teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 5km w dniu 15.11.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M40

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 305 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
100  
100
2 95 MARIUSZ SZMERKA 1973 ŁÓDŹ
80  
80
3 57 ROBERT WÓJCIK 1973 ZGIERZ
60  
60
4 192 ARKADIUSZ DUDEK 1972 WŁODZIMIERZÓW
50  
50
5 205 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
45  
45
6 315 JAREK SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
40  
40
7 331 JACEK ULOWSKI 1968 ŁÓDŹ
36  
36
8 83 WOJCIECH SIENKIEWICZ 1973 ŁÓDŹ
32  
32
9 132 DOMINIK LISIECKI 1974 ŁÓDŹ
30  
30
10 196 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
28  
28
11 225 SŁAWOMIR JANISZEWSKI 1975 RAWA MAZOWIECKA
26  
26
12 134 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
24  
24
13 324 JANEK WLAZŁO 1974 ŁÓDŹ
22  
22
14 217 JAROSŁAW RESZELEWSKI 1975 ŁÓDŹ
20  
20
15 101 PIOTR KARASIŃSKI 1967 ŁÓDŹ
20  
20
16 290 MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI 1973 ŁÓDŻ
16  
16
17 140 ZYGFRYD GLANC 1970 ŁÓDŹ
15  
15
18 204 ADAM OCHMAŃSKI 1974 ŁÓDŹ
14  
14
19 275 MARCIN KUCHARSKI 1974 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
13  
13
20 58 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
12  
12
21 73 TADEUSZ PODSIADŁO 1967 ŁÓDŻ
11  
11
22 125 MICHAŁ WALASIK 1975 ŁÓDŹ
10  
10
23 55 DARIUSZ WEJDMAN 1973 ŁÓDŻ
9  
9
24 231 WOJTEK STĘPNIAK 1971 ZGIERZ
8  
8
25 28 ADAM FIGWER 1974 ŁÓDŹ
7  
7
26 129 PAWEŁ KRYCH 1968 ŁÓDŹ
7  
7
27 135 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
5  
5
28 152 ROBERT GOTFRYD 1966 ŁÓDŹ
4  
4
29 104 JACEK KRONE 1972 ŁÓDŹ
3  
3
30 48 MARCIN ADAMIAK 1974 ŁÓDŹ
3  
3
31 114 ADAM KUCHARSKI 1973 ZGIERZ
1  
1
32 211 ADAM ŚWIĄTCZAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1
33 286 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1
34 156 ANDRZEJ MICHALCZEWSKI 1970 ŁÓDŹ
1  
1
35 215 ARKADIUSZ KWIATKOWSKI 1974 ROKIETNICA
1  
1
36 338 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1
37 1 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
1  
1
38 248 JACEK KURMAN 1969 ŁOWICZ
1  
1
39 14 JACEK WOSIEK 1975 WROCŁAW
1  
1
40 86 JAKUB ŚPIEWAK 1973 ŁÓDŹ
1  
1
41 89 JAROSŁAW KRUK 1970 LODZ
1  
1
42 164 KAROL RZEŹNICKI 1966 ŁÓDŹ
1  
1
43 82 KONRAD KABAŁA 1968 ŁÓDŹ
1  
1
44 119 KRZYSZTOF DROŻDŻYŃSKI 1969 STRYKÓW
1  
1
45 69 LESZEK FORYŚ 1974 ŁÓDŹ
1  
1
46 285 MACIEJ ADAMIAK 1968 KOLONIA BRUŻYCA
1  
1
47 141 MACIEJ PRZEGALIŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1
48 148 MARCIN SZCZEPAŃSKI 1973 ŁÓDŹ
1  
1
49 188 MARCIN ŁANDWIJT 1973 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1
50 320 MAREK CYNIAK 1970 ŁÓDŹ
1  
1

« poprzednia 1 2 następna »