teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015 - 20km w dniu 15.02.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M40

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 201 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
100  
100  
100  
100  
400
2 146 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
60  
80  
80  
60  
280
3 131 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
80  
50  
30  
36  
196
4 66 MARIUSZ SZMERKA 1973 ŁÓDŹ
45  
45  
24  
28  
142
5 95 ROBERT ELJASZ 1968 LODZ
50  
 
36  
32  
118
6 117 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
30  
36  
20  
24  
110
7 57 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
28  
28  
18  
22  
96
8 87 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
24  
24  
10  
13  
71
9 122 MARCIN KUCHARSKI 1974 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
13  
22  
14  
20  
69
10 242 PAWEŁ WLAZŁO 1974 ŁÓDZ
12  
15  
22  
16  
65
11 243 ROMUALD WITCZAK 1970 ZGIERZ
18  
20  
16  
0  
54
12 147 ADAM OCHMAŃSKI 1974 ŁÓDŹ
15  
13  
12  
12  
52
13 195 TADEUSZ PODSIADŁO 1967 ŁÓDŻ
10  
 
11  
18  
39
14 48 MACIEJ ADAMIEC 1974 ŁÓDŹ
15  
10  
 
6  
31
15 221 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
8  
5  
5  
7  
25
16 65 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
16  
6  
1  
1  
24
17 352 WITEK GLUCK 1965 ŁÓDŹ
 
12  
1  
8  
21
18 84 DOMINIK TAROŃ 1974 GAŁKÓW MAŁY
9  
1  
1  
4  
15
19 158 PAWEŁ KRYCH 1968 ŁÓDŹ
1  
7  
1  
3  
12
20 270 SEBASTIAN SERAFICKI 1971 ŁÓDŹ
6  
1  
2  
 
9
21 175 JAROSŁAW KRUK 1970 LODZ
1  
4  
1  
2  
8
22 27 PIOTR CHUCHLER 1971 ŁÓDŹ
3  
 
1  
1  
5
23 1 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
2  
 
1  
1  
4
24 73 KRZYSZTOF DROŻDŻYŃSKI 1969 STRYKÓW
1  
1  
1  
1  
4
25 142 PIOTR ROGÓSZ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
26 161 WOJTEK FISZER 1966 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
27 165 ADAM DARAŻ 1974 ZGIERZ
1  
 
1  
1  
3
28 168 ARTUR KUŚMIEREK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
0  
3
29 330 DARIUSZ PATOWSKI 1965 ZGIERZ
 
1  
1  
1  
3
30 43 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
1  
1  
 
1  
3
31 16 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
1  
 
1  
1  
3
32 181 TOMASZ GRALKA 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
33 346 ZBIGNIEW JĘDRZEJCZAK 1972 STRYKÓW
 
1  
1  
1  
3
poza klasyfikacją
34 438 JACEK ULOWSKI 1968 ŁÓDŹ
 
 
45  
50  
95
35 326 DARIUSZ ANDRZEJCZAK 1968 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
60  
32  
 
92
36 383 ROBERT WÓJCIK 1973 ZGIERZ
 
 
50  
40  
90
37 472 ROBERT ANTOSIEWICZ 1969 TOMASZÓW MAZOWIECKI
 
 
 
80  
80
38 425 JACEK KRÓL 1973 ŁÓDZ
 
 
28  
45  
73
39 30 TOMISŁAW BENSARI 1972 GALOWICE
26  
40  
 
 
66
40 421 PIOTR KNOP 1973 WOLA ZAŁĘŻNA
 
 
60  
 
60
41 268 JANUSZ KOZŁOWSKI 1969 ŁÓDZ
20  
30  
 
 
50
42 232 KRZYSZTOF PODGAŃSKI 1971 ŁÓDZ
32  
16  
 
 
48
43 333 MACIEJ WOLNY 1974 ŁÓDZ
 
32  
15  
 
47
44 226 MARIUSZ STRÓZIŃSKI 1972 ŁÓDZ
40  
 
 
 
40
45 420 WALDEMAR KOPEĆ 1970 ŁOWICZ
 
 
40  
 
40
46 173 JAROSŁAW SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
36  
 
 
 
36
47 189 SŁAWOMIR NOWAK 1966 ŁÓDŹ
22  
14  
 
 
36
48 462 JACEK PIETRZAK 1974 ŁÓDŹ
 
 
 
30  
30
49 409 WOJCIECH SIENKIEWICZ 1973 ŁÓDŹ
 
 
26  
1  
27
50 481 ALEKSANDER KORZENIOWSKI 1972 ŁÓDZ
 
 
 
26  
26

« poprzednia 1 2 następna »