teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne Warsaw Track Cup 2014 runda 1 w dniu 09.05.2014

Tabela wyników: 1000m wszystkie serie

1000m wszystkie serie - 1000m seria 1 - 1000m seria 2 - 1000m serie 3 4 - 1000m seria 5 - 1000m seria 6 - 
1500m wszystkie serie - 1500m serie 1 2 3 - 1500m seria 4 - 1500m seria 5 - 
3000m wszystkie serie - 3000m seria 1 - 3000m seria 2 - 3000m seria 3 - 3000m seria 4 - 3000m seria 5 - 
sztafety 4x400m

Tabela wyników: 1000m wszystkie serie

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik strata
1 548 KRZYSZTOF WASILEWSKI 1994 ZABŁUDÓW POL KS PODLASIE BIAŁYSTOK 00:02:31.80 00:00:00.00
2 92 RADOSŁAW HELON 1994 SZCZECIN POL MKL SZCZECIN 00:02:37.43 00:00:05.63
3 544 MACIEJ SUSZCZYŃSKI 1990 WARSZAWA POL AZS SGH 00:02:39.04 00:00:07.24
4 530 MACIEJ SULIK 1993 LESZNO POL 00:02:42.15 00:00:10.35
5 87 MATEUSZ BARAN 1993 KONSTANCIN-JEZIORNA POL WARSZAWIAKY 00:02:42.63 00:00:10.83
6 575 RAFAŁ RUSINIAK 1993 CIECHANOWIEC POL ENTRE.PL TEAM 00:02:45.27 00:00:13.47
7 545 BARTŁOMIEJ PAJĄK 1989 SKIERNIEWICE POL AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA 00:02:45.41 00:00:13.61
8 84 JAKUB PUDEŁKO 1990 PIASECZNO POL ENTRE.PL TEAM 00:02:45.62 00:00:13.82
9 18 PAWEŁ BIAŁY 1990 KRAŚNIK POL SKB KRAŚNIK 00:02:45.73 00:00:13.93
10 593 DANIEL KAROLKIEWICZ 1986 DROHICZYN POL ENTRE. PL TEAM 00:02:50.09 00:00:18.29
11 526 ŁUKASZ JAŚKIEWICZ 1984 WARSZAWA POL WWW.DIETETYKASPORTOWA.PL I ENTRE.PL TEAM 00:02:50.45 00:00:18.65
12 546 0000 00:02:53.65 00:00:21.85
13 74 ADAM SUCHECKI 1982 WARSZAWA POL WWW.PASSEPARTOUT.PL 00:02:54.22 00:00:22.42
14 41 ANDRZEJ IGNATOWICZ 1974 WARSZAWA POL TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:02:55.01 00:00:23.21
15 66 ŁUKASZ SOŁTYS 1982 MARZYSZ POL ACCELERATE 00:02:56.58 00:00:24.78
16 559 TOMASZ ŁUCZYŃSKI 1973 WARSZAWA POL WWW.TRENINGIBIEGOWE.PL 00:02:57.17 00:00:25.37
17 524 HUBERT MOHAMED KRED 1985 WARSZAWA LBY ENTRE.PL TEAM 00:02:57.90 00:00:02.10
18 576 MAGDALENA SIENNICKA 1993 WARSZAWA POL 00:02:59.68 00:00:27.88
19 558 AMELIA CZERWIŃSKA 1995 WARSZAWA POL JAKUBOWSKI TEAM / KS. WARSZAWIANKA 00:03:00.47 00:00:28.67
20 43 MAREK SOTEK 1973 WARSZAWA POL TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:03:00.80 00:00:00.00
21 521 JAN WOSTKOWSKI 1986 WARSZAWA POL NEO FUSION 00:03:00.83 00:00:29.03
22 551 LUTOSŁAW BOGUSZ 1990 WIĄZOWNA POL MIKRUS YOLO KENJI RUNNING TEAM 00:03:01.44 00:00:29.64
23 72 MICHAŁ ORZEŁ 1981 WARSZAWA POL ENTRE.PL TEAM 00:03:03.40 00:00:03.60
24 561 ZBIGNIEW DZIĘDGIELEWSKI 0000 00:03:04.54 00:00:32.74
25 78 MACIEJ GACH 1993 RASZYN POL AZS UW 00:03:05.25 00:00:33.45
26 550 AGATA MARCINKIEWICZ 1997 WARSZAWA POL KS. WARSZAWIANKA 00:03:05.51 00:00:33.71
27 528 BARTŁOMIEJ KRZYWANIA 1982 STAROKRZEPICE POL OBOZYBIEGOWE.PL 00:03:07.16 00:00:35.36
28 598 JAKUB LENGIEWICZ 1977 WARSZAWA POL OTK RZEŹNIK 00:03:07.83 00:00:36.03
29 537 STANISŁAW NOWAK 1963 WARSZAWA POL KS. WARSZAWIANKA 00:03:08.09 00:00:36.29
30 40 JAKUB HOROSZ 1995 WARSZAWA POL WARSZAWIAKY 00:03:08.41 00:00:36.61
31 538 ANDRZEJ LEŚNIEWSKI 1963 ZWOLEŃ POL POLITECHNIKA WARSZAWSKA 00:03:08.68 00:00:36.88
32 533 MARCIN KRASOŃ 1981 MYSIADŁO POL BIECDALEJ.PL / SMASHING PĄPKINS 00:03:08.89 00:00:37.09
33 541 MARCIN DĄBROWSKI 1985 WARSZAWA POL OBOZYBIEGOWE.PL 00:03:09.22 00:00:37.42
34 522 FRYDERYK POPIEL-SCHNEIDER 1985 WARSZAWA POL SKLEP BIEGACZA POWIŚLE 00:03:09.32 00:00:37.52
35 60 PAULINA LIPSKA 1992 X POL AZSSGH/WARSZAWIANKA 00:03:09.38 00:00:37.58
36 39 PRZEMYSŁAW DYGDOŃ 1974 WARSZAWA POL ACCELERATE 00:03:10.04 00:00:38.24
37 527 PIOTR CZARNOTA 1984 WARSZAWA POL OBOZYBIEGOWE.PL 00:03:13.03 00:00:41.23
38 79 MICHAŁ PĘKALA 1982 WARSZAWA POL NIGHT RUNNERS 00:03:13.38 00:00:41.58
39 93 BOGUMIŁ ŚLUSARCZYK 1982 WARSZAWA POL ACCELERATE 00:03:13.69 00:00:41.89
40 583 PIOTR PIETRASIK 1989 WARSZAWA POL 00:03:14.19 00:00:42.39
41 563 RAFAŁ KRZYWOSZYŃSKI 1980 WARSZAWA POL WKRĘCENI.PL 00:03:14.58 00:00:42.78
42 525 BARTOSZ GOŁAWSKI 1990 WARSZAWA POL LENIWCE.PL 00:03:15.68 00:00:43.88
43 520 ALEKSANDER LANG 1975 WARSZAWA POL OBOZYBIEGOWE.PL 00:03:15.99 00:00:44.19
44 90 ARKADIUSZ ŻYŁA 1995 NASIELSK POL 00:03:16.73 00:00:44.93
45 76 SZYMON ZDZIECHOWSKI 1979 WARSZAWA POL ŻWAWE ŻUBRY 00:03:17.36 00:00:45.56
46 401 MACIEJ ADAMSKI 1984 POL OBOZYBIEGOWE.PL 00:03:17.57 00:00:45.77
47 532 MARCIN SOBCZAK 1976 WARSZAWA POL 00:03:17.62 00:00:45.82
48 571 PATRYK WALESZCZAK 1995 NASIELSK POL 00:03:18.33 00:00:46.53
49 543 MICHAŁ MALUS 1983 WARSZAWA POL CROSSFIT DOCK 00:03:18.42 00:00:46.62
50 534 KEVIN NEELSEN 1993 WARSZAWA POL 00:03:18.47 00:00:46.67

« poprzednia 1 2 3 następna »

Statystyka wyników w 1000m wszystkie serie

najlepszy wynik 00:02:31.80
najgorszy wynik 99:59:59.99

Statystyka prędkości w 1000m wszystkie serie

najwyższa śr. prędkość 23.71 km/h
najniższa śr. prędkość 0.00 km/h

Statystyka tempa w 1000m wszystkie serie

najlepsze śr. tempo 00:00:00 min/km
najgorsze śr. tempo 00:31:35 min/km