teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne II Bieg Szlakiem Krutyni w dniu 15.06.2013

Tabela wyników: K18

open mix - kobiety - mężczyźni - 
K18 - M18 - K30 - M30 - K40 - M40 - K50 - M50 - K60 - M60 - K70 - M70 - 
the best of Mazury - the best of Media

Tabela wyników: K18

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik strata
1 170 AGNIESZKA WISŁA 1985 WARSZAWA POL 00:53:24
2 370 MARTYNA NIESPODZIŃSKA 1989 TCZEW POL BIEGAJĄCY TCZEW 00:54:17 00:00:53
3 247 PAULA ROGOWSKA 1993 MRĄGOWO POL 00:55:40 00:02:16
4 88 AGATA BRYNDZA 1989 GIŻYCKO POL BIEGAMBOLUBIĘ WYDMINY 00:55:46 00:02:22
5 399 URSZULA OSIOR 1984 WYDMINY POL BIEGAM BO LUBIĘ WYDMINY 00:57:00 00:03:36
6 111 KASIA LIPIŃSKA 1987 WARSZAWA POL 00:57:18 00:03:54
7 1074 MAŁGORZATA LEWANDOWSKA 1984 WARSZAWA POL WOJNOWO 00:57:46 00:04:22
8 131 HANNA ŻEBROWSKA-KOWALCZYK 1984 WARSZAWA POL WOJNOWIACY 00:57:49 00:04:25
9 52 ALEKSANDRA KRAWCZYK 1984 WARSZAWA POL 00:58:53 00:05:29
10 428 JELIZAVETA SKOLA 1988 WARSZAWA POL 00:59:01 00:05:37
11 239 KATARZYNA MOREK 1985 GOŁDAP POL GOŁDAP 01:00:10 00:06:46
12 58 MARTA DOMIAN 1984 MYSZYNIEC POL 01:00:25 00:07:01
13 152 KAMILA PRZYCHODKO 1987 SZCZYTNO POL 01:01:50 00:08:26
14 13 MARTYNA GRZESIUK 1986 EŁK POL 01:02:22 00:08:58
15 40 WIOLETA KELLMANN-SOPYŁA 1985 PURDA POL PREJŁOWO TEAM 01:02:31 00:09:07
16 158 KAROLINA SKURTYS 1984 GDYNIA POL 01:03:12 00:09:48
17 22 MARIOLA ŚLIWA 1984 WARSZAWA POL 03-721 01:03:49 00:10:25
18 355 JUSTYNA ZAGÓRSKA 1987 PIASECZNO POL 01:04:16 00:10:52
19 128 PAULINA SZARMACHER 1987 DZIAŁDOWO POL 01:05:05 00:11:41
20 270 ANETA PYRZAK 1985 RESZEL POL 01:05:28 00:12:04
21 179 ANGELA TOMIN 1989 MIŃSK MAZOWIECKI POL 12TRI.PL 01:06:23 00:12:59
22 365 PAULINA KAPELA 1990 OLSZTYN POL 01:06:37 00:13:13
23 421 ANNA GLIŃSKA 1993 BARTOSZYCE POL 01:07:27 00:14:03
24 8 GABRIELA KOŁODKO 1985 WARSZAWA POL 01:07:58 00:14:34
25 277 MARLENA CEGIELKO-KONDRAT 1985 BISKUPIEC POL 01:08:08 00:14:44
26 172 PAULINA KUPSKA 1986 WARSZAWA POL 01:09:08 00:15:44
27 70 BEATA REBELSKA-SOCHA 1985 OLSZTYN POL 01:13:10 00:19:46
28 87 PAULINA ŻYGIEŁO 1986 WYDMINY POL BIEGAMBOLUBIĘ WYDMINY 01:14:34 00:21:10
29 425 ANNA WALAUGO 1984 BARCZEWO POL BBL OLSZTYN 01:17:52 00:24:28

M - the best of Mazury | D - the best of Media | POW - powiat Piski

Statystyka wyników w K18

najlepszy wynik 00:53:24
najgorszy wynik 01:17:52

Statystyka prędkości w K18

najwyższa śr. prędkość 11.24 km/h
najniższa śr. prędkość 7.70 km/h

Statystyka tempa w K18

najlepsze śr. tempo 00:05:21 min/km
najgorsze śr. tempo 00:07:48 min/km