teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015 - 15km w dniu 18.01.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M30

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 208 BARTŁOMIEJ WITCZAK 1984 BUKOWIEC
50  
100  
45  
195
2 231 WOJCIECH STROIWĄS 1980 ŁÓDŹ
50  
80  
60  
190
3 213 PIOTR WANTKIEWICZ 1981 ŁÓDZ
28  
50  
80  
158
4 287 BARTOSZ STROYKOWSKI 1983 ŁÓDZ
80  
36  
30  
146
5 191 MICHAŁ SMOLEŃSKI 1980 ŁÓDŹ
80  
30  
32  
142
6 167 BARTOSZ GRZEGORCZYK 1977 PABIANICE
40  
60  
24  
124
7 108 PIOTR ROSIAK 1976 ŁÓDŹ
32  
36  
40  
108
8 252 PIOTR JÓZWIAK 1980 ŁÓDŹ
16  
40  
50  
106
9 24 JACEK WOSIEK 1975 WROCŁAW
18  
26  
16  
60
10 163 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI 1977 ŁÓDŹ
14  
22  
14  
50
11 245 MACIEJ KOKOTEK 1977 ŁÓDZ
24  
24  
1  
49
12 81 DANIEL MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
16  
20  
12  
48
13 71 MICHAŁ TRZCINKA 1983 ŁÓDŹ
13  
15  
11  
39
14 128 TOMASZ GRZESZCZAK 1975 ŁÓDŹ
11  
14  
5  
30
15 112 PAWEŁ SĘK 1978 ZGIERZ
12  
9  
1  
22
16 204 MICHAŁ JANUS 1984 DĄBROWA GÓRNICZA
10  
1  
8  
19
17 188 SEBASTIAN GRABOWSKI 1976 ŁÓDŹ
8  
1  
9  
18
18 170 PAWEŁ MEISSNER 1983 ŁÓDŹ
5  
11  
1  
17
19 83 SEBASTIAN NOWICKI 1979 ŁÓDŹ
4  
10  
1  
15
20 272 PRZEMYSŁAW KASZEWSKI 1979 GOSTYNIN
1  
6  
1  
8
21 98 ADAM BOROWICKI 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
22 68 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
3
23 33 DAWID CIEŚLA 1977 RĄBIEŃ
1  
1  
1  
3
24 218 KONRAD CIĘŻKI 1983 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1  
1  
1  
3
25 209 KRYSTIAN STECKIEWICZ 1979 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
26 281 KRZYSZTOF DOBRYNIN 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
27 17 MARCIN SZCZERBIAK 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
28 42 MAREK STASIEWICZ 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
29 34 MICHAŁ AULAK 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
30 293 MICHAŁ CUPER 1979 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
31 99 PIOTR FLORCZAK 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
32 250 PIOTR PEKALA 1982 LODZ
1  
1  
1  
3
33 35 RADEK CHUDZIK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
34 41 RADOSŁAW ŁASKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
35 249 SZCZEPIAN KUBIAK 1976 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
36 263 TOMASZ GŁOWACKI 1976 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
37 113 TOMASZ JANOSIK 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
38 274 TOMASZ SOBIESIAK 1982 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
39 110 TOMASZ ŚWIĄTCZAK 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
40 137 ŁUKASZ JANOWSKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
poza klasyfikacją
41 72 MAURYCY OLEKSIEWICZ 1982 ŁÓDŹ
100  
 
100  
200
42 266 ANDRZEJ SKOWRON 1975 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
40  
 
28  
68
43 25 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
26  
 
36  
62
44 273 PIOTR BULA 1975 ZGIERZ
30  
18  
 
48
45 328 MACIEJ MIŚ 1981 ŁÓDŹ
 
45  
 
45
46 251 PIOTR WEDER 1976 ŁÓDZ
24  
 
15  
39
47 336 MARIUSZ LEPKA 1975 ŁÓDZ
 
28  
 
28
48 411 WOJCIECH MAJCHER 1983 TOMASZOW MAZOWIECKI
 
 
26  
26
49 227 ARTUR SŁOWIŃSKI 1980 ŁÓDZ
24  
 
 
24
50 190 JAROSŁAW RESZELEWSKI 1975 ŁÓDŹ
9  
13  
 
22

« poprzednia 1 2 3 następna »