teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne Bieg Kaszubski - Rumia 2014 w dniu 19.10.2014

Tabela wyników: 10km MASTERS M

500m OPEN - 500m K - 500m M - 
1km OPEN - 1km K - 1km M - 
2km OPEN - 2km K - 2km M - 
BIEG GŁÓWNY OPEN - 10km  K - 10km M - 
10km RUMIA OPEN - 10km RUMIA K - 10km RUMIA M - 
10km JUNIOR K - 10km JUNIOR M - 
10km MASTERS K - 10km MASTERS M

Tabela wyników: 10km MASTERS M

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik
1 272 MARIUSZ BORYCHOWSKI 1972 SIEMIANICE POL KB TUPOT USTKA 00:35:16
2 277 ANDRZEJ MAZUR 1974 BOJANO POL KM PSP GDYNIA 00:37:40
3 27 SŁAWOMIR HEBEL 1971 RUMIA POL 00:39:45
4 206 HENRYK SZREDER 1971 RUMIA POL 00:39:58
5 65 JAROSŁAW LITWIN 1963 RUMIA POL 00:40:14
6 4 STEFAN TOMCZYK 1973 SUSZ POL UKS TRS SUSZ 00:42:00
6 245 JAROSŁAW JABŁOŃSKI 1973 SIEMIANY POL UKS TRS SZUS 00:42:00
8 14 ADAM SKOMSKI 1971 MOSTY POL TEAM360 00:42:14
9 170 MARIUSZ PUŚCIKOWSKI 1972 RUMIA POL LOTOS RUNNING TEAM 00:42:41
10 109 WOJCIECH KOZŁÓW 1960 GDAŃSK POL AKADEMIA BIEGANIA 00:42:57
11 9 KRZYSZTOF SZCZYGIELSKI 1960 GDYNIA POL TRI-TEAM RUMIA 00:43:04
12 263 ZBIGNIEW SARNOWSKI 1974 SUSZ POL UKS TRS SUSZ 00:44:32
13 175 KAROL NIKLAS 1969 BYTÓW POL 00:44:38
14 250 DARIUSZ CHOIŃSKI 1965 GDYNIA POL BIEGAMYRAZEM.PL 00:44:41
15 37 MAREK KAC 1974 REDA POL UKS TRI-TEAM RUMIA 00:44:47
16 99 KRZYSZTOF GACKOWSKI 1974 JODŁOWNO POL 00:45:29
17 114 JACEK GRZENKOWICZ 1966 GDYNIA POL 00:45:37
18 24 ADAM FESZLER 1972 GDYNIA POL UNITED MAWAHA TEAM 00:45:48
19 18 ROMAN BARANOWSKI 1973 WEJHEROWO POL PORTA DRZWI 00:46:06
20 123 KRZYSZTOF STASIAK 1973 SOPOT POL HELLMANN RUNNING TEAM 00:46:41
21 32 MIKOŁAJ KOŁAKOWSKI 1971 REDA POL TRI-TEAM RUMIA 00:46:57
22 2 IRENEUSZ GAJEWSKI 1963 MOSTY POL TRI-TEAM RUMIA 00:47:01
23 217 ANDRZEJ KUBIAK 1950 RUMIA POL 00:47:18
24 8 ROBERT ZAJĄCZKOWSKI 1973 RUMIA POL 00:47:48
25 150 KRZYSZTOF ADAMCZAK 1960 GDYNIA POL 00:47:49
26 152 WALDEMAR MARKUSZEWSKI 1974 SUSZ POL UKSTRS SUSZ 00:48:02
27 131 LESZEK MIELEWCZYK 1956 LĘBORK POL LTS LĘBORK 00:48:03
28 172 DARIUSZ ŚWIRSKI 1967 GDYNIA POL - 00:48:08
29 62 ADAM ŚCIECHOWICZ 1972 GDYNIA POL CENTRUM OPERACJI MORSKICH 00:48:19
30 110 ALEKSANDER CZYNSZ 1958 REDA POL UKS TRI-TEAM RUMIA 00:48:59
31 80 JACEK JURGIELEWICZ 1967 KOSTKOWO POL 00:49:23
32 210 WŁADYSŁAW RYCIUK 1969 RUMIA POL 00:49:38
33 100 JACEK CZĄSTKA 1961 GDYNIA POL 00:49:44
34 53 TADEUSZ BIELECKI 1974 RUMIA POL UKS SIÓDEMKA RUMIA 00:50:00
35 199 PIOTR MICHAŁOWSKI 1966 GDAŃSK POL 00:50:20
36 103 MAREK SZAFRAŃSKI 1961 MOSTY POL 00:50:44
37 239 GRZEGORZ BOIKE 1974 RUMIA POL 00:51:09
38 279 JAROSŁAW KOCH 1965 MALBORK POL 00:51:15
39 36 ADAM BRONOWICKI 1962 RUMIA POL TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE 00:51:24
40 163 MIROSŁAW WITMAN 1964 RUMIA POL 00:51:32
41 161 TOMASZ POLASIK 1969 GDYNIA POL 00:51:34
42 165 WOJCIECH SERZYSKO 1973 MALBORK POL 00:51:35
42 76 ROBERT CYRTA 1974 GDAŃSK POL UKS TRI-TEAM RUMIA 00:51:35
44 41 KRZYSZTOF KASPEROWICZ 1972 RUMIA POL K72 00:51:36
45 201 JACEK KŁECZEK 1964 RUMIA POL KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 00:51:47
46 78 DARIUSZ WIECZOREK 1974 RUMIA POL 00:52:00
47 133 ROBERT MROCZEK 1972 RUMIA POL 00:52:27
48 141 MIROSŁAW KAWA 1960 GDAŃSK POL 00:53:46
49 204 DARIUSZ SCHNEIDROWSKI 1972 RUMIA POL 00:54:07
50 23 ZBIGNIEW JAKUBOWSKI 1964 GOWINO POL MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 00:54:30

« poprzednia 1 2 następna »

TRASA BIEGU 10 KM ATESTOWANA

Statystyka wyników w 10km MASTERS M

najlepszy wynik 00:35:16
najgorszy wynik 01:36:32

Statystyka prędkości w 10km MASTERS M

najwyższa śr. prędkość 17.01 km/h
najniższa śr. prędkość 6.22 km/h

Statystyka tempa w 10km MASTERS M

najlepsze śr. tempo 00:03:32 min/km
najgorsze śr. tempo 00:09:40 min/km