teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015 - 15km w dniu 18.01.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: kobiety

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 240 ANNA KETNER 1974 ŁÓDZ
80  
50  
60  
190
2 193 JUSTYNA GRZELEWSKA 1990 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
60  
45  
80  
185
3 194 KATARZYNA DOWNAR 1989 PABIANICE
100  
80  
0  
180
4 225 IZABELA SOBAŃSKA 1996 DRUŻBICE
50  
40  
45  
135
5 166 MILENA GRABSKA-GRZEGORCZYK 1978 PABIANICE
36  
36  
50  
122
6 259 KATARZYNA KOWALCZYK 1996 ŁÓDŹ
45  
20  
45  
110
7 162 MAGDA FISZER 1967 ŁÓDŹ
30  
32  
36  
98
8 125 EWELINA TRAWCZYŃSKA 1977 ŁÓDŹ
32  
30  
32  
94
9 159 MAGDALENA CIEPŁUCH-SZMYTKOWSKA 1985 ŁÓDŹ
22  
24  
26  
72
10 111 KASIA CHORZEWSKA 1986 ŁÓDŹ
28  
26  
15  
69
11 53 ASIA BENSARI 1979 GALOWICE
24  
28  
14  
66
12 153 AGNIESZKA ŚREDNIAK 1978 ŁÓDŹ
16  
14  
30  
60
13 238 KATARZYNA WOJTANIK 1977 ŁÓDZ
20  
15  
12  
47
14 124 PAULINA CYNIAK 1977 ŁÓDŹ
8  
16  
16  
40
15 275 JOANNA WYTYKOWSKA 1980 ŁÓDZ
11  
6  
8  
25
16 79 MAŁGORZATA GRUSZKA 1971 ŁÓDŹ
10  
7  
7  
24
17 8 ANNA KALINOWSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
9  
9  
19
18 55 MAŁGORZATA FRANKENBERG 1955 ŁÓDŹ
4  
3  
4  
11
19 100 KATARZYNA DĄBROWSKA 1989 ŁÓDŹ
1  
2  
5  
8
20 141 SYLWIA WYLAZŁOWSKA 1977 ŁÓDŹ
2  
5  
1  
8
21 211 ANNA PSUT 1964 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
1  
1  
3
22 39 BEATA DEMBIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
23 51 GENOWEFA LANGE 1972 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
3
24 45 HANNA WASIAK 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
25 145 MAGDALENA KOLIŃSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
26 64 MAŁGORZATA ZIĘBA 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
27 67 PATRYCJA MEKSA 1973 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
28 205 MAJA GŁOWACKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
0  
2
poza klasyfikacją
29 338 EWA OCHMAŃSKA 1973 ŁÓDZ
 
100  
100  
200
30 305 KATARZYNA ŻBIKOWSKA-JUSIS 1983 ŁÓDŹ
 
60  
 
60
31 344 KAROLINA TOMCZYK 1983 ŁÓDŹ
 
24  
30  
54
32 224 MONIKA STROBIN 1981 WARSZAWA
40  
 
 
40
33 151 MARTA BRYSZEWSKA 1978 ZGIERZ
26  
 
13  
39
34 230 RENATA WOJTAS 1974 ZGIERZ
18  
 
20  
38
35 32 KAMILA KWIECIEŃ - LIPIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
13  
 
24  
37
36 277 JOANNA 1979 ŁÓDZ
16  
18  
 
34
37 308 JOANNA BUDZIŃSKA 1979 ŁÓDŹ
 
11  
22  
33
38 60 MARTA DROZDOWSKA 1983 ŁÓDŹ
14  
13  
 
27
39 222 ANNA WOJCIECH 1985 PYRZYCE
12  
10  
 
22
40 390 ANITA BŁĘDZIŃSKA 1988 RUDKI
 
 
20  
20
41 134 EWA PATROWICZ 1975 ŁÓDŹ
8  
8  
 
16
42 321 KATARZYNA PRZYBYSZ 1988 ZGIERZ
 
12  
 
12
43 376 MARTYNA JANIK 1987 BYDGOSZCZ
 
 
11  
11
44 399 AGATA ANDRZEJEWSKA 1979 ŁÓDŹ
 
 
10  
10
45 103 ALEXANDRA DOBRAS 1987 RYBNIK
9  
1  
 
10
46 15 BEATA OKRĘGLICKA 1974 TYCHY
6  
1  
 
7
47 419 ALEKSANDRA KARAS 1962 ŁÓDZ
 
 
6  
6
48 70 ALEKSANDRA NIEWIADOMSKA 1979 ŁÓDŹ
5  
 
 
5
49 312 MAŁGORZATA SIGER 1969 ŁÓDŹ
 
4  
1  
5
50 7 KATARZYNA KOWALSKA 1968 ŁÓDŹ
3  
 
 
3

« poprzednia 1 2 następna »