teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne XXII Biegi Niepodległościowe o Puchar Burmistrza w dniu 08.11.2014

Tabela wyników: OPEN

OPEN - K OPEN - M OPEN

Tabela wyników: OPEN

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik netto strata
1 150 WOJCIECH KOPEĆ 1986 OLSZTYNEK POL PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 00:15:14 00:15:14
2 231 PAWEŁ RACZYŃSKI 1990 KRAŚNIK POL SKB KRAŚNIK 00:15:32 00:15:31 00:00:18
3 151 KRZYSZTOF MIERZEJEWSKI 1976 SIEDLCE POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 00:15:44 00:15:44 00:00:30
4 138 KRZYSZTOF KRYGIER 1991 ŚWINICE WARCKIE POL MAGELLAN S.A. 00:16:07 00:16:06 00:00:53
5 180 DAMIAN RUTA 1989 WARSZAWA POL AZS WUM 00:16:16 00:16:15 00:01:02
6 156 PIOTR MIERZEJEWSKI 1971 SIEDLCE POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 00:16:54 00:16:53 00:01:40
7 14 TOMASZ ROSZKOWSKI 1986 WARSZAWA POL WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI 00:16:56 00:16:54 00:01:42
8 164 ARTUR BŁASZCZYK 1979 LEGIONOWO POL K.B. LEGIONOWO 00:17:11 00:17:10 00:01:57
9 54 MAREK TURCZYN 1969 RUDA POL GROM PRACE MAŁE 00:17:19 00:17:18 00:02:05
10 27 JAKUB KOŚCIK 1985 WARSZAWA POL 00:17:42 00:17:38 00:02:28
11 65 WŁADYSŁAW JUDKA 1959 MIŃSK MAZOWIECKI POL MKB DREPTAK 00:17:44 00:17:44 00:02:30
12 16 PAWEŁ LANKIEWICZ 1994 SOBIKÓW POL 00:17:57 00:17:55 00:02:43
13 68 ROBERT WÓJCIK 1981 GLINIANKA POL 00:18:13 00:18:11 00:02:59
14 35 TOMASZ SKÓRA 1976 SKÓRZEC POL SKÓRZEC BIEGA 00:18:16 00:18:14 00:03:02
15 104 MICHAŁ SALAK 1980 WARSZAWA POL PKO BP 00:18:18 00:18:14 00:03:04
16 175 KRYSTIAN IŻYCKI 1980 WARSZAWA POL TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE 00:18:30 00:18:28 00:03:16
17 178 PIOTR KUBERA 1976 JÓZEFÓW POL 00:18:31 00:18:28 00:03:17
18 137 MARCIN BIELSKI 1978 WARKA POL KS START PUŁASKI WARKA 00:18:51 00:18:47 00:03:37
19 166 SYLWESTER WINEK 1967 KATY POL KSP 00:18:55 00:18:50 00:03:41
20 238 MAREK AWSIUKIEWICZ 1972 KARCZEW POL 12TRI.PL 00:19:10 00:19:05 00:03:56
21 92 NORBERT ŚCISŁOWSKI 1982 WARKA POL KS.START PUŁASKI WARKA 00:19:11 00:19:07 00:03:57
22 43 ROBERT MICHALSKI 1982 WOŁOMIN POL NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLI 00:19:15 00:19:12 00:04:01
23 132 LESZEK KOZŁOWSKI 1979 MIŃSK MAZOWIECKI POL 00:19:22 00:19:18 00:04:08
24 119 SŁAWOMIR MICHALIK 1977 POGORZEL POL 00:19:41 00:19:37 00:04:27
25 133 KRZYSZTOF KUŹMA 1975 SKÓRZEC POL 00:20:06 00:20:04 00:04:52
26 18 MARCIN BANACH 1976 WARKA POL KS START PUŁASKI WARKA 00:20:08 00:20:04 00:04:54
27 173 DARIUSZ BUCZEK 1975 GÓRA KALWARIA POL ENDOMONDO GÓRA KALWARIA / CHYNÓW 00:20:15 00:20:13 00:05:01
28 67 ALEKSANDRA KLIMCZAK 1998 WOLOMIN POL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:20:18 00:20:15 00:05:04
29 94 KRZYSZTOF SZULC 1969 WARSZAWA POL NIGHT RUNNERS 00:20:22 00:20:22 00:05:08
30 236 JAKUB KOSK 1998 SOCHACZEW POL KM AKTYWNI SOCHACZEW 00:20:30 00:20:27 00:05:16
31 129 PIOTR KISIEL 1983 GÓRA KALWARIA POL 00:20:52 00:20:47 00:05:38
32 46 RAFAŁ ROJEK 1978 WARSZAWA POL REMBRIDGE 00:20:58 00:20:50 00:05:44
33 172 PATRYK OLEJNIK 1998 WARKA POL 00:21:00 00:20:59 00:05:46
34 34 KRZYSZTOF CZERCZER 1971 PIASECZNO POL 00:21:02 00:21:00 00:05:48
35 2 JAKUB DOBOSZ 1984 JURANDÓW POL 00:21:04 00:20:52 00:05:50
36 174 NATALIA OLEKSIIUK 1991 PIASECZNO UKR 00:21:05 00:21:03 00:05:51
37 239 KAMIL WIRTEK 1995 GÓRA KALWARIA POL 00:21:23 00:21:22 00:06:09
38 148 KATARZYNA TURCZYN 1991 RUDA POL GROM PRACE MAŁE 00:21:24 00:21:18 00:06:10
39 72 MARIUSZ KOCHAŃSKI 1988 GÓRA KALWARIA POL 00:21:30 00:21:27 00:06:16
40 5 MICHAŁ CHODNIEWICZ 1982 WARSZAWA POL 00:21:33 00:21:29 00:06:19
41 80 WIESŁAW GRUDEK 1972 WARSZAWA POL GRUDKI 00:21:35 00:21:27 00:06:21
42 75 PIOTR BANASIAK 1970 WARSZAWA POL 00:21:36 00:21:29 00:06:22
43 74 DARIUSZ BICZYK 1971 GÓRA KALWARIA POL 00:21:40 00:21:33 00:06:26
44 233 PIOTR MORYŃ 1975 KONSTANCIN-JEZIORNA POL 00:21:41 00:21:41 00:06:27
45 118 JOANNA DĄBROWSKA 1988 BANIOCHA POL 00:21:45 00:21:39 00:06:31
46 73 ŁUKASZ KOCHAŃSKI 1988 GÓRA KALWARIA POL 00:21:49 00:21:46 00:06:35
46 6 PAWEŁ SAWICKI 1977 GÓRA KALWARIA POL 00:21:49 00:21:43 00:06:35
46 237 KAMIL ORMAN 1987 GRÓJEC POL OSŻW MIŃSK MAZOWIECKI 00:21:49 00:21:40 00:06:35
46 168 JAKUB AKSAMIT 1988 SOCHACZEW POL KM AKTYWNI SOCHACZEW 00:21:49 00:20:27 00:06:35
50 78 MAGDALENA SZYMAŃSKA 1983 WARKA POL 00:22:00 00:21:56 00:06:46

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Statystyka wyników w OPEN

najlepszy wynik 00:15:14
najgorszy wynik 00:37:52

Statystyka prędkości w OPEN

najwyższa śr. prędkość 19.67 km/h
najniższa śr. prędkość 7.92 km/h

Statystyka tempa w OPEN

najlepsze śr. tempo 00:03:03 min/km
najgorsze śr. tempo 00:07:35 min/km