teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Bike Atelier MTB Maraton 2015

stan po zawodach BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 2 w dniu 26.07.2015

Wybierz szczegóły tabeli

PRO OPEN   -   PRO K0   -   PRO K20   -   PRO K30   -   PRO K40   -   PRO K50   -   PRO M0   -   PRO M20   -   PRO M30   -   PRO M40   -   PRO M50   -   PRO M60   -   HOBBY   -   HOBBY KH1   -   HOBBY KH2   -   HOBBY KH3   -   HOBBY MH1   -   HOBBY MH2   -   HOBBY MH3   -   HOBBY RODZINNE   -   HOBBY HRD1   -   HOBBY HRD2   -   HOBBY HRD3   -   HOBBY HRC1   -   HOBBY HRC2   -   HOBBY HRC3

Tabela klasyfikacji: PRO M30

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
51 48 MICHAŁ KOWALSKI 1980 KATOWICE
CARPE DIEM
 
 
2
52 175 MICHAŁ SERAFIN 1978 MYSZKÓW
 
 
2
53 156 PATRYK PĘCIKIEWICZ 1982 BĘDZIN
 
 
2
54 204 PAWEŁ GAWROŃSKI 1985 ZAWIERCIE
SAINT GOBAIN SQUAD
 
 
2
55 72 PAWEŁ KULCZAK 1982 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
2
56 85 SZCZEPAN KRĘCIWILK 1981 SOSNOWIEC
 
 
2
57 179 TOMASZ PAWLIK 1976 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
2
58 29 WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI 1981 ŁAZISKA GÓRNE
 
 
2
59 193 ZBIGNIEW PYRZ 1979 DĄBROWA GÓRNICZA
DĄBROWSKA GRUPA ROWEROWA
 
 
2
60 40 ADAM KNOP 1979 KATOWICE
AEGON CYCLING TEAM
 
 
1
61 211 ANDRZEJ RYNIAK 1983 KRAKÓW
SHOQ STUDIO
 
 
1
62 202 DAMIAN SIKORA 1979 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
1
63 191 DANIEL BELICA 1984 ZABROWE
 
 
1
64 200 DANIEL PŁATEK 1984 TYCHY
 
 
1
65 212 JANUSZ WYBRANIEC 1984 SOSNOWIEC
 
 
1
66 228 JAROSŁAW LESISZ 1983 BYTOM
VELONEWS.PL
 
 
1
67 257 KAROL KAWIAK 1984 BĘDZIN
 
 
1
68 275 LESŁAW KULA 1978 CHMIELOWICE
OPOLSKI KLUB ROWEROWY
 
 
1
69 248 MARCIN KĘDZIORA 1980 STASZÓW
 
 
1
70 109 MARCIN STYPKA 1981 ZABRZE
 
 
1
71 134 MARIUSZ BUGAJSKI 1980 SOSNOWIEC
 
 
1
72 17 MARIUSZ LENIARTEK 1979 CZELADŹ
 
 
1
73 269 MARIUSZ TYNDEL 1977 JAWORZNO
OEX TEAM
 
 
1
74 220 MATEUSZ LUTYŃSKI 1978 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
1
75 4 MICHAL RUDNOW 1980 MYSŁOWICE
 
 
1
76 66 MICHAŁ SARNECKI 1982 SOSNOWIEC
 
 
1
77 243 PAWEŁ GÓRNIK 1980 OPOLE
 
 
1
78 50 PAWEŁ GRZYBOWSKI 1978 JANOWICE
NORTHTEC-BIKE TEAM
 
 
1
79 9 PAWEŁ MAZUR 1983 KATOWICE
NUDEL TEAM
 
 
1
80 94 PRZEMYSŁAW MACURA 1983 CIESZYN
 
 
1
81 173 ROBERT OSIŃSKI 1984 TYCHY
BIKE ATELIER TEAM
 
 
1
82 209 SEBASTIAN MUCZEK 1978 ZABRZE
BIKE ATELIER
 
 
1
83 223 SŁAWOMIR GÓRSKI 1981 SOSNOWIEC
 
 
1
84 230 TOMASZ POKRYWKA 1983 SARNÓW
AEGON CYCLING TEAM
 
 
1
85 10 TOMASZ SZOLC 1984 KATOWICE
 
 
1
86 166 WIKTOR LACHOWSKI 1976 KATOWICE
FC BARCELONA
 
 
1
87 95 WOJCIECH GOROL 1984 MIKOŁÓW
ROWERORYSCI MTB TEAM
 
 
1
88 285 WOJCIECH ŁUNIEWSKI 1978 PORAJ
 
 
1
89 163 XAWIER KASANOVA 1976 KATOWICE
CELTA DE VIGO
 
 
1
90 47 ŁUKASZ CZUBRYT 1983 KATOWICE
 
 
1
91 203 ŁUKASZ GARBARZ 1981 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
1
92 11 ŁUKASZ KIERUZEL 1984 KATOWICE
NUDEL TEAM
 
 
1
93 286 ŁUKASZ KORZENIOWSKI 1979 SOSNOWIEC
 
 
1
94 53 ŁUKASZ NOWAK 1979 SOSNOWIEC
 
 
1
95 224 ŁUKASZ ZAJĄC 1978 KATOWICE
OEX TEAM
 
 
1
96 162 ŁUKASZ ZAJĄCZKOWSKI 1984 CHORZÓW
 
 
1
97 7 MAREK ŁUKASZEWSKI 1978 KATOWICE
 
 
0
98 229 SZYMON BARCZYK 1983 BYTOM
 
 
0
99 201 ŁUKASZ MĘDRZECKI 1980 MYSŁOWICE
 
 
0

« poprzednia 1 2 następna »