teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne Malutkie Run edycja 2 w dniu 13.07.2014

Tabela wyników: BIEG 10 KM kat M18

BIEG 10 KM - BIEG 10 KM kobiet - BIEG 10 KM mężczyzn - BIEG 10 KM kat K14 - BIEG 10 KM kat K18 - BIEG 10 KM kat M14 - BIEG 10 KM kat M18 - 
BIEG 5 KM - BIEG 5 KM kobiet - BIEG 5 KM mężczyzn - BIEG 5 KM kat K18 - BIEG 5 KM kat M18 - 
NW 5 KM - NW 5 KM kobiet - NW 5 KM mężczyzn - 
BIEG DZIECI

Tabela wyników: BIEG 10 KM kat M18

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik strata
1 35 DAWID KUBIEC 1987 STARACHOWICE POL 00:36:49
2 36 SZYMON KOTYLA 1992 CZĘSTOCHOWA POL 00:36:57 00:00:08
3 10 ŁUKASZ GRAJCAR 1987 KONOPISKA POL 00:37:44 00:00:55
4 19 MARCIN STOKOWIEC 1976 KIELCE POL KKL KIELCE 00:38:03 00:01:14
5 5 JURY BLACHODIR 1981 OSTRÓW WIELKOPOLSKI UKR 00:38:38 00:01:49
6 37 PIOTR KOŃ 1978 DĘBA POL GLKS FAŁKÓW 00:39:11 00:02:22
7 47 KONRAD PRZEDZIŃSKI 1988 CZĘSTOCHOWA POL 00:41:30 00:04:41
8 43 TOMASZ OWCZAREK 1985 BEŁCHATÓW POL 00:43:10 00:06:21
9 12 MATEUSZ PÓŁROLA 1989 RADOMSKO POL UKS DZIESIĄTKA RADOMSKO 00:45:15 00:08:26
10 51 MICHAŁ OLEJKO 1978 BOGUCHAŁA POL EVEO 00:45:22 00:08:33
11 44 DOMINIK MAŚLANY 1979 GOSTYNIN POL 00:46:51 00:10:02
12 41 ARTUR OGÓREK 1971 BEŁCHATÓW POL 00:47:49 00:11:00
13 1 PIOTR MAJDECKI 1996 BLOK DOBRYSZYCE POL 00:50:00 00:13:11
14 14 ROBERT GOŁĘBIOWSKI 1967 RADOMSKO POL 00:51:03 00:14:14
15 11 ROBERT BAJOR 1974 RĘDZINY POL 00:52:42 00:15:53
16 39 WOJCIECH KOWALCZYK 1961 BEŁCHATÓW POL 00:53:58 00:17:09
17 24 MAREK PAW 1970 BEŁCHATÓW POL TSIR JUPITER 00:54:42 00:17:53
18 13 ROBERT KACZMAREK 1978 ŁÓDŹ POL DRUŻYNOWA LIGA BIEGOWA BANKU PKO 00:54:47 00:17:58
19 17 KRZYSZTOF OLEJNICZAK 1991 MIEDŹNO POL 00:54:54 00:18:05
20 52 JAROSŁAW BRZOZOWSKI 1986 KAMIEŃSK POL 00:54:55 00:18:06
21 46 ŁUKASZ RYTER 1986 RADOMSKO POL 00:54:56 00:18:07
22 38 PAWEŁ POKUSIŃSKI 1993 KAMIEŃSK POL 00:55:32 00:18:43
23 27 RAFAŁ KRASOŃ 1980 POL 00:56:29 00:19:40
24 16 MARIUSZ RAPACZ 1969 SZCZAWIN POL 00:56:31 00:19:42
25 42 ZBIGNIEW STANIEC 1967 CZĘSTOCHOWA POL 00:57:06 00:20:17
26 34 ADAM STRAMA 1981 PORAJ POL 00:58:14 00:21:25
27 28 GRZEGORZ KRAKOWIAK 1956 POL 00:58:25 00:21:36
28 3 JAROSŁAW LAUER 1973 PABIANICE POL 00:58:32 00:21:43
29 4 SZYMON GŁĄBICKI 1987 KSAWERÓW POL 00:58:35 00:21:46
30 15 ŁUKASZ OWCZAREK 1986 RADOMSKO POL 00:58:51 00:22:02
31 49 RAFAŁ KAWKA 1985 RADOMSKO POL 00:59:26 00:22:37
32 25 ARTUR MIEDZIŃSKI 1984 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI POL 00:59:53 00:23:04
33 45 DAMIAN SZWAJA 1989 RADOMSKO POL 01:00:53 00:24:04
34 18 BRONISŁAW KLIMCZAK 1956 CZĘSTOCHOWA POL AMATOR-CZĘSTOCHOWA 01:01:02 00:24:13
35 21 MARCIN DZIUBEK- 1985 CZELADŹ POL 01:05:07 00:28:18
36 2 MACIEJ BĄKOWSKI 1985 PABIANICE POL UNITED GYM 01:07:05 00:30:16
37 22 ŁUKASZ URACZ 1979 SOSNOWIEC POL 01:08:27 00:31:38
DSQ 26 MICHAŁ DAJCZ 1986 PIORÓW POL
DSQ 48 BARTOSZ CHMIELEWSKI 1996 MALUTKIE POL

Statystyka wyników w BIEG 10 KM kat M18

najlepszy wynik 00:36:49
najgorszy wynik 01:08:27

Statystyka prędkości w BIEG 10 KM kat M18

najwyższa śr. prędkość 16.29 km/h
najniższa śr. prędkość 8.76 km/h

Statystyka tempa w BIEG 10 KM kat M18

najlepsze śr. tempo 00:03:41 min/km
najgorsze śr. tempo 00:06:51 min/km