PRAŻMÓW KLUB FILIPKA
37 105 TOMASZ MIKUŁA 1966 WARSZAWA
38 33 BŁAŻEJ SZCZERBA 1973 PIASECZNO
39 31 JERZY ANTONOWICZ 1968 JÓZEFOSŁAW UNTS WARSZAWA
40 24 MACIEJ WINIAREK 1966 WARSZAWA
41 54 TOMASZ HOŁOWACZ 1940 WARSZAWA KONDYCJA
42 84 JERZY KODYM 1954 RASZYN
43 129 WOJTEK OSTAPIŃSKI 1972 PIASECZNO
44 16 JACEK KRAWCZYŃSKI 1947 RADZIEJOWICE - SŁABOMIERZ PASJA CZYNI WOLNYM
45 123 MICHAŁ OLSZEWSKI 1974 WARSZAWA
46 151 TOMASZ MORDEL 1973 JÓZEFOSŁAW
47 8 MAREK WEITZ 1974 WARSZAWA ACTION
48 9 JACEK GRABOWSKI 1974 WARSZAWA ACTION
49 194 JACEK BIELECKI 1972 CZARNÓW
50 126 EUGENIUSZ MOSZKOWICZ 1942 WARSZAWA KONDYCJA

« poprzednia 1 2 następna »

K16/M16 (16-19 lat), K40/M40 (40 lat i więcej)

Statystyka wyników w 4,219km MASTERS M

najlepszy wynik 00:13:47
najgorszy wynik 00:28:17

Statystyka prędkości w 4,219km MASTERS M

najwyższa śr. prędkość 18.36 km/h
najniższa śr. prędkość 8.95 km/h

Statystyka tempa w 4,219km MASTERS M

najlepsze śr. tempo 00:03:17 min/km
najgorsze śr. tempo 00:06:43 min/km