teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne Bieg Europejski 2013 w dniu 05.10.2013

Tabela wyników: 10km open mix

pobierz komplet wyników w pliku lub kliknij poniżej i wyświetl

10km open mix - 10km kobiet - 10km mężczyzn - 
K20 - K30 - K40 - K50 - K60 - 
M20 - M30 - M40 - M50 - M60

Tabela wyników: 10km open mix

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość klub wynik netto strata
1 10 DAMIAN KABAT 1989 BYDGOSZCZ SKLEP BIEGACZA BYDGOSZCZ 00:30:20 00:30:17
2 199 OSKAR PRZYSIĘŻNY 1986 GDAŃSK LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 00:32:30 00:32:29 00:02:10
3 217 BOGUSŁAW ANDRZEJUK 1975 BIAŁYSTOK PĘDZIWIATR-PODLASKIE CENTRUM BIEGOWE 00:32:34 00:32:33 00:02:14
4 18 PAWEŁ PSZCZÓŁKOWSKI 1988 OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 00:32:56 00:32:53 00:02:36
5 34 DANIEL MIKIELSKI 1990 OLSZTYNEK 00:33:04 00:33:01 00:02:44
6 234 DARIUSZ MALICH 1968 GRONITY AKM OLIMP OLSZTYN 00:33:06 00:33:03 00:02:46
7 5 MICHAŁ MISIEWICZ 1995 OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 00:33:56 00:33:52 00:03:36
8 208 DARIUSZ JUREWICZ 1974 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOLDAP 00:34:23 00:34:20 00:04:03
9 4 JACEK MISIEWICZ 1968 OLSZTYN SKLEP BIEGOWY OLSZTYN OLIMP 00:34:35 00:34:33 00:04:15
10 11 TOMASZ ŁAZAREWICZ 1970 OLSZTYN AKMOLSZTYN 00:35:07 00:35:05 00:04:47
11 132 ROBERT NAJDZION 1976 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:35:29 00:35:26 00:05:09
12 101 KONRAD NOSARZEWSKI 1991 STUPSK MAZOWIECKI AKM OLIMP OLSZTYN 00:35:48 00:35:48 00:05:28
13 56 WITOLD MIKIELSKI 1988 OLSZTYNEK 00:35:59 00:35:56 00:05:39
14 298 HENRYK KUCIEJCZYK 1959 SZYDŁOWO STOWARZYSZENIE SPORTOWE TEMPO MŁAWA 00:36:23 00:36:19 00:06:03
15 294 MAREK SYMEREWICZ 1967 BARCZEWO 00:36:31 00:36:27 00:06:11
16 218 DARIUSZ PIECZARKA 1972 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:37:04 00:37:01 00:06:44
17 64 PIOTR ŁOŻYŃSKI 1963 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:37:10 00:37:06 00:06:50
18 220 ANDRZEJ KAMIŃSKI 1976 OLSZTYN 00:37:16 00:37:12 00:06:56
19 152 JACEK ILECKI 1985 GDAŃSK 00:37:28 00:37:24 00:07:08
20 20 DANIEL MITKOWSKI 1975 OLSZTYN 00:37:57 00:37:50 00:07:37
21 274 KRZYSZTOF CYBRUCH 1966 ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG 00:38:03 00:38:00 00:07:43
22 163 WALDEMAR NOSARZEWSKI 1967 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:38:20 00:38:15 00:08:00
23 77 IRENEUSZ MAJKUT 1965 OSTRÓDA 00:38:34 00:38:30 00:08:14
24 255 ADAM JAKUBOWSKI 1978 OLSZTYN 00:38:50 00:38:47 00:08:30
25 120 DANIEL FILIPEK 1976 BRANIEWO RIM TEAM TEAM 00:38:52 00:38:46 00:08:32
26 190 ANDRZEJ KUROPATWA 1963 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:38:58 00:38:54 00:08:38
27 3 ZBIGNIEW KORZENIEWSKI 1977 JAROTY I AM SECOND 00:39:01 00:38:55 00:08:41
28 207 KRYSTIAN SIKORSKI 1992 BARTOSZYCE UKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 00:39:02 00:38:57 00:08:42
29 254 ARTUR KUNERT 1991 OLSZTYN 00:39:04 00:39:01 00:08:44
30 149 PIOTR BRONAKOWSKI 1979 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:39:08 00:39:04 00:08:48
31 61 MICHAŁ SKUZJUS 1991 BISKUPIEC MARLATOŃCZYK 00:39:20 00:39:14 00:09:00
32 265 PIOTR GRANDYS 1974 OLSZTYN 1 BATALION SKŁADOWANIA 00:39:23 00:39:19 00:09:03
33 231 JACEK LENDZIAN 1973 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:39:33 00:39:29 00:09:13
34 244 MARCIN POWIDEŁ 1976 LIDZBARK WARMIŃSKI AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 00:39:36 00:39:30 00:09:16
35 276 MARCIN JĘDRZEJCZYK 1976 OLSZTYN 00:40:08 00:40:03 00:09:48
36 143 PIOTR JASTRZĘBSKI 1984 OLSZTYN SZESNASTKA OLSZTYN 00:40:42 00:40:39 00:10:22
37 229 DARIUSZ SKONECZNY 1962 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:41:01 00:40:56 00:10:41
38 188 MARCIN ZARĘBSKI 1982 OLSZTYN 00:41:07 00:41:03 00:10:47
39 271 DOMINIK SKOMOROWSKI 1974 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 00:41:18 00:41:13 00:10:58
40 230 GRZEGORZ PRZYSIĘŻNY 1961 GDAŃSK BBL GDAŃSK 00:41:19 00:41:13 00:10:59
41 75 PAWEŁ STOLARCZYK 1971 OLSZTYN 00:41:26 00:41:15 00:11:06
42 29 WOJCIECH ZAKRZEWSKI 1971 OSTRÓDA 00:41:28 00:41:22 00:11:08
43 121 PAWEŁ BRODAWSKI 1984 OLSZTYN ALLIANZ RUNNING TEAM 00:41:34 00:41:28 00:11:14
44 110 RAFAŁ GRYZŁO 1988 OSTRÓDA 00:41:52 00:41:41 00:11:32
45 13 SEBASTIAN BIAŁY 1973 WARSZAWA POLICZMYSIE.PL 00:42:18 00:42:16 00:11:58
46 139 PIOTR ONICHIMOWSKI 1979 DOROTOWO 00:42:24 00:42:21 00:12:04
47 24 WOJCIECH WICZYŃSKI 1981 PASŁĘK KS POGROM ANIOŁOWO 00:42:25 00:42:17 00:12:05
48 170 ADAM NOWAKOWSKI 1985 OLSZTYN KUNDEL RACING TEAM 00:42:27 00:42:18 00:12:07
49 296 GRZEGORZ GÓRKO 1977 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:42:30 00:42:21 00:12:10
50 141 WALDEMAR PRANGE 1976 PUCK JPII 00:42:34 00:42:29 00:12:14

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

kategorie według roku urodzenia: K20/M20 (18-29 lat), K30/M30 (30-39 lat), K40/M40 (40-49 lat), K50/M50 (50-59 lat), K60/M60 (60 i więcej lat)

Statystyka wyników w 10km open mix

najlepszy wynik 00:30:20
najgorszy wynik 01:12:49

Statystyka prędkości w 10km open mix

najwyższa śr. prędkość 19.77 km/h
najniższa śr. prędkość 8.24 km/h

Statystyka tempa w 10km open mix

najlepsze śr. tempo 00:03:03 min/km
najgorsze śr. tempo 00:07:17 min/km