teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015 - 10km w dniu 06.12.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
51 47 ANDRZEJ MUSZYŃSKI 1962 ZGIERZ
1  
1  
2
52 8 ANNA KALINOWSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
2
53 240 ANNA KETNER 1974 ŁÓDZ
1  
1  
2
54 211 ANNA PSUT 1964 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
1  
2
55 222 ANNA WOJCIECH 1985 PYRZYCE
1  
1  
2
56 117 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
1  
1  
2
57 168 ARTUR KUŚMIEREK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
2
58 53 ASIA BENSARI 1979 GALOWICE
1  
1  
2
59 18 BARBARA NOWORZYN 1973 MYSŁOWICE - WESOŁA
1  
1  
2
60 192 BARTOSZ NOWAKOWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
2
61 39 BEATA DEMBIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
2
62 15 BEATA OKRĘGLICKA 1974 TYCHY
1  
1  
2
63 68 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
2
64 19 BOGUSŁAWA KASPRZAK 1967 WROCŁAW
1  
1  
2
65 229 CZESŁAW KLEPCZAREK 1957 ŁÓDŻ
1  
1  
2
66 81 DANIEL MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
2
67 127 DANIEL SZAWKAŁO 1990 ŁÓDŹ
1  
1  
2
68 90 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
2
69 214 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDZ
1  
1  
2
70 210 DARIUSZ JANICKI 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
2
71 57 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
2
72 33 DAWID CIEŚLA 1977 RĄBIEŃ
1  
1  
2
73 84 DOMINIK TAROŃ 1974 GAŁKÓW MAŁY
1  
1  
2
74 87 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
1  
1  
2
75 134 EWA PATROWICZ 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
2
76 125 EWELINA TRAWCZYŃSKA 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
2
77 51 GENOWEFA LANGE 1972 BEŁCHATÓW
1  
1  
2
78 45 HANNA WASIAK 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
2
79 69 HENRYK KĘPIŃSKI 1953 BEŁCHATÓW
1  
1  
2
80 225 IZABELA SOBAŃSKA 1996 DRUŻBICE
1  
1  
2
81 221 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
1  
1  
2
82 97 JACEK REMIASZ 1960 ŁÓDŻ
1  
1  
2
83 248 JAN STOPCZYK 1987 ŁÓDŹ
1  
1  
2
84 106 JANUSZ GÓRAL 1961 ŁÓDŹ
1  
1  
2
85 268 JANUSZ KOZŁOWSKI 1969 ŁÓDZ
1  
1  
2
86 102 JAROSŁAW KORKUŚ 1986 WROCLAW
1  
1  
2
87 175 JAROSŁAW KRUK 1970 LODZ
1  
1  
2
88 190 JAROSŁAW RESZELEWSKI 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
2
89 277 JOANNA 1979 ŁÓDZ
1  
1  
2
90 275 JOANNA WYTYKOWSKA 1980 ŁÓDZ
1  
1  
2
91 193 JUSTYNA GRZELEWSKA 1990 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1  
2
92 10 JUSTYNA PASTWIŃSKA 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
2
93 111 KASIA CHORZEWSKA 1986 ŁÓDŹ
1  
1  
2
94 100 KATARZYNA DĄBROWSKA 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
2
95 194 KATARZYNA DOWNAR 1989 PABIANICE
1  
1  
2
96 259 KATARZYNA KOWALCZYK 1996 ŁÓDŹ
1  
1  
2
97 238 KATARZYNA WOJTANIK 1977 ŁÓDZ
1  
1  
2
98 218 KONRAD CIĘŻKI 1983 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1  
1  
2
99 22 KONRAD OCHOCKI 1989 WROCŁAW
1  
1  
2
100 209 KRYSTIAN STECKIEWICZ 1979 ŁÓDZ
1  
1  
2

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »