teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015 - 15km w dniu 18.01.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M40

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 201 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
100  
100  
100  
300
2 146 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
60  
80  
80  
220
3 131 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
80  
50  
30  
160
4 66 MARIUSZ SZMERKA 1973 ŁÓDŹ
45  
45  
24  
114
5 117 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
30  
36  
20  
86
6 57 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
28  
28  
18  
74
7 87 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
24  
24  
10  
58
8 243 ROMUALD WITCZAK 1970 ZGIERZ
18  
20  
16  
54
9 122 MARCIN KUCHARSKI 1974 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
13  
22  
14  
49
10 242 PAWEŁ WLAZŁO 1974 ŁÓDZ
12  
15  
22  
49
11 147 ADAM OCHMAŃSKI 1974 ŁÓDŹ
15  
13  
12  
40
12 65 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
16  
6  
1  
23
13 221 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
8  
5  
5  
18
14 84 DOMINIK TAROŃ 1974 GAŁKÓW MAŁY
9  
1  
1  
11
15 158 PAWEŁ KRYCH 1968 ŁÓDŹ
1  
7  
1  
9
16 270 SEBASTIAN SERAFICKI 1971 ŁÓDŹ
6  
1  
2  
9
17 175 JAROSŁAW KRUK 1970 LODZ
1  
4  
1  
6
18 168 ARTUR KUŚMIEREK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
19 73 KRZYSZTOF DROŻDŻYŃSKI 1969 STRYKÓW
1  
1  
1  
3
20 142 PIOTR ROGÓSZ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
21 181 TOMASZ GRALKA 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
22 161 WOJTEK FISZER 1966 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
poza klasyfikacją
23 326 DARIUSZ ANDRZEJCZAK 1968 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
60  
32  
92
24 95 ROBERT ELJASZ 1968 LODZ
50  
 
36  
86
25 30 TOMISŁAW BENSARI 1972 GALOWICE
26  
40  
 
66
26 421 PIOTR KNOP 1973 WOLA ZAŁĘŻNA
 
 
60  
60
27 268 JANUSZ KOZŁOWSKI 1969 ŁÓDZ
20  
30  
 
50
28 383 ROBERT WÓJCIK 1973 ZGIERZ
 
 
50  
50
29 232 KRZYSZTOF PODGAŃSKI 1971 ŁÓDZ
32  
16  
 
48
30 333 MACIEJ WOLNY 1974 ŁÓDZ
 
32  
15  
47
31 438 JACEK ULOWSKI 1968 ŁÓDŹ
 
 
45  
45
32 226 MARIUSZ STRÓZIŃSKI 1972 ŁÓDZ
40  
 
 
40
33 420 WALDEMAR KOPEĆ 1970 ŁOWICZ
 
 
40  
40
34 173 JAROSŁAW SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
36  
 
 
36
35 189 SŁAWOMIR NOWAK 1966 ŁÓDŹ
22  
14  
 
36
36 425 JACEK KRÓL 1973 ŁÓDZ
 
 
28  
28
37 301 MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI 1973 ŁÓDŻ
 
26  
 
26
38 409 WOJCIECH SIENKIEWICZ 1973 ŁÓDŹ
 
 
26  
26
39 48 MACIEJ ADAMIEC 1974 ŁÓDŹ
15  
10  
 
25
40 195 TADEUSZ PODSIADŁO 1967 ŁÓDŻ
10  
 
11  
21
41 342 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDZ
 
18  
 
18
42 361 SŁAWOMIR PIECH 1966 ŁÓDŹ
 
11  
4  
15
43 367 ARKADIUSZ MAKOWSKI 1973 ŁÓDŹ
 
 
13  
13
44 352 WITEK GLUCK 1965 ŁÓDŹ
 
12  
1  
13
45 317 STANISŁAW STEFAŃSKI 1969 ŚWINICE WARCKIE
 
9  
3  
12
46 180 SZYMON ŁAPIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
11  
 
 
11
47 347 ANDRZEJ BAGRODZKI 1971 ZGIERZ
 
9  
1  
10
48 410 JAROSŁAW SOBIECH 1974 ŁÓDŹ
 
 
9  
9
49 363 MARCIN STELMASIAK 1973 BUKOWIEC
 
 
8  
8
50 169 MARIAN MOSTOWY 1969 ŁÓDŹ
7  
 
 
7

« poprzednia 1 2 następna »