teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015 - 10km w dniu 06.12.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M30

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 208 BARTŁOMIEJ WITCZAK 1984 BUKOWIEC
50  
100  
150
2 231 WOJCIECH STROIWĄS 1980 ŁÓDŹ
50  
80  
130
3 287 BARTOSZ STROYKOWSKI 1983 ŁÓDZ
80  
36  
116
4 191 MICHAŁ SMOLEŃSKI 1980 ŁÓDŹ
80  
30  
110
5 167 BARTOSZ GRZEGORCZYK 1977 PABIANICE
40  
60  
100
6 72 MAURYCY OLEKSIEWICZ 1982 ŁÓDŹ
100  
 
100
7 213 PIOTR WANTKIEWICZ 1981 ŁÓDZ
28  
50  
78
8 108 PIOTR ROSIAK 1976 ŁÓDŹ
32  
36  
68
9 252 PIOTR JÓZWIAK 1980 ŁÓDŹ
16  
40  
56
10 245 MACIEJ KOKOTEK 1977 ŁÓDZ
24  
24  
48
11 273 PIOTR BULA 1975 ZGIERZ
30  
18  
48
12 328 MACIEJ MIŚ 1981 ŁÓDŹ
 
45  
45
13 24 JACEK WOSIEK 1975 WROCŁAW
18  
26  
44
14 266 ANDRZEJ SKOWRON 1975 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
40  
 
40
15 81 DANIEL MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
16  
20  
36
16 163 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI 1977 ŁÓDŹ
14  
22  
36
17 336 MARIUSZ LEPKA 1975 ŁÓDZ
 
28  
28
18 71 MICHAŁ TRZCINKA 1983 ŁÓDŹ
13  
15  
28
19 25 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
26  
 
26
20 128 TOMASZ GRZESZCZAK 1975 ŁÓDŹ
11  
14  
25
21 227 ARTUR SŁOWIŃSKI 1980 ŁÓDZ
24  
 
24
22 251 PIOTR WEDER 1976 ŁÓDZ
24  
 
24
23 190 JAROSŁAW RESZELEWSKI 1975 ŁÓDŹ
9  
13  
22
24 112 PAWEŁ SĘK 1978 ZGIERZ
12  
9  
21
25 319 MARCIN GÓRECKI 1977 ŁÓDŹ
 
16  
16
26 170 PAWEŁ MEISSNER 1983 ŁÓDŹ
5  
11  
16
27 132 MACIEJ PATROWICZ 1976 ŁÓDŹ
3  
12  
15
28 83 SEBASTIAN NOWICKI 1979 ŁÓDŹ
4  
10  
14
29 204 MICHAŁ JANUS 1984 DĄBROWA GÓRNICZA
10  
1  
11
30 188 SEBASTIAN GRABOWSKI 1976 ŁÓDŹ
8  
1  
9
31 311 PRZEMEK GRZEJDZIAK 1980 ŁÓDŹ
 
8  
8
32 192 BARTOSZ NOWAKOWSKI 1977 ŁÓDŹ
2  
5  
7
33 345 MICHAŁ MICHAŁKIEWICZ 1983 ŁĘCZYCA
 
7  
7
34 129 PAWEŁ SKORUPA 1978 ROZPRZA
7  
 
7
35 272 PRZEMYSŁAW KASZEWSKI 1979 GOSTYNIN
1  
6  
7
36 75 MACIEJ ŁUKASZEWSKI 1983 ŁÓDŹ
6  
 
6
37 357 RAFAŁ WALCZYK 1983 ŁÓDZ
 
4  
4
38 200 ŁUKASZ KUBAS 1984 PABIANICE
1  
3  
4
39 98 ADAM BOROWICKI 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
2
40 359 BOGUMIŁ ZIĘBA 1978 ŁÓDŹ
 
2  
2
41 68 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
2
42 33 DAWID CIEŚLA 1977 RĄBIEŃ
1  
1  
2
43 218 KONRAD CIĘŻKI 1983 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1  
1  
2
44 209 KRYSTIAN STECKIEWICZ 1979 ŁÓDZ
1  
1  
2
45 281 KRZYSZTOF DOBRYNIN 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
2
46 9 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
2
47 91 MACIEJ TOPCZEWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
2
48 17 MARCIN SZCZERBIAK 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
2
49 42 MAREK STASIEWICZ 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
2
50 86 MICHAL DZIRBA 1980 LODZ
1  
1  
2

« poprzednia 1 2 3 następna »