teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne Bieg Wiejski 2013 w dniu 20.07.2013

Tabela wyników: bieg główny

bieg główny - klasy 1-2 - klasy 3-4 - klasy 5-6 - gimnazjum

Tabela wyników: bieg główny pobierz plik

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość klub wynik strata
1 1 MIROSŁAW POŁEĆ 1968 DRUTARNIA 00:20:44
2 3 DAMIAN POŁEĆ 1997 JANÓW 00:21:27 00:00:43
3 8 JACEK WOJTAREK 1990 OPOCZNO 00:21:45 00:01:01
4 27 ROBERT KWAPISZ 1973 GIELNIÓW 00:22:12 00:01:28
5 29 SŁAWOMIR MICHOŃ 1971 SŁAWNO 00:23:01 00:02:17
6 30 MICHAŁ FRĄCZEK 1985 KARWICE 00:23:05 00:02:21
7 46 ROBERT FRĄCZYK 1988 WYSZYNA RUDZKA 00:23:08 00:02:24
8 11 DAMIAN SOCHACKI 1998 SADEK 00:24:12 00:03:28
9 14 WOJCIECH BUKOWSKI 1972 KOŃSKIE 00:25:08 00:04:24
10 50 TOMASZ BOJANOWICZ 1979 RUSZKOWICE 00:25:41 00:04:57
11 49 DAWID KOWALCZYK 1990 PRZYSUCHA 00:25:43 00:04:59
12 40 PIOTR KNOP 1973 WOLA ZAŁĘŻNA 00:26:04 00:05:20
13 44 BARTOSZ MOGIŁA 1978 WARSZAWA 00:26:29 00:05:45
14 23 DOMINIK MORASZEK 1996 GWAREK 00:26:34 00:05:50
15 48 MARIAN BUKOWSKI 1948 KAZANÓW 00:27:33 00:06:49
16 33 ŁUCJA WIKTOROWICZ 1999 OPOCZNO 00:27:43 00:06:59
17 31 JUSTYNA WOŹNIAK 1991 LELITEK 00:28:15 00:07:31
18 102 GRZEGORZ MALICKI 1970 NOWY KAZANÓW 00:28:37 00:07:53
19 34 NATALIA GRZEGORCZYK 1997 OPOCZNO 00:29:01 00:08:17
20 25 KRZYSZTOF GWAREK 1998 SADEK 00:29:14 00:08:30
21 35 MATEUSZ CELAK 1996 OPOCZNO 00:29:17 00:08:33
22 19 ROMAN KOSELSKI 1976 LLUBLINIEC 00:29:26 00:08:42
22 41 WOJCIECH PABIJAN 1970 KRAKÓW 00:29:26 00:08:42
24 37 ADAM KOBYŁKA 1994 RUSINÓW 00:29:51 00:09:07
25 47 PIOTR DEPERAS 1989 KOŃSKIE 00:30:07 00:09:23
26 32 DAMIAN KANIECKI 1978 GDYNIA 00:30:21 00:09:37
27 28 PIOTR BALCERAK 1973 JANÓW 00:32:21 00:11:37
28 24 KATARZYNA BORUŃ 1972 SADEK 00:32:40 00:11:56
29 45 PAWEŁ KOSIAK 1980 RADOM 00:32:56 00:12:12
30 39 ARTUR SALA 1996 BRZEŹNIK 00:32:57 00:12:13
31 26 JAKUB CZARNOTA 1999 SADEK 00:35:55 00:15:11
32 36 IRENA POŁEĆ 1971 DRUTARNIA 00:35:57 00:15:13
33 42 MARIOLA MŁYNARSKA 1971 PAJĘCZNO 00:36:32 00:15:48
34 43 ZYGMUNT MŁYNARSKI 1960 PAJĘCZNO 00:36:33 00:15:49
35 20 ARKADIUSZ KOSELSKI 1962 BEŁCHATÓW 00:40:23 00:19:39
36 100 KRZYSZTOF KOSELSKI 1951 LUBLINIEC 00:40:24 00:19:40
37 38 JAKUB BIELAWSKI 1996 PRUSZKÓW 00:44:26 00:23:42
DNF 7 SZYMON WIKTOROWICZ 1996 OPOCZNO
DNF 51 GRZEGORZ MAROSZEK 1972 GWAREK

Statystyka wyników w bieg główny

najlepszy wynik 00:20:44
najgorszy wynik 00:44:26

Statystyka prędkości w bieg główny

najwyższa śr. prędkość 17.35 km/h
najniższa śr. prędkość 8.10 km/h

Statystyka tempa w bieg główny

najlepsze śr. tempo 00:03:28 min/km
najgorsze śr. tempo 00:07:25 min/km