teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015 - 20km w dniu 15.02.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M20

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 13 PAWEŁ MATNER 1991 NYSA
100  
100  
100  
 
300
2 219 TOMASZ KUNIKOWSKI 1988 ŁOWICZ
80  
 
50  
100  
230
3 283 MICHAL PODGÓRSKI 1989 ŁÓDZ
45  
80  
45  
50  
220
4 223 TOMASZ OWCZAREK 1985
60  
 
60  
60  
180
5 6 JAKUB KIMMER 1988 ZELÓW
40  
60  
26  
32  
158
6 203 MATEUSZ JAKSA 1987 PABIANICE
50  
50  
32  
 
132
7 300 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
 
45  
36  
40  
121
8 356 MICHAL SMOLIŃSKI 1990 ŁÓDZ
 
36  
30  
36  
102
9 92 PIOTR WALCZAK 1994 ŁÓDŹ
28  
24  
13  
20  
85
10 89 ALEKSANDER LISOWSKI 1986 ŁÓDŹ
32  
28  
22  
 
82
11 119 ALEKSANDER WINIARCZYK 1989 ŁÓDŹ
15  
20  
15  
26  
76
12 104 MACIEJ MRUGAŁA 1985 WROCŁAW
28  
26  
20  
 
74
13 58 ROBERT LACHOWSKI 1985 TOMASZÓW MAZOWIECKI
30  
 
10  
30  
70
14 206 MARIUSZ UBYCH 1988 ŁÓDŹ
13  
14  
8  
16  
51
15 118 PAWEŁ ROJEWSKI 1987 PRZEDECZ
20  
16  
 
14  
50
16 329 MATEUSZ FIJAŁKOWSKI 1990 ŁÓDŹ
 
0  
18  
28  
46
17 337 ADAM MAKOWSKI 1989 ŁÓDŹ
 
22  
14  
0  
36
18 127 DANIEL SZAWKAŁO 1990 ŁÓDŹ
16  
11  
7  
 
34
poza klasyfikacją
19 408 MICHAŁ ADAMKIEWICZ 1985 GŁOWNO
 
 
40  
45  
85
20 2 DANIEL FORMELA 1986 GDYNIA
 
 
80  
 
80
21 486 JAN WYCHOWAŁEK 1990 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
 
 
80  
80
22 307 WIKTOR KACZMAREK 1989 ŁÓDŹ
 
45  
24  
 
69
23 102 JAROSŁAW KORKUŚ 1986 WROCLAW
36  
30  
 
 
66
24 210 DARIUSZ JANICKI 1989 ŁÓDŹ
22  
13  
 
 
35
25 185 MICHAŁ TRYBUCHOWSKI 1985 ŁASK
 
32  
 
 
32
26 406 DAMIAN LEMAŃSKI 1990 RĄBIEŃ
 
 
28  
 
28
27 248 JAN STOPCZYK 1987 ŁÓDŹ
12  
15  
 
 
27
28 463 JACEK DZIOMDZIORA 1985 ŁÓDŹ
 
 
 
24  
24
29 294 PRZEMYSŁAW TRZCIŃSKI 1990 ŁÓDZ
24  
 
 
 
24
30 483 MAREK KŁAPTOCZ 1989 CZECHOWICE-DZIEDZICE
 
 
 
22  
22
31 368 KONRAD MANISTA 1985 ŁÓDŹ
 
 
5  
15  
20
32 278 JACEK DZIOMDZIORA 1985 ŁÓDZ
18  
 
 
 
18
33 314 KAMIL LIGENZA 1990 ZGIERZ
 
18  
 
 
18
34 476 KAMIL JAUSZEWSKI 1985 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
 
 
 
18  
18
35 285 MARCIN SZCZEPANIAK 1991 ZGIERZ
6  
 
11  
 
17
36 183 MICHAŁ NAPIÓRA 1990 OKUP MAŁY
8  
9  
 
 
17
37 377 PAWEŁ JANICKI 1989 KOŁO
 
 
6  
11  
17
38 452 KAMIL SZUKALSKI 1988 ŁÓDZ
 
 
16  
 
16
39 244 JAROSŁAW WOJTYRA 1986 ŁASK
15  
 
 
 
15
40 467 JAKUB KOŁODZIEJCZYK 1985 BEŁCHATÓW
 
 
 
13  
13
41 348 ADAM NIECKARZ 1993 ZGIERZ
 
12  
 
 
12
42 434 BARTŁOMIEJ DRACH 1986 BEŁCHATÓW
 
 
2  
10  
12
43 461 DANIEL MARKOWIAK 1990 ŁÓDŹ
 
 
 
12  
12
44 447 PIOTR SOBCZAK 1987 TOMASZOW MAZOWIECKI
 
 
12  
 
12
45 186 TOMASZ MICHALSKI 1989 ŁÓDŹ
11  
 
 
 
11
46 306 FRANCISZEK MOSTOWSKI 1986 ŁOWICZ
 
10  
 
 
10
47 50 JAKUB MUSZYŃSKI 1985 ŁÓDŹ
10  
 
 
 
10
48 22 KONRAD OCHOCKI 1989 WROCŁAW
1  
8  
 
 
9
49 20 WOJCIECH SZCZEPAŃSKI 1988 ŁÓDŹ
9  
 
 
 
9
50 371 ŁUKASZ MATCZAK 1986 ŁÓDZ
 
 
9  
 
9

« poprzednia 1 2 następna »