teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2013

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie - 10km w dniu 08.12.2012

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M30

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 56 WOSIEK Jacek 1975 Urtica Team
100  
80  
180
2 108 PIECHOTA Jarosław 1974 KB ARTURÓWEK Łódź
80  
60  
140
3 212 PIETRZYK Krzysztof 1979
 
100  
100
4 86 CZŁONKOWSKI Krzysztof 1976 OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
50  
45  
95
5 47 WASILEWSKI Mariusz 1973 ŁÓDŹ RUNNING TEAM
40  
40  
80
6 68 KUŹNIAR Marcin 1977
36  
24  
60
7 44 NOWAKOWSKI Sebastian 1979 Rysie / Pro-Mile Łódź
60  
 
60
8 9 SIENKIEWICZ Wojciech 1973
32  
28  
60
9 64 ŻYŁA Marcin 1978
24  
36  
60
10 163 JUCHA Michał 1976 rysioteam
22  
32  
54
11 205 GRZEGORCZYK Bartosz 1977 Festiwal Biegowy Krynica / BRE.locum
 
50  
50
12 97 KORONA-TRZEBSKI Przemek 1976 Biegam Po Łodzi
28  
22  
50
13 22 STAWIKOWSKI Dariusz 1973 Łódź Running Team
45  
 
45
14 48 SOBECKI Bartłomiej 1980
16  
26  
42
15 77 DIOWKSZ Paweł 1973
20  
16  
36
16 55 MANDRYKOWSKI Bartosz 1982 Urtica Team
18  
18  
36
17 103 STĘPIEŃ Łukasz 1981 Łódź
30  
 
30
18 137 UDUT Przemek 1980
 
30  
30
19 126 ADAMIAK Kamil 1976
12  
14  
26
20 31 LEPKA Mariusz 1975 Ge Power
26  
 
26
21 102 SYLWESTROWICZ Wojciech 1980
13  
10  
23
22 158 LEPKA Mariusz 1975 Ge Power
 
20  
20
23 124 RUTA Maciej 1977
6  
12  
18
24 115 BISKUPSKI Andrzej 1981 Łódź
15  
 
15
25 218 JUREK Tomasz 1982 PŁAZIK & BBL
 
15  
15
26 79 KERNSTEIN Michał 1976 Biegampolodzi.pl Team
14  
 
14
27 154 GRABOWSKI Sebastian 1976
 
13  
13
28 96 WALASIK Michał 1975
5  
7  
12
29 5 KAMECKI Łukasz 1982
10  
1  
11
30 20 OSTROWSKI Marcin 1978 Łódź
11  
 
11
31 138 UDUT Jaroslaw 1982
 
11  
11
32 129 BELINA-PRAŻMOWSKI Tomasz 1975
3  
6  
9
33 145 KOTWICA Maciej 1978 Łódź
 
9  
9
34 26 SMIT Maciek 1973 Pro-Mile Łódź
9  
 
9
35 123 NIEWIADOWSKI Krzysztof 1974 Kb Spartakus / Drużyna Szpiku
8  
 
8
36 219 STANKIEWICZ Andrzej 1974 Running Bunnies
 
8  
8
37 36 MATUSIAK Przemek 1980 Łódź
7  
 
7
38 72 KALIŃSKI Krzysztof 1979 KLN
1  
5  
6
39 15 PRZEGALIŃSKI Maciej 1974
1  
3  
4
40 90 BOGACKI Wojciech 1979
1  
1  
2
41 67 BRONIARCZYK Jakub 1977
1  
1  
2
42 127 NOWAK Łukasz 1982
1  
1  
2
43 58 POPŁAWSKI Dariusz 1982 Urtica Team
1  
1  
2
44 70 RZEŹNICKI Piotr 1982 Biegam Bo Lubię Łódź
2  
 
2
45 38 SOBIESZUK Paweł 1975
1  
1  
2
46 82 STASIEWICZ Marek 1977
1  
1  
2
47 220 STASIŃSKI Paweł 1977
 
2  
2
48 52 URBAN Marcin 1979 Drużyna Fundacji Krwinka
1  
1  
2
49 101 BALICKI Jakub 1973 Łódź
1  
 
1
50 94 CIEŚLAK Piotr 1976 Biegambolubię
1  
 
1

« poprzednia 1 2 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)