teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 25km w dniu 13.03.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: mężczyźni

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
101 125 MICHAŁ WALASIK 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
102 64 MICHAŁ WIERZCHOŃ 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
103 218 MICHAŁ ZALEWSKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
104 92 MICHAŁ ŁOŚ 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
105 129 PAWEŁ KRYCH 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
106 154 PAWEŁ OLEJNICZAK 1987 ZGIERZ
1  
1  
1  
 
1  
4
107 68 PAWEŁ SZYMALA 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
108 219 PIOTR CIEŚLAK 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
109 243 PIOTR KAMIŃSKI 1985 INOWROCŁAW
1  
1  
1  
1  
1  
4
110 101 PIOTR KARASIŃSKI 1967 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
111 269 PIOTR KMIN 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
112 240 PIOTR MAKSYMOWICZ 1962 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
1  
4
113 105 PIOTR ROBAKOWSKI 1965 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
1  
4
114 135 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
115 62 PRZEMEK GRZEJDZIAK 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
116 293 RADEK GARNYS 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
117 234 RADOSŁAW JANIAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
118 84 RADOSŁAW SAŁADAJCZYK 1977 PABIANICE
1  
1  
1  
1  
1  
4
119 90 RADOSŁAW ŁASKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
120 282 RAFAŁ KASZUBSKI 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
121 228 RAFAŁ PRZYBYLSKI 1981 KUTNO
1  
1  
1  
1  
1  
4
122 212 ROBERT PODLASIAK 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
123 130 RYSZARD BARJASZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
124 109 SEBASTIAN NOWICKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
125 113 STANISŁAW KORCZYŃSKI 1953 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
126 91 STANISŁAW SKRZEK 1957 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
 
1  
4
127 54 SZYMON KOWALSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
 
4
128 225 SŁAWOMIR JANISZEWSKI 1975 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
1  
1  
4
129 26 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
 
4
130 127 TOMASZ GAWEŁ 1978 KRZYWIEC
1  
1  
1  
1  
1  
4
131 70 TOMASZ GŁOWACKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
1  
4
132 406 TOMASZ POŁEĆ 1988 ŁÓDZ
 
1  
1  
1  
1  
4
133 247 TOMASZ WILGOCKI 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
134 136 WITOLD GOSZCZYCKI 1967 ŁOWICZ
1  
1  
1  
1  
1  
4
135 259 WITOLD KARAŚ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
136 110 WITOLD OWCZAREK 1974 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
1  
4
137 366 WOJCIECH ZALASA 1968 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
1  
4
138 395 WOJTEK STEFAŃSKI 1987 PABIANICE
 
1  
1  
1  
1  
4
139 231 WOJTEK STĘPNIAK 1971 ZGIERZ
1  
1  
1  
1  
0  
4
140 284 WSZEBOR JOŃCZYK 1988 ZDUŃSKA WOLA
1  
1  
1  
1  
1  
4
141 295 ZBIGNIEW KAMIŃSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
142 140 ZYGFRYD GLANC 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
143 168 ŁUKASZ JANOWSKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
 
4
144 465 ŁUKASZ KUBAS 1984 PABIANICE
 
 
1  
1  
2  
4
145 332 ŁUKASZ SOCHA 1982 APOLONIA
1  
1  
1  
1  
1  
4
146 326 ADAM FISZLAK 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
1  
3
147 114 ADAM KUCHARSKI 1973 ZGIERZ
1  
1  
1  
 
 
3
148 405 ARKADIUSZ MACHURA 1976 WOLA JEDLIŃSKA
 
1  
1  
1  
 
3
149 421 BARTŁOMIEJ DRACH 1986 BEŁCHATÓW
 
1  
1  
 
1  
3
150 351 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA
1  
 
 
1  
1  
3

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »