teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne Warsaw Track Cup 2014 runda 2 w dniu 07.06.2014

Tabela wyników: 1000m wszystkie serie

1000m wszystkie serie - 1000m seria 1 2 - 1000m serie 3 4 - 1000m seria 5 6 - 
1500m wszystkie serie - 1500m seria 1 2 - 1500m seria 3 - 1500m seria 4 - 1500m seria 5 - 
3000m wszystkie serie - 3000m seria 1 - 3000m seria 2 - 3000m seria 3 4 - 3000m seria 5 6 - 
sztafety 4x400m wszystkie serie - 
sztafety 4x400m seria 1 - 
sztafety 4x400m seria 2

Tabela wyników: 1000m wszystkie serie

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość klub wynik strata śr. prędkość
km/h
śr. tempo
min/km
1 595 KRZYSZTOF WÓJCIK 1991 BLIŻYN 00:02:58.01 00:00:00.00 20.22 00:02:59
2 235 JAN WOJTKOWSKI 1986 WARSZAWA NEO FUSION 00:02:59.35 00:00:01.34 20.07 00:03:00
3 69 MACIEK ŁUKASIEWICZ 1982 WARSZAWA WARSZAWIAKY 00:03:00.05 00:00:02.04 19.99 00:03:01
4 203 PRZEMYSŁAW GIZYŃSKI 1979 PŁOCK TKKF PŁOCK 00:03:00.97 00:00:02.96 19.89 00:03:01
5 234 MICHAŁ WĄSOWSKI 1991 MARKI WĄSOWSKI TEAM 00:03:01.07 00:00:03.06 19.88 00:03:02
6 221 MARCIN ZAWADZKI 1968 WARSZAWA 00:03:04.89 00:00:06.88 19.47 00:03:05
7 135 PRZEMYSŁAW GOŁDON 1975 WARSZAWA 00:03:06.77 00:00:08.76 19.27 00:03:07
8 13 ANDRZEJ ZIENKIEWICZ 1974 WARSZAWA 00:03:07.46 00:00:09.45 19.20 00:03:08
9 157 PAWEŁ WIŚNIEWSKI 1983 PUŁTUSK 00:03:08.75 00:00:10.74 19.07 00:03:09
10 35 KRZYSZTOF ŚLIWA 1985 WARSZAWA 00:03:11.32 00:00:13.31 18.82 00:03:12
11 233 GRZEGORZ GŁUSZAK 1983 WARSZAWA 00:03:13.53 00:00:15.52 18.60 00:03:14
12 142 ŁUKASZ RYTEL 1951 PRUSZKÓW 00:03:15.47 00:00:17.46 18.42 00:03:16
13 11 MACIEJ SKRZYPKOWSKI 1986 WARSZAWA INTERSPORT 00:03:16.42 00:00:18.41 18.33 00:03:17
14 557 ROBERT GAJDA 1963 PÓŁTUSK ZDROWY STYL ŻYCIA 00:03:17.04 00:00:19.03 18.27 00:03:18
15 224 ŁUKASZ NIWIŃSKI 1981 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:03:17.66 00:00:19.65 18.21 00:03:18
16 155 NESTOR KASZYCKI 1993 SZCZECIN 00:03:17.78 00:00:19.77 18.20 00:03:18
17 89 JACEK SEFERYNIAK 1977 WARSZAWA PKO BANK POLSKI 00:03:18.37 00:00:20.36 18.15 00:03:19
18 16 PIOTR KUCHARSKI 1968 LUBARTÓW 12TRI.PL 00:03:19.69 00:00:21.68 18.03 00:03:20
19 205 ŁUKASZ REMISIEWICZ 1982 WARSZAWA RUNEAT.PL 00:03:21.74 00:00:23.73 17.84 00:03:22
20 236 ROBERT MICHALSKI 1982 WOŁOMIN 00:03:22.86 00:00:24.85 17.75 00:03:23
21 152 JAROSŁAW DOMAGAŁA 1973 WARSZAWA 00:03:24.83 00:00:26.82 17.58 00:03:25
22 77 DARIUSZ WIECZOREK 1967 WARSZAWA 00:03:24.87 00:00:26.86 17.57 00:03:25
23 59 SZYMON DRABCZYK 1960 WARSZAWA 00:03:26.15 00:00:28.14 17.46 00:03:27
24 137 ARKADIUSZ KRÓL 1974 WARSZAWA 00:03:32.84 00:00:34.83 16.91 00:03:33
25 230 BEATA WÓJCIK 1997 PIASECZNO KONDYCJA 00:03:42.05 00:00:44.04 16.21 00:03:43
26 52 ANDRZEJ BRZOZOWSKI 1954 ZAMOŚĆ 00:03:52.84 00:00:54.83 15.46 00:03:53
27 237 PAWEŁ WEREDA 1970 WARSZAWA 00:04:00.71 00:00:06.70 14.96 00:04:01
28 159 KATARZYNA JANKOWSKA 1988 WARSZAWA 00:04:03.98 00:01:05.97 14.75 00:04:04
29 121 AGNIESZKA BACHAREWICZ 1973 BIAŁYSTOK 00:04:15.46 00:01:17.45 14.09 00:04:16
30 217 MATEUSZ KLIŚ 2005 WARSZAWA KS SEMP WARSZAWA 00:04:23.19 00:01:25.18 13.68 00:04:24
31 130 MARTA GAWRYSZ 1968 WARSZAWA 00:04:26.23 00:01:28.22 13.52 00:04:27
32 374 MAREK MALDIS 1949 WARSZAWA 00:04:34.71 00:00:09.70 13.10 00:04:35
33 124 JANUSZ BUKOWSKI 1987 WARSZAWA 00:05:52.33 00:02:54.32 10.22 00:05:53
DNF 132 JAN GÓRSKI 1986 OTRĘBUSY 00:00:00.00 00:00:00.00
DNF 145 PAWEŁ WOŹNICKI 1995 WĘGRÓQ 00:00:00.00 00:00:00.00

Statystyka wyników w 1000m wszystkie serie

najlepszy wynik 00:00:00.00
najgorszy wynik 00:05:52.33

Statystyka prędkości w 1000m wszystkie serie

najwyższa śr. prędkość 20.22 km/h
najniższa śr. prędkość 0.00 km/h

Statystyka tempa w 1000m wszystkie serie

najlepsze śr. tempo 00:00:00 min/km
najgorsze śr. tempo 00:05:53 min/km