teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne 31. Krapkowicki Bieg Uliczny w dniu 01.05.2013

Tabela wyników: OPEN

OPEN - OPEN mężczyźni - OPEN kobiety - K16 - M16 - K20 - M20 - K30 - M30 - K40 - M40 - K50 - M50 - K60 - M60 - K70 - M70 - gmina kobiety - powiat kobiety - województwo kobiety - gmina mężczyźni - powiat mężczyźni - województwo mężczyźni - niepełnosprawni kobiety - niepełnosprawni mężczyźni

Tabela wyników: OPEN pobierz plik

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik strata
1 263 RADOSŁAW KŁECZEK 1985 GOGOLIN POL ASA TEAM / SPORTING MIĘDZYZDROJE / SKLEP BIEGACZA 00:31:11
2 518 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI 1986 RZEŻĘCIN POL WKS ŚLĄSK 00:31:12 00:00:01
3 436 RUSLAN PECHNIKOV 1982 KIEV POL ACHILLES-LESZNO 00:31:56 00:00:45
4 437 SIERGIEJ KROWLAIDIS 1978 CZERNIÓW POL ACHILLES-LESZNO 00:32:55 00:01:44
5 410 DAMIAN ZAWIERUCHA 1980 JASTRZEBIE - ZDRÓJ POL KB MOSIR JASTRZĘBIE 00:33:02 00:01:51
6 119 JACEK SOBAS 1985 KĘDZIERZYN-KOŹLE POL LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA 00:33:47 00:02:36
7 108 GRZEGORZ GRONOSTAJ 1974 WROCŁAW POL OPERA SOFTWARE 00:33:59 00:02:48
8 188 RAFAŁ ULFIK 1987 ZABRZE POL RMD MONTRAIL TEAM/SKB KRAŚNIK 00:34:36 00:03:25
9 338 MATEUSZ GOLONKA 1989 GORLICE POL DRUŻYNA SZPIKU / FESTIWAL BIEGOWY 00:34:41 00:03:30
10 358 JERZY SIEMASZKO 1962 OPOLE POL LUKS ŻÓRAWINA / BBL OPOLE 00:34:44 00:03:33
11 129 JAN KADŁUCZKA 1983 DĄBRÓWKA GÓRNA POL CROSS KRAPKOWICE 00:34:50 00:03:39
12 23 KRZYSZTOF PACHUTA 1982 OPOLE POL TRAK OPOLE 00:34:59 00:03:48
13 34 MARIUSZ DYCZEK 1979 ZDZIESZOWICE POL TEAM BAZYLIA 00:35:01 00:03:50
14 364 GRZEGORZ SZYMURA 1971 LESZCZYNY POL LESZCZYNY 00:35:20 00:04:09
15 506 KAMIL KARBOWIAK 1995 BRZEG POL 00:35:35 00:04:24
16 207 BARTŁOMIEJ BAJON 1995 NIEBOROWICE POL GKS PIAST GLIWICE/ AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 00:35:44 00:04:33
17 33 KRZYSZTOF FUHL 1987 JEMIELNICA POL 00:35:46 00:04:35
18 202 MARCIN UCIECHOWSKI 1988 OPOLE POL 00:35:48 00:04:37
19 434 NADEZDA TRILINSKAYA 1979 MOSKWA POL ACHILLES-LESZNO 00:35:52 00:04:41
20 347 WIESŁAW PYRA 1972 PRASZKA POL 00:36:14 00:05:03
20 394 EWA BRYCH-PAJAK 1975 CZESTOCHOWA POL CKS BUDOWLANI CZESTOCHOWA 00:36:14 00:05:03
22 521 TOMASZ KŁONOWSKI 1977 OŁAWA POL 00:36:20 00:05:09
23 187 DOMINIKA WIŚNIEWSKA-ULFIK 1986 ZABRZE POL RMD MONTRAIL TEAM/SKB KRAŚNIK 00:36:31 00:05:20
24 334 ŁUKASZ MICHALAK 1996 KRAPKOWICE POL LUKS AZYMUT ZDZIESZOWICE 00:37:00 00:05:49
25 371 JACEK FEDOROWICZ 1970 WROCŁAW POL KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 00:37:04 00:05:53
26 415 TOMASZ SOSNOWSKI 1977 KŁOBUCK POL WKB META LUBLINIEC 00:37:16 00:06:05
27 107 MAREK PAWNUK 1990 TARNOWSKIE GÓRY POL 00:37:34 00:06:23
28 71 MICHAŁ BRZENCZEK 1971 GLIWICE POL FUNDACJA BIEGAM Z SERCEM 00:37:49 00:06:38
29 43 WOJCIECH CISZEWSKI 1980 ZDZIESZOWICE POL 00:38:07 00:06:56
30 313 TOMASZ SCHICHTA 1986 GOGOLIN POL GOGOLIN BIEGA 00:38:10 00:06:59
31 145 JANUSZ MIKETA 1969 KAMIEŃSKIE MŁYNY POL 00:38:13 00:07:02
32 525 EDWARD DRAMSKI 1974 ROŻNIĄTÓW POL OSIR STRZELCE OPOLSKIE 00:38:18 00:07:07
33 523 WIESŁAW BRODACKI 1961 TYCHY POL 40-LATEK TYCHY 00:38:20 00:07:09
34 343 JAN DEŃCA 1953 RUDNIK POL LKS ZRYW RUDNIK 00:38:24 00:07:13
35 403 JAROSŁAW HACZYK 1968 OPOLE POL BIEG OPOLSKI 00:38:26 00:07:15
35 435 SNIZHANA RYBAK 1986 WINICA POL ACHILLES-LESZNO 00:38:26 00:07:15
37 348 DOMINIK DUŹNIAK 1985 CZYŻOWICE POL 00:38:27 00:07:16
38 418 MIECZYSŁAW STEFANIAK 1962 RYBNIK POL SBD ENERGETYK RYBNIK 00:38:32 00:07:21
39 38 ROMAN MACIASZCZYK 1969 BIERUTÓW POL 00:38:35 00:07:24
40 36 JAROSŁAW HAŁUBIEC 1977 KRAPKOWICE POL 00:38:43 00:07:32
41 505 TOMASZ KOTELUK 1973 KALINOWICE POL OSIR STRZELCE OPOLSKIE 00:38:46 00:07:35
42 342 KRZYSZTOF SZYMANOWSKI 1993 KOŚCIAN POL LKS SANA KOŚCIAN 00:38:54 00:07:43
43 15 DARIUSZ SZKODA 1980 RUDA ŚLĄSKA POL LP-HP !!! 00:39:00 00:07:49
44 357 JAN ŚWIĘTOŃ 1982 OPOLE POL DANJAN 00:39:13 00:08:02
45 112 JAROSŁAW WĘGLER 1970 RUDA ŚLĄSKA POL KRSTKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 00:39:19 00:08:08
46 284 MATEUSZ TUORA 1994 KRAPKOWICE POL 00:39:21 00:08:10
47 442 HENRYK GÓRAK 1953 TYCHY POL 40-LATEK TYCHY 00:39:22 00:08:11
48 372 ANNA RYGUŁA 1982 OPOLE POL 00:39:50 00:08:39
49 324 PIOTR ORIAN 1971 ZDZIESZOWICE POL SZKOŁA TAŃCA ORIAN-SHOW 00:40:01 00:08:50
50 261 KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA 1986 OPOLE POL KB BIEGAMBOLUBIE OPOLE 00:40:08 00:08:57

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »

Statystyka wyników w OPEN

najlepszy wynik 00:31:11
najgorszy wynik 01:20:40

Statystyka prędkości w OPEN

najwyższa śr. prędkość 19.24 km/h
najniższa śr. prędkość 7.44 km/h

Statystyka tempa w OPEN

najlepsze śr. tempo 00:03:08 min/km
najgorsze śr. tempo 00:08:05 min/km