teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne Warsaw Track Cup 2014 runda 3 w dniu 09.09.2014

Tabela wyników: 1000m wszystkie serie

1000m wszystkie serie - 1000m seria 1 - 1000m serie 2 - 
1500m wszystkie serie - 1500m seria 1 - 1500m seria 2 - 1500m seria 3 - 1500m seria 4 - 
3000m wszystkie serie - 3000m seria 1 - 3000m seria 2 - 3000M seria 3 - 3000m seria 4 - 3000m seria 5 - 
sztafety 4x400m wszystkie serie - sztafety 4x400m seria 1

Tabela wyników: 1000m wszystkie serie

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość klub wynik strata śr. prędkość
km/h
śr. tempo
min/km
1 18 PAWEŁ BIAŁY 1990 KRAŚNIK SKB KRAŚNIK 00:02:39.90 00:00:00.00 22.51 00:02:40
2 195 PATRYK RYDZIŃSKI 1995 SZCZUTOWO PTT DELTA PŁOCK 00:02:41.24 00:00:01.34 22.33 00:02:42
3 197 JACEK CYBULSKI 1992 WARSZAWA 00:02:48.04 00:00:08.14 21.42 00:02:49
4 49 MICHAŁ ŁASIŃSKI 1987 WARSZAWA 00:02:50.34 00:00:10.44 21.13 00:02:51
5 28 SEBASTIAN LIPIEC 1984 MIŃSK MAZOWIECKI JW 1131 00:02:52.37 00:00:12.47 20.88 00:02:53
6 193 ARKADIUSZ JĘDRZEJEWSKI 1998 BIAŁE BŁOTO PTT DELTA PŁOCK 00:02:52.94 00:00:13.04 20.82 00:02:53
7 86 MARCIN 1993 KONSTANCIN JEZIORNA OXFORD 00:02:55.74 00:00:15.84 20.48 00:02:56
8 111 0000 00:02:55.87 00:00:15.97 20.47 00:02:56
9 38 DAWID OWCZARCZYK 1985 WARSZAWA INTERSPORT 00:02:56.90 00:00:00.00 20.35 00:02:57
10 161 0000 00:03:02.74 00:00:22.84 19.70 00:03:03
11 569 KUBA SZCZEPANIAK 1982 WARSZAWA MIDNIGHTRUN.PL 00:03:03.70 00:00:02.80 19.60 00:03:04
12 109 ADAM STOLARZ 1997 WARSZAWA 00:03:05.58 00:00:25.68 19.40 00:03:06
13 61 MACIEJ GACH 1993 RASZYN AZS UW 00:03:06.68 00:00:26.78 19.28 00:03:07
14 50 PATRYK PŁACHCIŃSKI 1974 WARSZAWA ENTRE.PL TEAM 00:03:09.10 00:00:02.20 19.04 00:03:10
15 187 OLIWIA MALMON 1993 PIASECZNO KONDYCJA 00:03:09.49 00:00:29.59 19.00 00:03:10
16 402 PIOTR KRÓL 1983 WARSZAWA 00:03:10.25 00:00:30.35 18.92 00:03:11
17 185 OLIWIA PARADOWSKA 2001 PIASECZNO KONDYCJA 00:03:11.16 00:00:31.26 18.83 00:03:12
18 188 JOANNA WASIEWICZ 1997 PIASECZNO KONDYCJA 00:03:14.38 00:00:34.48 18.52 00:03:15
19 103 KAROLINA WESOŁOWSKA 1988 WARSZAWA 00:03:14.62 00:00:34.72 18.50 00:03:15
20 51 LESZEK DESKA 1976 NOWA IWICZNA WWW.LESZEKBIEGA.PL 00:03:18.17 00:00:38.27 18.17 00:03:19
21 163 PIOTR SMOLEŃSKI 1969 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:03:19.20 00:00:03.30 18.07 00:03:20
22 80 ŁUKASZ GREGORCZYK 1983 WARSZAWA VEGE RUNNERS 00:03:20.67 00:00:40.77 17.94 00:03:21
23 27 PIOTR RASZEWSKI 1980 WARSZAWA 00:03:21.98 00:00:42.08 17.82 00:03:22
24 186 AGATA ZACZEK 1998 PIASECZNO KONDYCJA 00:03:30.54 00:00:50.64 17.10 00:03:31
25 48 PAWEŁ ŁASIŃSKI 1983 WARSZAWA 00:03:40.88 00:01:00.98 16.30 00:03:41
26 63 MARIUSZ WESOŁOWSKI 1984 WARSZAWA 00:03:54.41 00:01:14.51 15.36 00:03:55
27 1 AGNIESZKA KRAKOWIAK 1983 WARSZAWA SPORTGAS PGNIGO! 00:04:17.77 00:01:37.87 13.97 00:04:18
28 7 JUSTYNA ANIOŁ 1988 00:04:35.76 00:01:55.86 13.05 00:04:36
29 96 BARBARA KROENKE 1951 WARSZAWA OBOZYBIEGOWE.PL 00:04:41.66 00:02:01.76 12.78 00:04:42

Statystyka wyników w 1000m wszystkie serie

najlepszy wynik 00:02:39.90
najgorszy wynik 00:04:41.66

Statystyka prędkości w 1000m wszystkie serie

najwyższa śr. prędkość 22.51 km/h
najniższa śr. prędkość 12.78 km/h

Statystyka tempa w 1000m wszystkie serie

najlepsze śr. tempo 00:02:40 min/km
najgorsze śr. tempo 00:04:42 min/km