teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne Bieg Szczęścia 2013 w dniu 19.05.2013

Tabela wyników: wszyscy zawodnicy

wszyscy zawodnicy - OPEN mężczyzn - OPEN kobiet

Tabela wyników: wszyscy zawodnicy

numer zawodnik rocznik miejscowość kraj drużyna wynik
1072 ADAM BRZEZIŃSKI 1992 PODOLSZYN NOWY POL 00:36:04
3198 ARKADIUSZ OLECHNO 1983 WARSZAWA POL 00:36:04
2010 ALEXANDRA HOLOYDA 1988 WARSZAWA POL 00:36:10
2285 KATARZYNA SZLĄZAK 1984 WARSZAWA POL 00:36:11
2003 MAŁGORZATA SOSZYŃSKA 1962 WARSZAWA POL CZŁAPACZE 00:36:12
2115 KLAUDIA OLCHA 1990 WARSZAWA POL 00:36:24
2114 JOLA OLCHA 1967 WARSZAWA POL 00:36:25
2099 MAJA LESZCZYŃSKA 1994 PŁOŃSK POL 00:36:26
2007 AGNIESZKA JANECZEK 1990 KOZIENICE POL 00:36:26
2094 PATRYCJA HUDAK 1988 LUBLIN POL 00:36:34
2093 PRZEMYSŁAW LIPCZYŃSKI 1988 DĘBICA POL DRUŻYNA SZPIKU 00:36:34
1075 MAGDALENA OWCZAREK 1987 WARSZAWA POL 00:36:44
1088 KATARZYNA ZALEWSKA 1989 WARSZAWA POL 00:36:48
1190 MAŁGORZATA LEWANDOWSKA 1973 POL 00:36:58
1024 MAGDALENA WITCZAK 1979 OSTROŁĘKA POL 00:36:59
1037 STANISŁAW JASIŃSKI 1982 WARSZAWA POL 00:37:04
1192 TOMASZ MARCINIAK 1974 WARSZAWA POL 00:37:16
2117 JOANNA ZAKRZEWSKA 1990 WARSZAWA POL 00:37:18
3010 LESZEK DĄBROWSKI 1970 WARSZAWA POL 00:37:20
2108 JOANNA GUZ 1966 LEGIONOWO POL 00:37:24
2107 JACEK GUZ 1965 LEGIONOWO POL 00:37:24
2080 MICHAŁ KARPOWICZ 1984 WARSZAWA POL KOPKI 00:37:28
2131 MIKOŁAJ SZAŁKOWSKI 1979 WARSZAWA POL 00:37:29
2050 JUSTYNA GRUCELSKA-ZENC 1978 WARSZAWA POL 00:37:36
1006 MICHAŁ KOWALSKI 1987 WARSZAWA POL 00:37:37
2063 MAŁGOSIA GROTKOWSKA 1992 PIASTÓW POL DAILYMILE TEAM 00:37:46
1034 ALEKSANDRA SZOKALSKA 1982 WARSZAWA POL 00:37:46
2126 KRZYSZTOF DOBROWOLSKI 1984 WARSZAWA POL ORANGE POLSKA 00:37:49
2062 JERZY CZECHOWSKI 1949 WARSZAWA POL MZA WARSZAWA 00:37:50
2124 KRZYSZTOF JANKOWSKI 1970 WARSZAWA POL ORANGE POLSKA 00:37:52
2295 ANDRZEJ PAULANIS 1960 WARSZAWA POL 00:38:22
2048 MARCIN IDZKIEWICZ 1974 WARSZAWA POL OGONY 00:38:23
2009 MICHAŁ UMIŃSKI 1976 WARSZAWA POL UMISIE 00:38:26
2008 IZABELLA SIERZPUTOWSKA 1975 MIASTKOWO POL UMISIE 00:38:26
2076 SYLWIA SZCZĘŚNIAK 1981 WARSZAWA POL 00:38:27
2068 KATARZYNA PIWOWARSKA 1981 WARSZAWA POL TYTANOWE ŚRUBKI 00:38:31
1095 MIROSŁAW GILEWICZ 1961 WARSZAWA POL 00:38:39
2112 MAŁGORZATA PIWOWARSKA 1989 WARSZAWA POL TYTANOWE ŚRUBKI 00:38:42
2065 RAFAL SZKWAREK 1974 PRUSZKOW POL ASRAZ 00:38:48
2106 KRZYSZTOF DUSZCZYK 1948 WARSZAWA POL 00:38:53
1093 MAREK KURAN 1983 BŁONIE POL 00:38:57
1104 CEZARY ŻARK 1988 KRASINIEC POL 00:39:02
1066 ARKADIUSZ LEŚNIAK 1980 WARSZAWA POL 00:39:06
2286 WOJCIECH MATYSIAK 1974 WARSZAWA POL 00:39:17
2088 HENRYK LESNY 1951 WARSZAWA POL LESNA DRUZYNA 00:39:29
2110 AGNIESZKA MULARCZYK 1979 RASZYN POL DZIKIE_DZIKI 00:39:30
2028 JĘDRZEJ KURYŁO 1983 KOSZALIN POL PANDAPUCHAR 00:39:43
2027 MAGDALENA STERNIK 1984 WARSZAWA POL PANDAPUCHAR 00:39:43
2090 KONRAD SIEDLECKI 1991 NOWINKI POL ZADYSZKA WOŁOMIN 00:39:58
1074 ANIA SOKOLNICKA 1985 WARSZAWA POL 00:40:02

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Statystyka wyników w wszyscy zawodnicy

najlepszy wynik 00:19:42
najgorszy wynik 00:48:10

Statystyka prędkości w wszyscy zawodnicy

najwyższa śr. prędkość 15.22 km/h
najniższa śr. prędkość 6.23 km/h

Statystyka tempa w wszyscy zawodnicy

najlepsze śr. tempo 00:03:57 min/km
najgorsze śr. tempo 00:09:39 min/km