teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 25km w dniu 13.03.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: mężczyźni

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
51 392 ARKADIUSZ WYSOCKI 1980 RĄBIEŃ
 
1  
1  
1  
1  
4
52 327 ARTUR WOJCIECH STRUMIŁŁO 1963 SYSKI
1  
1  
1  
 
1  
4
53 53 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
1  
4
54 414 CEZARY KOPCZYŃSKI 1962 ŁÓDZ
 
1  
1  
1  
1  
4
55 301 DANIEL CZAPNIK 1997 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
1  
1  
4
56 144 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
57 312 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
58 87 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
59 338 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
60 373 DARIUSZ STAWSKI 1957 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
1  
4
61 55 DARIUSZ WEJDMAN 1973 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
1  
1  
4
62 232 DORIAN GRZYB 1989 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
1  
1  
4
63 58 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
1  
1  
1  
 
1  
4
64 306 GRZEGORZ BORKOWSKI 1955 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
65 157 IGOR MAZUR 1980 ŁÓDZ
1  
1  
1  
1  
1  
4
66 176 IRENEUSZ RACZYŃSKI 1959 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
1  
4
67 1 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
1  
4
68 337 JACEK DZIOMDZIORA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
69 104 JACEK KRONE 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
 
4
70 248 JACEK KURMAN 1969 ŁOWICZ
1  
1  
1  
1  
1  
4
71 253 JANUSZ GÓRAL 1961 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
72 49 JANUSZ REDZYNIA 1953 ŁÓDZ
1  
1  
1  
1  
1  
4
73 89 JAROSŁAW KRUK 1970 LODZ
1  
1  
1  
1  
1  
4
74 419 JAROSŁAW SOBIECH 1974 ŁÓDZ
 
1  
1  
1  
1  
4
75 251 KAROL POPŁAWSKI 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
76 189 KONRAD CIĘŻKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
77 322 KONRAD JASTRZĄBEK 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
78 82 KONRAD KABAŁA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
79 387 KRZYSZTOF BARANOWSKI 1962 KUTNO
 
1  
1  
1  
1  
4
80 69 LESZEK FORYŚ 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
0  
1  
4
81 285 MACIEJ ADAMIAK 1968 KOLONIA BRUŻYCA
1  
1  
1  
1  
1  
4
82 336 MACIEJ KOKOTEK 1977 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
1  
4
83 416 MACIEJ MATYSIK 1985 TARNÓW OPOLSKI
 
1  
1  
1  
1  
4
84 48 MARCIN ADAMIAK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
85 173 MARCIN GÓRECKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
86 275 MARCIN KUCHARSKI 1974 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
1  
4
87 241 MARCIN LEWICKI 1976 WODKA
1  
1  
1  
1  
1  
4
88 148 MARCIN SZCZEPAŃSKI 1973 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
89 100 MARCIN SZUBIELSKI 1993 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
90 320 MAREK CYNIAK 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
91 178 MAREK GRANECKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
92 193 MARIAN BŁASZCZYK 1955 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
1  
 
4
93 359 MARIUSZ BARANOWSKI 1985 KUTNO
 
1  
1  
1  
1  
4
94 335 MARIUSZ BĘCZKOWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
95 308 MARIUSZ GORZEŃ 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
96 78 MARIUSZ UBYCH 1988 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
97 81 MICHAL JAROSZ 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
 
4
98 31 MICHAŁ BEK 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
99 318 MICHAŁ JANUS 1984 DĄBROWA GÓRNICZA
1  
1  
1  
1  
1  
4
100 161 MICHAŁ LACHMAN 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »