teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Bike Atelier MTB Maraton 2015

stan po zawodach BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 4 w dniu 27.09.2015

Wybierz szczegóły tabeli

PRO OPEN   -   PRO K0   -   PRO K20   -   PRO K30   -   PRO K40   -   PRO K50   -   PRO M0   -   PRO M20   -   PRO M30   -   PRO M40   -   PRO M50   -   PRO M60   -   HOBBY   -   HOBBY KH1   -   HOBBY KH2   -   HOBBY KH3   -   HOBBY MH1   -   HOBBY MH2   -   HOBBY MH3   -   HOBBY RODZINNE   -   HOBBY HRD1   -   HOBBY HRD2   -   HOBBY HRD3   -   HOBBY HRC1   -   HOBBY HRC2   -   HOBBY HRC3

Tabela klasyfikacji: PRO OPEN

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
poza klasyfikacją
201 230 TOMASZ POKRYWKA 1983 SARNÓW
AEGON CYCLING TEAM
 
5  
 
1  
2
202 342 TOMASZ WŁODARSKI 1977 BĘDZIN
SCS OSOZ RACING TEAM
 
 
5  
1  
2
203 80 WOJCIECH MAZIJ 1972 BYSTRA
POLART NUTRAXX TEAM
 
 
 
15  
2
204 52 WOJCIECH OCYLOK 1985 CHORZÓW
 
1  
 
 
2
205 11 ŁUKASZ KIERUZEL 1984 KATOWICE
NUDEL TEAM
 
 
 
9  
2
206 286 ŁUKASZ KORZENIOWSKI 1979 SOSNOWIEC
 
1  
 
1  
2
207 224 ŁUKASZ ZAJĄC 1978 KATOWICE
OEX TEAM
 
1  
 
1  
2
208 357 ADAM HOREMSKI 1974 KATOWICE
 
 
 
3  
1
209 40 ADAM KNOP 1979 KATOWICE
AEGON CYCLING TEAM
 
 
 
 
1
210 239 ADAM MUSIOŁ 1960 BYTOM
 
36  
 
 
1
211 353 ADAM PACZUSKI 1975 TYCHY
BIKEHEAD MTB TEAM
 
 
 
60  
1
212 197 ADAM PRZEJCZOWSKI 1962 KOBIELICE
BIKE ATELIER TEAM
 
1  
0  
 
1
213 370 ADRIAN BORUTA 1981 ŻORY
 
 
 
32  
1
214 2052 ADRIAN TYPKIEWICZ 1996 KRAKÓW
GORANGA TEAM
 
 
 
80  
1
215 2071 ALBERT MACH 1979 BYTOM
 
 
 
1  
1
216 65 ALEKSANDER SŁOMKA 1969 MIKOŁÓW
DBN-TEAM
 
 
 
 
1
217 89 ALEKSANDER TROCHIM 1991 STRZELCE OPOLSKIE
 
 
 
 
1
218 39 ALICJA DANAJ-KNOP 1979 KATOWICE
AEGON CYCLING TEAM
 
 
 
 
1
219 393 ANDRZEJ 1972 MIKOŁOW
 
 
 
22  
1
220 252 ANDRZEJ RUDOBA 1975 TYCHY
TYCHY
 
45  
 
 
1
221 366 ANETA LAMIK 1981 LĘDZINY
TTA
 
 
 
10  
1
222 2063 ANNA OSMULSKA 1986 KATOWICE
 
 
 
1  
1
223 311 AREK PASZENDA 1986 RYBNIK
 
 
1  
 
1
224 2069 ARTUR ADAMCZYK 1975 WODZISLAW SLASKI
MIKESZ TAEM
 
 
 
8  
1
225 137 ARTUR KALINOWSKI 1979 BĘDZIN
BIKEHEAD MTB TEAM
 
 
 
 
1
226 383 ARTUR MACHOWSKI 1969 BIELSKO-BIAŁA
 
 
 
1  
1
227 362 BARTOSZ PAWEŁCZYK 1984 JAWORZNO
 
 
 
13  
1
228 12 BARTŁOMIEJ WOJCIECH 1991 PSZCZYNA
 
 
 
 
1
229 221 BOGDAN SADECKI 1972 KATOWICE
 
1  
 
 
1
230 354 BOGUSŁAW NOWORYTA 1983 PIOTROWICE
ITUN.PL
 
 
 
1  
1
231 10227 BORYS NOWODWORSKI 1975 KATOWICE
 
 
 
10  
1
232 83 DAMIAN MŁYNARCZYK 1995 RUDA ŚLĄSKA
 
 
 
 
1
233 395 DANIEL ZMYSŁOWSKI 1973 DĄBROWA GÓRNICZA
BIKE ATELIER TEAM
 
 
 
80  
1
234 251 DARIUSZ JANIAK 1997 TUCZNO
 
1  
 
 
1
235 195 DARIUSZ MUSIALIK 1967 BYCINA
BIKE TEAM GALILEO
 
 
0  
 
1
236 2081 DARIUSZ SKŁODOWSKI 1960 SOSNOWIEC
 
 
 
1  
1
237 2055 DARIUSZ WYLĘŻEK 1964 SOSNOWIEC
 
 
 
1  
1
238 37 DAWID KRAWCZYK 1988 ŁAZY
 
 
 
0  
1
239 289 DEKA DOMINIK 1983 ŻYWIEC
 
 
18  
0  
1
240 10223 DOMINIK URBANOWICZ 2000 CIAGOWICE
 
 
 
1  
1
241 71 DOMINIKA GIL 1986 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
 
 
 
 
1
242 308 DOROTA SERAFINOWSKA 1968 SKOCZÓW
OPONY SERAFINOWSKI
 
 
2  
 
1
243 372 EDYTA MRÓZ 1979 TYCHY
 
 
 
5  
1
244 279 EWA REBANE-SODOWSKA 1978 MYSZKÓW
TWO MARK SPORT TEAM
 
1  
 
 
1
245 263 GRZEGORZ BACHÓR 1992 SPYTKOWICE
 
1  
 
 
1
246 382 GRZEGORZ GRONDZIEL 1976 BĘDZIN
GOORANGE
 
 
 
18  
1
247 10217 GRZEGORZ KRZEWSKI 1973 RUDA ŚLASKA
 
 
 
12  
1
248 231 GRZEGORZ PIETRZYŃSKI 1966 KATOWICE
AEGON CYCLING TEAM
 
2  
 
 
1
249 292 GRZEGORZ SAMBORSKI 1978 BEDZIN
 
 
3  
 
1
250 2066 GRZEGORZ WÓJCIK 1975 ŚWIERCZYNIEC
 
 
 
1  
1

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »