teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne Malutkie Run edycja 3 w dniu 10.08.2014

Tabela wyników: BIEG 10 KM

BIEG 10 KM - BIEG 10 KM kobiet - BIEG 10 KM mężczyzn - BIEG 10 KM kat K14 - BIEG 10 KM kat K18 - BIEG 10 KM kat M14 - BIEG 10 KM kat M18 - 
BIEG 5 KM - BIEG 5 KM kobiet - BIEG 5 KM mężczyzn - BIEG 5 KM kat K14 - BIEG 5 KM kat K18 - BIEG 5 KM kat M14 - BIEG 5 KM kat M18 - 
NW 5 KM - NW 5 KM kobiet - NW 5 KM mężczyzn - 
BIEG DZIECI - BIEG DZIECI K - BIEG DZIECI M

Tabela wyników: BIEG 10 KM

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik strata
1 28 DAWID KUBIEC 1987 STARACHOWICE POL 00:33:52
2 17 ŁUKASZ GRAJCAR 1987 KONOPISKA POL 00:34:00 00:00:08
3 27 SZYMON KOTYLA 1992 POL 00:34:30 00:00:38
4 15 ZBIGNIEW KALINOWSKI 1982 CZĘSTOCHOWA POL KLA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA / WWW.BIEGASZJAKUMIESZ.PL 00:35:01 00:01:09
5 20 KAROL GRABOWSKI 1989 CZĘSTOCHOWA POL KS CITY CROSS CZĘSTOCHOWA 00:35:11 00:01:19
6 37 MARCIN RZESZOWSKI 1996 STARACHOWICE POL JUVENTA STARACHOWICE 00:39:09 00:05:17
7 14 EWA BRYCH-PAJĄK 1975 CZĘSTOCHOWA POL CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 00:39:11 00:05:19
8 36 MARIOLA SOJDA 1982 CZĘSTOCHOWA POL CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 00:39:14 00:05:22
9 19 SYLWIA ŚLĘZAK 1995 CZĘSTOCHOWA POL 00:40:03 00:06:11
10 35 CEZARY SMARZEK 1971 ŁASK POL 00:42:27 00:08:35
11 38 ALEKSANDER TUREK 1998 CZĘSTOCHOWA POL 00:44:48 00:10:56
12 47 JACEK KAMIENIAK 1973 RADOMSKO POL 00:44:49 00:10:57
13 44 JAROSŁAW BRZOZOWSKI 1986 KAMIEŃSK POL AKTYWNI KAMIEŃSK 00:45:04 00:11:12
14 22 ROBERT GOŁĘBIOWSKI 1967 RADOMSKO POL 00:45:12 00:11:20
15 41 DAMIAN PALUSZCZAK 1985 KAMIEŃSK POL AKTYWNI KAMIEŃSK 00:46:10 00:12:18
16 26 PRZEMYSŁAW PORADA 1985 TEKLINÓW POL 00:46:53 00:13:01
17 48 KAROL GROSFELD 1983 CZĘSTOCHOWA POL 00:46:54 00:13:02
18 43 PIOTR PAWLIK 1990 KAMIEŃSK POL AKTYWNI KAMIEŃSK 00:48:01 00:14:09
19 2 MICHAŁ SEWERYNEK 1978 KAMIEŃSK POL 00:49:17 00:15:25
20 1 ANDRZEJ ODZIOBA 1965 PABIANICE POL 00:49:41 00:15:49
21 24 ADAM STRAMA 1981 PORAJ POL 00:51:46 00:17:54
22 46 ZBIGNIEW STANIEC 1967 CZĘSTOCHOWA POL 00:52:03 00:18:11
23 21 ANNA ŻYŁKA 1981 BEŁCHATÓW POL 00:53:00 00:19:08
24 3 MILENA DOBROWOLSKA 1992 KAMIEŃSK POL 00:53:33 00:19:41
25 13 WŁODZIMIERZ CZAPLA 1976 KAMIEŃSK POL 00:53:39 00:19:47
26 34 GRZEGORZ KRAKOWIAK 1956 GDAŃSK POL 00:53:54 00:20:02
27 49 DOROTA RETKIEWICZ 1979 KURNOS DRUGI POL 00:55:25 00:21:33
28 50 PAWEŁ ORZIŃSKI 1982 RADOMSKO POL 00:55:44 00:21:52
29 23 JUSTYNA BARCZYK-STRAMA 1980 PORAJ POL 00:55:55 00:22:03
30 45 ANETA KOMOROWSKA 1979 SULMIERZYCE POL 00:56:00 00:22:08
31 18 JOANNA WĄSEK 1969 OPOLE POL KB BIEGAM BO LUBIE OPOLE 00:56:38 00:22:46
32 16 ROBERT WRÓBEL 1977 TOBIASZE POL 00:56:48 00:22:56
33 25 JAKUB MIECZNIKOWSKI 1986 WIDZÓW POL 01:00:10 00:26:18
34 5 JĘDRZEJ BARTNICKI 1994 SIERADZ POL 01:01:11 00:27:19
34 10 KRZYSZTOF OLEJNICZAK 1991 MIEDŹNO POL 01:01:11 00:27:19
34 12 MONIKA RADZISZEWSKA 1972 SIERADZ POL SIERADZ BIEGA 01:01:11 00:27:19
37 11 RAFAŁ BŁASZCZYK 1969 SIERADZ POL 01:01:12 00:27:20
37 6 MARIUSZ WIEŁA 1985 BRZEŹNO POL 01:01:12 00:27:20
39 4 TOMASZ KŁOS 1986 WIDAWA POL 01:01:13 00:27:21
40 7 TOMASZ JASIEWICZ 1982 SIERADZ POL 01:01:15 00:27:23
41 30 GENOWEFA LANGE 1972 BEŁCHATÓW POL 01:01:22 00:27:30
42 33 AGNIESZKA SAKOWSKA 1988 WARSZAWA POL 01:02:49 00:28:57
43 9 KAMILA LATUS 1986 WIDAWA POL 01:06:43 00:32:51
44 42 SŁAWOMIR NAPORA 1986 RADOMSKO POL 01:07:58 00:34:06
45 32 BEATA SOBCZAK 1978 BEŁCHATÓW POL 01:08:27 00:34:35
DNF 39 AGATA PROSIŃSKA 1980 NOWA WOLA POL

Statystyka wyników w BIEG 10 KM

najlepszy wynik 00:33:52
najgorszy wynik 01:08:27

Statystyka prędkości w BIEG 10 KM

najwyższa śr. prędkość 17.71 km/h
najniższa śr. prędkość 8.76 km/h

Statystyka tempa w BIEG 10 KM

najlepsze śr. tempo 00:03:24 min/km
najgorsze śr. tempo 00:06:51 min/km