teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 25km w dniu 13.03.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: mężczyźni

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
151 466 GABRIEL WASILEWSKI 1978 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
152 187 GERARD KMIEĆ 1987 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
0  
 
3
153 246 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
1  
1  
1  
 
 
3
154 476 JACEK RATAJCZAK 1980 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
155 386 JAKUB BALICKI 1973 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
 
3
156 324 JANEK WLAZŁO 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
1  
3
157 300 JAROSŁAW JANISZEWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
 
3
158 217 JAROSŁAW RESZELEWSKI 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
159 388 KAMIL NAWROCKI 1989 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
 
3
160 438 KRZYSZTOF JAWORSKI 1980 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
161 458 KRZYSZTOF ŁASKI 1964 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
162 283 LESZEK TLAŁKA 1959 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
 
 
3
163 141 MACIEJ PRZEGALIŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
164 485 MARCIN OCHOCKI 1977 ŁÓDZ
 
 
1  
1  
1  
3
165 296 MARCIN WRÓBLEWSKI 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
166 50 MAREK ANTCZAK 1954 KOŚCIELEC
1  
1  
1  
 
 
3
167 488 MAREK STASIEWICZ 1977 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
168 121 MARIUSZ POPŁAWSKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
169 453 MICHAŁ JUCHA 1976 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
170 467 MICHAŁ KLONOWSKI 1983 RZGÓW
 
 
1  
1  
1  
3
171 333 MICHAŁ OLEJNICZAK 1982 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
 
3
172 384 MICHAŁ ULRICHS 1979 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
 
3
173 287 MICHAŁ WASIELEWSKI 1979 KUTNO
1  
 
1  
1  
 
3
174 463 NORBERT PAJĄK 1977 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
175 299 PATRYK JEZIERSKI 1980 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
 
3
176 115 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
 
1  
1  
 
1  
3
177 291 PIOTR GAJEWICZ 1976 KUTNO
1  
1  
1  
 
 
3
178 268 PIOTR KLATKA 1977 ŁÓDŹ
1  
0  
1  
 
1  
3
179 372 PRZEMYSŁAW RAK 1976 KUTNO
 
1  
 
1  
1  
3
180 96 RADEK CHUDZIK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
181 261 STANISŁAW ŁUKOŚ 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
182 348 SZYMON KWIATKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
1  
3
183 311 SŁAWOMIR JAKUBOWSKI 1963 MALANÓW
1  
1  
0  
1  
 
3
184 73 TADEUSZ PODSIADŁO 1967 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
0  
0  
3
185 427 TOMASZ NOWAK 1987 ŁOWICZ
 
 
1  
1  
1  
3
186 347 TOMASZ WOJCIECH CIUPIŃSKI 1964 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
187 411 ZBIGNIEW JUSZCZYŃSKI 1968 ŁÓDZ
 
1  
1  
1  
 
3
188 169 ŁUKASZ GOLIŃSKI 1983 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
 
3
189 398 ŁUKASZ KRAWCZYK 1982 BYSZEWY
 
1  
1  
1  
 
3
190 433 ŁUKASZ MUSIAŁ 1983 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
191 28 ADAM FIGWER 1974 ŁÓDŹ
1  
 
 
1  
0  
2
192 188 MARCIN ŁANDWIJT 1973 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1  
 
 
0  
2
193 470 PAWEŁ MACIASZCZYK 1973 ŁÓDZ
 
 
0  
1  
1  
2
194 106 TOMASZ SMARZEK 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
0  
 
 
2
195 16 ŁUKASZ MARUSIA 1986 CZAJKÓW
1  
1  
0  
 
 
2
poza klasyfikacją
196 163 WOJCIECH SOWIK 1996 RAWA MAZOWIECKA
100  
100  
 
 
 
200
197 515 PAWEŁ BUŁECZKA 1984 ZDUŃSKA WOLA
 
 
 
30  
30  
60
198 288 PIOTR WASILEWSKI 1981 SZCZERCÓW
30  
 
30  
 
 
60
199 484 PIOTR JÓZWIAK 1980 ŁÓDŹ
 
 
45  
 
 
45
200 149 PIOTR CZŁONKOWSKI 1983 SZCZEKOCINY
22  
 
 
18  
 
40

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »