teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015 - 10km w dniu 06.12.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M40

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 201 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
100  
100  
200
2 146 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
60  
80  
140
3 131 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
80  
50  
130
4 66 MARIUSZ SZMERKA 1973 ŁÓDŹ
45  
45  
90
5 117 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
30  
36  
66
6 30 TOMISŁAW BENSARI 1972 GALOWICE
26  
40  
66
7 326 DARIUSZ ANDRZEJCZAK 1968 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
60  
60
8 57 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
28  
28  
56
9 268 JANUSZ KOZŁOWSKI 1969 ŁÓDZ
20  
30  
50
10 95 ROBERT ELJASZ 1968 LODZ
50  
 
50
11 87 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
24  
24  
48
12 232 KRZYSZTOF PODGAŃSKI 1971 ŁÓDZ
32  
16  
48
13 226 MARIUSZ STRÓZIŃSKI 1972 ŁÓDZ
40  
 
40
14 243 ROMUALD WITCZAK 1970 ZGIERZ
18  
20  
38
15 173 JAROSŁAW SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
36  
 
36
16 189 SŁAWOMIR NOWAK 1966 ŁÓDŹ
22  
14  
36
17 122 MARCIN KUCHARSKI 1974 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
13  
22  
35
18 333 MACIEJ WOLNY 1974 ŁÓDZ
 
32  
32
19 147 ADAM OCHMAŃSKI 1974 ŁÓDŹ
15  
13  
28
20 242 PAWEŁ WLAZŁO 1974 ŁÓDZ
12  
15  
27
21 301 MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI 1973 ŁÓDŻ
 
26  
26
22 48 MACIEJ ADAMIEC 1974 ŁÓDŹ
15  
10  
25
23 65 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
16  
6  
22
24 342 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDZ
 
18  
18
25 221 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
8  
5  
13
26 352 WITEK GLUCK 1965 ŁÓDŹ
 
12  
12
27 180 SZYMON ŁAPIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
11  
 
11
28 361 SŁAWOMIR PIECH 1966 ŁÓDŹ
 
11  
11
29 84 DOMINIK TAROŃ 1974 GAŁKÓW MAŁY
9  
1  
10
30 195 TADEUSZ PODSIADŁO 1967 ŁÓDŻ
10  
 
10
31 347 ANDRZEJ BAGRODZKI 1971 ZGIERZ
 
9  
9
32 317 STANISŁAW STEFAŃSKI 1969 ŚWINICE WARCKIE
 
9  
9
33 158 PAWEŁ KRYCH 1968 ŁÓDŹ
1  
7  
8
34 169 MARIAN MOSTOWY 1969 ŁÓDŹ
7  
 
7
35 270 SEBASTIAN SERAFICKI 1971 ŁÓDŹ
6  
1  
7
36 175 JAROSŁAW KRUK 1970 LODZ
1  
4  
5
37 295 TOMASZ GRZELCZAK 1967 ŁÓDZ
5  
 
5
38 171 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
4  
 
4
39 318 MARCIN TWARDOWSKI 1971 SOKOLNIKI-LAS
 
3  
3
40 27 PIOTR CHUCHLER 1971 ŁÓDŹ
3  
 
3
41 168 ARTUR KUŚMIEREK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
2
42 1 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
2  
 
2
43 73 KRZYSZTOF DROŻDŻYŃSKI 1969 STRYKÓW
1  
1  
2
44 339 MARIUSZ ROSIAK 1971 ŁÓDZ
 
2  
2
45 43 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
1  
1  
2
46 142 PIOTR ROGÓSZ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
2
47 181 TOMASZ GRALKA 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
2
48 161 WOJTEK FISZER 1966 ŁÓDŹ
1  
1  
2
49 165 ADAM DARAŻ 1974 ZGIERZ
1  
 
1
50 220 BOGUSŁAWA BŁASZCZYK 1970 ŁÓDZ
1  
 
1

« poprzednia 1 2 następna »