teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015 - 15km w dniu 18.01.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
51 221 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
1  
1  
1  
3
52 97 JACEK REMIASZ 1960 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
3
53 106 JANUSZ GÓRAL 1961 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
54 175 JAROSŁAW KRUK 1970 LODZ
1  
1  
1  
3
55 275 JOANNA WYTYKOWSKA 1980 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
56 193 JUSTYNA GRZELEWSKA 1990 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
3
57 111 KASIA CHORZEWSKA 1986 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
58 100 KATARZYNA DĄBROWSKA 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
59 259 KATARZYNA KOWALCZYK 1996 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
60 238 KATARZYNA WOJTANIK 1977 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
61 218 KONRAD CIĘŻKI 1983 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1  
1  
1  
3
62 209 KRYSTIAN STECKIEWICZ 1979 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
63 281 KRZYSZTOF DOBRYNIN 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
64 73 KRZYSZTOF DROŻDŻYŃSKI 1969 STRYKÓW
1  
1  
1  
3
65 267 KRZYSZTOF MAKSYMOWICZ 1959 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
66 104 MACIEJ MRUGAŁA 1985 WROCŁAW
1  
1  
1  
3
67 162 MAGDA FISZER 1967 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
68 159 MAGDALENA CIEPŁUCH-SZMYTKOWSKA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
69 145 MAGDALENA KOLIŃSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
70 122 MARCIN KUCHARSKI 1974 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
3
71 17 MARCIN SZCZERBIAK 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
72 42 MAREK STASIEWICZ 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
73 206 MARIUSZ UBYCH 1988 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
74 55 MAŁGORZATA FRANKENBERG 1955 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
75 79 MAŁGORZATA GRUSZKA 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
76 64 MAŁGORZATA ZIĘBA 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
77 34 MICHAŁ AULAK 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
78 293 MICHAŁ CUPER 1979 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
79 204 MICHAŁ JANUS 1984 DĄBROWA GÓRNICZA
1  
1  
1  
3
80 71 MICHAŁ TRZCINKA 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
81 166 MILENA GRABSKA-GRZEGORCZYK 1978 PABIANICE
1  
1  
1  
3
82 67 PATRYCJA MEKSA 1973 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
83 124 PAULINA CYNIAK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
84 158 PAWEŁ KRYCH 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
85 170 PAWEŁ MEISSNER 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
86 112 PAWEŁ SĘK 1978 ZGIERZ
1  
1  
1  
3
87 242 PAWEŁ WLAZŁO 1974 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
88 99 PIOTR FLORCZAK 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
89 280 PIOTR KUBAS 1964 ANTONIEW
1  
1  
1  
3
90 250 PIOTR PEKALA 1982 LODZ
1  
1  
1  
3
91 142 PIOTR ROGÓSZ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
92 65 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
93 92 PIOTR WALCZAK 1994 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
94 272 PRZEMYSŁAW KASZEWSKI 1979 GOSTYNIN
1  
1  
1  
3
95 35 RADEK CHUDZIK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
96 41 RADOSŁAW ŁASKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
97 85 ROMAN ZBUDNIEWEK 1952 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
98 243 ROMUALD WITCZAK 1970 ZGIERZ
1  
1  
1  
3
99 228 RYSZAR BARJASZ 1960 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
100 188 SEBASTIAN GRABOWSKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »