CHRONOSPORTS | POMIAR CZASU | NUMERY STARTOWE | WYNIKI | KLASYFIKACJE
teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Bike Atelier MTB Maraton 2015

stan po zawodach BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 4 w dniu 27.09.2015

Wybierz szczegóły tabeli

PRO OPEN   -   PRO K0   -   PRO K20   -   PRO K30   -   PRO K40   -   PRO K50   -   PRO M0   -   PRO M20   -   PRO M30   -   PRO M40   -   PRO M50   -   PRO M60   -   HOBBY   -   HOBBY KH1   -   HOBBY KH2   -   HOBBY KH3   -   HOBBY MH1   -   HOBBY MH2   -   HOBBY MH3   -   HOBBY RODZINNE   -   HOBBY HRD1   -   HOBBY HRD2   -   HOBBY HRD3   -   HOBBY HRC1   -   HOBBY HRC2   -   HOBBY HRC3

Tabela klasyfikacji: PRO OPEN

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 100 MICHAŁ FICEK 1992 MYSŁOWICE
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
 
80  
100  
100  
300
2 119 MATEUSZ ZOŃ 1985 ŻYWIEC
ZVL KREIDLER SPORTIVA
 
100  
50  
36  
230
3 123 MICHAŁ KUCEWICZ 1987 BYTOM
LEGIA CORRATEC TEAM
 
36  
60  
50  
160
4 74 ADAM DZIUK 1980 MYSZKÓW
SENGAM SPORT RACING TEAM
 
60  
4  
45  
127
5 68 GRZEGORZ ŻOŁNA 1985 MIKOŁÓW
FORCE-COMPONENTS.PL
 
50  
36  
 
126
6 196 MACIEJ PITACH 1987 DĄBROWA GÓRNICZA
BIKE ATELIER TEAM
 
32  
32  
36  
100
7 210 MARIUSZ MUSIAŁEK 1980 PIEKARY ŚLĄSKIE
MMBIKE TEAM
 
50  
40  
8  
94
8 88 JACEK CHMIELARCZYK 1978 CHRZANÓW
SCHC TEAM CHRZANÓW
 
28  
22  
20  
72
9 78 TOMASZ BRZOZOWSKI 1983 KATOWICE
 
24  
20  
 
70
10 131 TOMASZ KOSTECKI 1980 GLIWICE
ZVL KREIDLER SPORTIVA
 
30  
8  
26  
70
11 181 MICHAŁ LEŚNIEWSKI 1988 SOSNOWIEC
BIKE ATELIER TEAM
 
10  
30  
1  
66
12 188 TOMASZ SZULCZEWSKI 1973 ZDZIESZOWICE
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE BIKE TEAM
 
 
100  
28  
65
13 288 KAROL KUCIĘBA 1990 BĘDZIN
LEGIA CORRATEC
 
14  
45  
0  
58
14 270 ROMAN BADURA 1970 BYTOM
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
 
11  
28  
24  
58
15 111 ROMAN FRANKIEWICZ 1973 ZABRZE
ZVL KREIDLER SPORTIVA
 
18  
0  
1  
51
16 125 ARTUR BORATYN 1973 SOSNOWIEC
BIKE ATELIER TEAM
 
26  
0  
24  
48
17 154 RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI 1971 SOSNOWIEC
 
16  
24  
13  
48
18 206 DANIEL SMOLARZ 1992 BŁAŻEJOWICE
 
13  
16  
18  
42
19 101 SŁAWOMIR LIGĘZA 1983 JAWORZNO
 
22  
 
1  
37
20 132 ARTUR BUCKI 1971 GLIWICE
ZVL KREIDLER SPORTIVA
 
9  
15  
12  
32
21 79 RAFAŁ ŁOPATECKI 1981 BIELSKO-BIAŁA
POLART NUTRAXX TEAM
 
15  
1  
 
30
22 260 JANUSZ KURZAK 1967 ZAWIERCIE
SENGAM SPORT RACING TEAM
 
80  
7  
16  
26
23 140 GRZEGORZ SMACZYŃSKI 1994 DABROWA GÓRNICZA
BAMINEX MTB TEAM
 
100  
12  
1  
24
24 120 ZBIGNIEW KRZESZOWIEC 1948 GLIWICE
 
12  
0  
1  
24
25 172 MARCIN ŻURAWIK 1984 JAWORZNO
MM BIKE
 
1  
12  
4  
22
26 14 MAREK KOLACHA 1965 KLUCZE
SENGAM SPORT RACING TEAM
 
7  
13  
11  
21
27 22 PAWEŁ PABICH 1980 ZAWIERCIE
SENGAM SPORT RACING TEAM
 
8  
6  
1  
17
28 141 MAREK CIASTOŃ 1961 WOJKOWICE
BIKE ATELIER TEAM
 
5  
1  
10  
10
29 189 ARKADIUSZ KOTŁOWSKI 1972 ZDZIESZOWICE
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE BIKE TEAM
 
 
30  
32  
7
30 75 MAREK KUBUSZOK 1966 ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLART NUTRAXX TEAM
 
1  
1  
8  
6
31 276 MICHAŁ FOJCIK 1998 TARNOWSKIE GÓRY
 
6  
2  
1  
4
32 271 ROBERT SZYMAŃSKI 1970 KATOWICE
BIKEHEAD MTB TEAM
 
15  
60  
6  
4
33 34 ADAM BANASZAK 1986 ZABRZE
 
16  
 
1  
3
34 23 ADAM DRZYMAŁA 1984 TYCHY
SILVINI MTB TEAM
 
26  
2  
1  
3
35 234 ADAM HANTULIK 1986 TYCHY
 
1  
22  
1  
3
36 5 ADAM PTAK 1974 ZABRZE
 
 
1  
1  
3
37 64 ADRIAN SZOSTAK 1987 KRAKÓW
OTR KRAKÓW
 
32  
20  
5  
3
38 99 ANDRZEJ HAPEK 1977 JAWORZNO
BANIMEX MTB TEAM
 
36  
28  
18  
3
39 190 ANIA WAJZER 1992 ZAWIERCIE
SENGAM SPORT RACING TEAM
 
20  
16  
1  
3
40 32 BEATA BANASIEWICZ 1970 ŚWIĘTOCHŁOWICE
NUDEL TEAM
 
 
7  
1  
3
41 113 CZESŁAW GRZEGORZEK 1964 PALOWICE
KTK PTTK WANDRUS ŻORY
 
11  
22  
1  
3
42 28 DAMIAN KAGOŃ 1978 MIKOŁÓW
LEADER FOX MTB TEAM
 
1  
 
8  
3
43 202 DAMIAN SIKORA 1979 DĄBROWA GÓRNICZA
 
1  
11  
10  
3
44 247 DARIUSZ CZECHOWSKI 1979 SOSNOWIEC
 
10  
36  
30  
3
45 41 DARIUSZ GNAT 1969 DĄBROWA GÓRNICZA
BANIMEX MTB TEAM
 
1  
80  
3  
3
46 70 DARIUSZ STASIAK 1983 CZĘSTOCHOWA
 
1  
 
1  
3
47 18 DAWID TATAREK 1980 KATOWICE
 
1  
1  
1  
3
48 171 EWELINA BASIAK 1981 KATOWICE
 
 
1  
1  
3
49 24 FILIP ATŁAS 1998 SOSNOWIEC
 
28  
1  
1  
3
50 69 GRZEGORZ GOLEŃ 1979 DĄBROWA GÓRNICZA
BANIMEX MTB TEAM
 
60  
60  
 
3

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »