teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 5km w dniu 15.11.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
51 174 ALEKSANDRA GÓRECKA 1977 ŁÓDŹ
1  
1
52 260 ALEKSANDRA KARAŚ 1962 ŁÓDŹ
1  
1
53 80 ALEKSANDRA KRUK 1974 ŁÓDŹ
1  
1
54 128 ALEKSANDRA SKOCZYLAS 1990 ŁÓDŹ
1  
1
55 18 ALEXANDRA DOBRAS 1987 RYBNIK
1  
1
56 67 ANDRZEJ KRUSZYŃSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1
57 286 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1
58 143 ANDRZEJ MARKIEWICZ 1959 ŁÓDŹ
1  
1
59 250 ANDRZEJ MAZURKIEWICZ 1958 ZGIERZ
1  
1
60 156 ANDRZEJ MICHALCZEWSKI 1970 ŁÓDŹ
1  
1
61 123 ANDRZEJ MUSZYŃSKI 1962 ZGIERZ
1  
1
62 98 ANDRZEJ SPRUCH 1958 ŁÓDŹ
1  
1
63 56 ANETA OKUŃSKAWEJDMAN 1976 ŁÓDŻ
1  
1
64 61 ANNA BŁAŻAŁEK 1977 ŁÓDŹ
1  
1
65 160 ANNA EDYK 1964 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
1
66 20 ANNA KALINOWSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1
67 216 ANNA PASIŃSKA 1975 PABIANICE
1  
1
68 183 ANNA TRACZ 1990 KRAKOW
1  
1
69 15 ANNA WOJCIECH 1985 PYRZYCE
1  
1
70 134 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
1  
1
71 215 ARKADIUSZ KWIATKOWSKI 1974 ROKIETNICA
1  
1
72 236 ARKADIUSZ SKONECZNY 1984 ŁÓDŹ
1  
1
73 233 ARTUR BEIER 1989 ŁÓDŹ
1  
1
74 327 ARTUR WOJCIECH STUMIŁŁO 1963 SYSKI
1  
1
75 220 ASIA ROCZEK 1975 ŁÓDŹ
FITNESS
1  
1
76 255 BARTŁOMIEJ JÓŹWIK 1992 BEDOŃ PRZYKOŚCIELNY
1  
1
77 262 BEATA DĘBICKA 1985 ŁÓDŹ
1  
1
78 52 BEATA DEMBIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1
79 271 BEATA KOSIELSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1
80 19 BEATA OKRĘGLICKA 1974 TYCHY
1  
1
81 53 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1
82 13 BOGUSŁAWA KASPRZAK 1967 WROCŁAW
1  
1
83 256 BOGUSŁAWA ROMALDOWSKA 1960 RAWA MAZOWIECKA
1  
1
84 235 BRADLEY DE JAGER 1984 LODZ
1  
1
85 301 DANIEL CZAPNIK 1997 RAWA MAZOWIECKA
1  
1
86 351 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA
1  
1
87 150 DAREK PATOWSKI 1965 ZGIERZ
1  
1
88 27 DARIUSZ POPŁAWSKI 1982 WROCŁAW
1  
1
89 144 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1
90 312 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1
91 87 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
1  
1
92 338 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1
93 55 DARIUSZ WEJDMAN 1973 ŁÓDŻ
1  
1
94 132 DOMINIK LISIECKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1
95 202 DOMINIK PŁACEK 1982 ŁÓDŹ
1  
1
96 232 DORIAN GRZYB 1989 RAWA MAZOWIECKA
1  
1
97 280 EDWARD JURACHNO 1960 BEŁCHATÓW
1  
1
98 58 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
1  
1
99 166 EWA MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
1  
1
100 214 EWA PATROWICZ 1975 ŁÓDŹ
1  
1

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »