teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne Malutkie Run edycja 5 w dniu 12.10.2014

Tabela wyników: BIEG 10 KM

BIEG 10 KM - BIEG 10 KM kobiet - BIEG 10 KM mężczyzn - BIEG 10 KM kat K1 - BIEG 10 KM kat K18 - BIEG 10 KM kat M1 - BIEG 10 KM kat M18 - 
BIEG 5 KM - BIEG 5 KM kobiet - BIEG 5 KM mężczyzn - BIEG 5 KM kat K1 - BIEG 5 KM kat K18 - BIEG 5 KM kat M1 - BIEG 5 KM kat M18 - 
NW 5 KM - 
BIEG DZIECI - 
BIEG DZIECI K - 
BIEG DZIECI M - NW 5 KM kobiet - NW 5 KM mężczyzn

Tabela wyników: BIEG 10 KM

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik strata
1 19 DAWID KUBIEC 1987 STARACHOWICE POL 00:34:33
2 14 ŁUKASZ GRAJCAR 1987 KONOPISKA POL CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 00:34:36 00:00:03
3 7 SZYMON KOTYLA 1992 POL 00:35:10 00:00:37
4 26 PAWEŁ EDELMAN 1980 OPATÓW POL 00:39:05 00:04:32
5 13 MARIOLA SOJDA 1982 CZĘSTOCHOWA POL CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 00:39:53 00:05:20
6 6 ALEKSANDER TUREK 1998 CZĘSTOCHOWA POL 00:41:41 00:07:08
7 20 JACEK KAMIENIAK 1973 RADOMSKO POL 00:43:14 00:08:41
8 1 EWA BRYCH-PAJĄK 1975 CZĘSTOCHOWA POL CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 00:43:33 00:09:00
9 12 SYLWESTER GÓRSKI 1971 CZĘSTOCHOWA POL 00:43:34 00:09:01
10 21 ROBERT GOŁĘBIOWSKI 1967 RADOMSKO POL 00:45:14 00:10:41
11 44 TOMASZ FILAK 1985 KŁOBUCK POL 00:45:50 00:11:17
12 15 MACIEJ SZEFER 1981 ŻYTNO POL 00:46:23 00:11:50
13 18 PAULINA MICHALIK 1997 BUKOWNO POL 00:47:02 00:12:29
14 37 KAMIL KURAS 1985 CZĘSTOCHOWA POL 00:48:29 00:13:56
15 34 ADAM STRAMA 1981 PORAJ POL 00:49:28 00:14:55
16 4 RAFAŁ PLESZEWSKI 1978 BEŁCHATÓW POL 00:49:39 00:15:06
17 38 DANIEL ŁUSZCZYN 1972 RADOMSKO POL 00:49:51 00:15:18
18 3 WŁODZIMIERZ CZAPLA 1976 KAMIEŃSK POL 00:50:40 00:16:07
19 32 PAWEŁ NOWIŃSKI 1971 KUSIĘTA POL 00:50:53 00:16:20
20 46 BARTŁOMIEJ GOLANOWSKI 1979 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI POL 00:51:03 00:16:30
21 41 PAWEŁ ORZIŃSKI 1982 RADOMSKO POL 00:51:32 00:16:59
22 22 GRZEGORZ KRAKOWIAK 1956 GDAŃSK POL 00:52:01 00:17:28
23 2 ROZALIA PAJĄK 1997 CZĘSTOCHOWA POL 00:52:12 00:17:39
24 11 KLAUDIA CIEŚLA 1997 PRASZKA POL 00:52:50 00:18:17
25 10 JAN CIEŚLA 1950 RUDNIKI POL 00:52:51 00:18:18
26 23 MALWINA WILK 1985 CZĘSTOCHOWA POL 00:53:42 00:19:09
27 36 PIOTR WIONCZYK 1979 BEŁCHATÓW POL 00:54:01 00:19:28
28 39 DOROTA RETKIEWICZ 1979 KURNOS DRUGI POL 00:54:54 00:20:21
29 33 JUSTYNA BARCZYK-STRAMA 1980 PORAJ POL 00:56:39 00:22:06
30 35 JUSTYNA PIEKARSKA 1984 GOMUNICE POL 00:56:59 00:22:26
31 25 PRZEMYSŁAW KSIĄŻEK 1998 RADOMSKO POL 00:57:45 00:23:12
32 24 EDYTA PERYGA 1977 DĄBROWA GÓRNICZA POL 00:58:12 00:23:39
33 9 ANNA PSUT 1964 TOMASZÓW MAZOWIECKI POL 00:59:46 00:25:13
34 45 IRENEUSZ BĄKOWSKI 1955 RADOMSKO POL 01:02:24 00:27:51
35 43 ANETA NIEDŹWIEDZKA 1976 ŻYTNO POL KS VIKTORIA ŻYTNO 01:04:28 00:29:55
36 16 MARZENA SZEFER 1984 ŻYTNO POL 01:05:38 00:31:05
37 30 BENON ZAWADA 1987 ŻYTNO POL KS VIKTORIA ŻYTNO 01:06:42 00:32:09
37 28 MARCELINA ZAWADA 1984 ŻYTNO POL KS VIKTORIA ŻYTNO 01:06:42 00:32:09
39 27 ANNA KOWALSKA 1975 ŻYTNO POL 01:13:07 00:38:34

Statystyka wyników w BIEG 10 KM

najlepszy wynik 00:34:33
najgorszy wynik 01:13:07

Statystyka prędkości w BIEG 10 KM

najwyższa śr. prędkość 17.71 km/h
najniższa śr. prędkość 8.37 km/h

Statystyka tempa w BIEG 10 KM

najlepsze śr. tempo 00:03:24 min/km
najgorsze śr. tempo 00:07:11 min/km