teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015 - 20km w dniu 15.02.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: mężczyźni

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
101 43 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
1  
1  
 
1  
3
102 170 PAWEŁ MEISSNER 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
0  
3
103 118 PAWEŁ ROJEWSKI 1987 PRZEDECZ
1  
1  
 
1  
3
104 112 PAWEŁ SĘK 1978 ZGIERZ
1  
1  
1  
 
3
105 27 PIOTR CHUCHLER 1971 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
3
106 99 PIOTR FLORCZAK 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
107 280 PIOTR KUBAS 1964 ANTONIEW
1  
1  
1  
 
3
108 250 PIOTR PEKALA 1982 LODZ
1  
1  
1  
 
3
109 311 PRZEMEK GRZEJDZIAK 1980 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
3
110 41 RADOSŁAW ŁASKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
111 187 RAFAŁ DOMAGAŁA 1978 KLESZCZÓW
1  
 
1  
1  
3
112 58 ROBERT LACHOWSKI 1985 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
 
1  
1  
3
113 243 ROMUALD WITCZAK 1970 ZGIERZ
1  
1  
1  
0  
3
114 316 SEBASTIAN JANACZYK 1981 KALISZ
 
1  
1  
1  
3
115 270 SEBASTIAN SERAFICKI 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
116 148 SYLWESTER DUDKIEWICZ 1981 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
3
117 249 SZCZEPIAN KUBIAK 1976 ŁÓDZ
1  
1  
1  
 
3
118 233 SZYMON KWIATKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
3
119 16 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
1  
 
1  
1  
3
120 195 TADEUSZ PODSIADŁO 1967 ŁÓDŻ
1  
 
1  
1  
3
121 157 TOMASZ GAWEŁ 1978 KRZYWIEC
1  
 
1  
1  
3
122 181 TOMASZ GRALKA 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
123 128 TOMASZ GRZESZCZAK 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
124 113 TOMASZ JANOSIK 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
125 352 WITEK GLUCK 1965 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
3
126 346 ZBIGNIEW JĘDRZEJCZAK 1972 STRYKÓW
 
1  
1  
1  
3
127 137 ŁUKASZ JANOWSKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
128 200 ŁUKASZ KUBAS 1984 PABIANICE
1  
1  
 
1  
3
129 337 ADAM MAKOWSKI 1989 ŁÓDŹ
 
1  
1  
0  
2
130 91 MACIEJ TOPCZEWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
 
0  
2
131 329 MATEUSZ FIJAŁKOWSKI 1990 ŁÓDŹ
 
0  
1  
1  
2
poza klasyfikacją
132 2 DANIEL FORMELA 1986 GDYNIA
 
 
80  
 
80
133 486 JAN WYCHOWAŁEK 1990 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
 
 
60  
60
134 485 ANDRZEJ PIETRZAK 1975 PABIAICE
 
 
 
50  
50
135 472 ROBERT ANTOSIEWICZ 1969 TOMASZÓW MAZOWIECKI
 
 
 
40  
40
136 408 MICHAŁ ADAMKIEWICZ 1985 GŁOWNO
 
 
11  
26  
37
137 423 JAROSŁAW SMATEK 1964 KONSTANTYNÓW
 
 
15  
14  
29
138 266 ANDRZEJ SKOWRON 1975 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
24  
 
3  
 
27
139 415 ADAM CIECHAŃSKI 1996 BUKOWIEC
 
 
26  
 
26
140 328 MACIEJ MIŚ 1981 ŁÓDŹ
 
26  
 
 
26
141 438 JACEK ULOWSKI 1968 ŁÓDŹ
 
 
10  
13  
23
142 383 ROBERT WÓJCIK 1973 ZGIERZ
 
 
12  
9  
21
143 326 DARIUSZ ANDRZEJCZAK 1968 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
16  
1  
 
17
144 273 PIOTR BULA 1975 ZGIERZ
15  
1  
 
 
16
145 421 PIOTR KNOP 1973 WOLA ZAŁĘŻNA
 
 
16  
 
16
146 307 WIKTOR KACZMAREK 1989 ŁÓDŹ
 
12  
1  
 
13
147 424 WITOLD TOSIK 1982 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
 
1  
12  
13
148 425 JACEK KRÓL 1973 ŁÓDZ
 
 
1  
10  
11
149 336 MARIUSZ LEPKA 1975 ŁÓDZ
 
10  
 
 
10
150 429 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA
 
 
1  
8  
9

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »