teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie - 10km w dniu 08.12.2012

Tabela wyników: 10km open

10km open - 10km mężczyzn - 10km kobiet - M18 - M20 - M30 - M40 - M50 - M60 - K18 - K20 - K30 - K40 - K50 - K60

Tabela wyników: 10km open pobierz plik

miejsce numer zawodnik rocznik kraj klub wynik strata
51 87 MALEWSKI Tomasz 1971 POL BRE.locum 00:48:11 00:11:54
52 211 KLEPCZAREK Czesław 1957 POL 00:48:27 00:12:10
53 17 GRABOWSKI Dariusz 1963 POL 00:48:28 00:12:11
54 63 MORAWIEC Arkadiusz 1969 POL 00:48:39 00:12:22
55 216 KOPACZ Grzegorz 1971 POL 00:48:59 00:12:42
56 140 PRZYBYŁ Sylwester 1970 POL 00:49:15 00:12:58
57 126 ADAMIAK Kamil 1976 POL 00:49:23 00:13:06
58 30 STYCZYŃSKA Elżbieta 1994 POL 00:49:24 00:13:07
59 204 GRABSKA-GRZEGORCZYK Milena 1978 POL 00:49:26 00:13:09
60 154 GRABOWSKI Sebastian 1976 POL 00:49:36 00:13:19
61 62 JERZEWSKI Leszek Wojtek 1967 POL 00:49:42 00:13:25
62 124 RUTA Maciej 1977 POL 00:49:47 00:13:30
63 51 DAUENHAUER Jacek 1967 POL 00:49:52 00:13:35
64 138 UDUT Jaroslaw 1982 POL 00:49:53 00:13:36
65 53 BĄBOL Damian 1988 POL Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 00:49:54 00:13:37
66 213 SYPNIAK Wojciech 1971 POL Pro-Mile Krwinka 00:49:54 00:13:37
67 21 FILIPOWSKI Zdzisław 1970 POL 00:50:10 00:13:53
68 102 SYLWESTROWICZ Wojciech 1980 POL 00:50:10 00:13:53
69 145 KOTWICA Maciej 1978 POL Łódź 00:50:11 00:13:54
70 169 KRYDA Jacek 1966 POL drużyna Dbam o Zdrowie 00:50:13 00:13:56
71 219 STANKIEWICZ Andrzej 1974 POL Running Bunnies 00:50:13 00:13:56
72 96 WALASIK Michał 1975 POL 00:50:15 00:13:58
73 129 BELINA-PRAŻMOWSKI Tomasz 1975 POL 00:50:17 00:14:00
74 72 KALIŃSKI Krzysztof 1979 POL KLN 00:50:19 00:14:02
75 15 PRZEGALIŃSKI Maciej 1974 POL 00:50:20 00:14:03
76 113 GRZEZCZAK Tomasz 1967 POL 00:50:20 00:14:03
77 141 STAŃCZYK Maciej 1986 POL 00:50:25 00:14:08
78 34 LASZCZAK Stanisław 1958 POL 00:50:45 00:14:28
79 110 ROGOWSKI Maciej 1991 POL 00:50:47 00:14:30
80 118 PIETRASZEK Adam 1968 POL 00:50:50 00:14:33
81 220 STASIŃSKI Paweł 1977 POL 00:50:57 00:14:40
82 172 KLATKA Piotr 1977 POL HUB/NIN 00:51:00 00:14:43
83 35 ZIEMIAKOWSKI Sławomir 1971 POL 00:51:03 00:14:46
84 71 KALIŃSKI Marcin 1984 POL KLN 00:51:34 00:15:17
85 5 KAMECKI Łukasz 1982 POL 00:51:57 00:15:40
86 98 SPYCHALSKI Romuald 1976 POL 00:52:33 00:16:16
87 201 CHRABĄSZCZ Zbigniew 1971 POL 00:53:06 00:16:49
88 81 GRZYBOWSKI Arkadiusz 1987 POL 00:53:08 00:16:51
89 4 JANICKI Tomek 1984 POL 00:53:12 00:16:55
90 155 SOBIECH Jarosław 1974 POL 00:53:15 00:16:58
91 41 WACHOWICZ Sławomir 1971 POL 00:53:31 00:17:14
92 207 KUBAS Łukasz 1984 POL 00:53:31 00:17:14
93 167 PERCZAK Karolina 1978 POL PRO-mile Łódź 00:53:49 00:17:32
94 142 STELMASIAK Marcin 1973 POL 00:54:04 00:17:47
95 23 PACHOLEC Kamila 1984 POL 00:54:20 00:18:03
96 168 PAWELCZYK Bartłomiej 1973 POL 00:54:35 00:18:18
97 223 KWIATKOWSKI Szymon 1983 POL Pro-Mile 00:55:04 00:18:47
98 90 BOGACKI Wojciech 1979 POL 00:55:14 00:18:57
99 139 GORTATOWICZ Dariusz 1960 POL 00:55:16 00:18:59
100 210 FRANKENBERG Małgorzata 1955 POL Biegacz Nowasolna 00:55:23 00:19:06

« poprzednia 1 2 3 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

DSQ - dyskwalifikacja z zawodów zgodnie z punktem IV.16 regulaminu zawodów

Statystyka wyników w 10km open

najlepszy wynik 00:36:17
najgorszy wynik 01:16:32

Statystyka prędkości w 10km open

najwyższa śr. prędkość 16.54 km/h
najniższa śr. prędkość 7.84 km/h

Statystyka tempa w 10km open

najlepsze śr. tempo 00:03:38 min/km
najgorsze śr. tempo 00:07:40 min/km