teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 25km w dniu 13.03.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M40

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
51 110 WITOLD OWCZAREK 1974 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
1  
4
52 114 ADAM KUCHARSKI 1973 ZGIERZ
1  
1  
1  
 
 
3
53 386 JAKUB BALICKI 1973 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
 
3
54 141 MACIEJ PRZEGALIŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
55 115 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
 
1  
1  
 
1  
3
56 261 STANISŁAW ŁUKOŚ 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
57 411 ZBIGNIEW JUSZCZYŃSKI 1968 ŁÓDZ
 
1  
1  
1  
 
3
58 188 MARCIN ŁANDWIJT 1973 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1  
 
 
0  
2
poza klasyfikacją
59 460 ALEKSANDER KORZENIOWSKI 1972 ŁÓDŹ
 
 
28  
26  
 
54
60 473 WALDEMAR MICHALAK 1971 KUTNO
 
 
20  
28  
 
48
61 435 JACEK KRÓL 1973 ŁÓDZ
 
 
22  
24  
 
46
62 290 MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI 1973 ŁÓDŻ
16  
24  
 
 
 
40
63 331 JACEK ULOWSKI 1968 ŁÓDŹ
36  
 
 
 
 
36
64 552 ZBIGNIEW WOJDA 1970 ŁOWICZ
 
 
 
 
32  
32
65 558 MACIEJ RAKOWSKI 1973 ŁÓDŹ
 
 
 
 
30  
30
66 14 JACEK WOSIEK 1975 WROCŁAW
1  
 
16  
 
 
17
67 439 MICHAŁ WACHOWSKI 1975 ŁÓDŹ
 
 
12  
 
1  
13
68 563 MACIEJ SMIT 1973 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
 
 
 
 
12  
12
69 404 ROBERT SANKOWSKI 1969 TOMASZÓW MAZOWIECKI
 
9  
 
 
 
9
70 478 MARIUSZ FORYCKI 1969 PIASECZNO
 
 
7  
 
 
7
71 461 MARIUSZ KRAWCZYŃSKI 1975 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
 
6  
 
 
6
72 566 PAWEŁ ŁUCZAK 1970 ŁÓDŹ
 
 
 
 
5  
5
73 538 JACEK KRYDA 1966 ŁÓDŹ
 
 
 
 
4  
4
74 152 ROBERT GOTFRYD 1966 ŁÓDŹ
4  
 
 
 
 
4
75 156 ANDRZEJ MICHALCZEWSKI 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
 
2
76 385 ARTUR BOMBRYCH 1973 KUTNO
 
 
1  
1  
 
2
77 164 KAROL RZEŹNICKI 1966 ŁÓDŹ
1  
 
1  
 
 
2
78 257 PIOTR CHUCHLER 1971 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1  
2
79 482 TOMASZ STARUCH 1972 ŁÓDZ
 
 
1  
1  
 
2
80 410 ADAM DARAŻ 1974 ZGIERZ
 
1  
 
 
 
1
81 474 ANDRZEJ GLINDA 1973 KUTNO
 
 
1  
 
 
1
82 471 CEZARY IMIŃSKI 1968 ZGIERZ
 
 
1  
 
 
1
83 449 DARIUSZ FELCZEREK 1975 PABIANICE
 
 
1  
 
 
1
84 554 GRZEGORZ ROŻNIATA 1968 ŁÓDŹ
 
 
 
 
1  
1
85 86 JAKUB ŚPIEWAK 1973 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
 
1
86 567 KAMIL WEINBERG 1972 ŁÓDŹ
 
 
 
 
1  
1
87 119 KRZYSZTOF DROŻDŻYŃSKI 1969 STRYKÓW
1  
 
 
 
 
1
88 536 KRZYSZTOF MĄCZKOWSKI 1968 ŁÓDŻ
 
 
 
 
1  
1
89 383 MAREK NARAZIŃSKI 1974 ŁÓDŹ
 
1  
 
 
 
1
90 182 MARIAN SŁODYŃSKI 1973 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
 
1
91 557 MIROSŁAW KOPRIANIUK 1975 ŁÓDŹ
 
 
 
 
1  
1
92 553 PIOTR PIELUŻEK 1972 ŁÓDŹ
 
 
 
 
1  
1
93 548 RAFAŁ MIZERSKI 1969 ŁÓDŹ
 
 
 
 
1  
1
94 274 TOMASZ GABRYSZEWSKI 1969 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
 
 
 
 
1
95 321 WOJCIECH ZIĘBACZEWSKI 1968 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
 
1
96 227 TOMASZ SZCZEPANIAK 1975 ŁÓDŹ
 
 
0  
 
 
0

« poprzednia 1 2 następna »