teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015 - 10km w dniu 06.12.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: mężczyźni

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
51 192 BARTOSZ NOWAKOWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
2
52 68 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
2
53 229 CZESŁAW KLEPCZAREK 1957 ŁÓDŻ
1  
1  
2
54 81 DANIEL MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
2
55 127 DANIEL SZAWKAŁO 1990 ŁÓDŹ
1  
1  
2
56 90 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
2
57 214 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDZ
1  
1  
2
58 210 DARIUSZ JANICKI 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
2
59 57 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
2
60 33 DAWID CIEŚLA 1977 RĄBIEŃ
1  
1  
2
61 84 DOMINIK TAROŃ 1974 GAŁKÓW MAŁY
1  
1  
2
62 87 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
1  
1  
2
63 69 HENRYK KĘPIŃSKI 1953 BEŁCHATÓW
1  
1  
2
64 221 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
1  
1  
2
65 97 JACEK REMIASZ 1960 ŁÓDŻ
1  
1  
2
66 248 JAN STOPCZYK 1987 ŁÓDŹ
1  
1  
2
67 106 JANUSZ GÓRAL 1961 ŁÓDŹ
1  
1  
2
68 268 JANUSZ KOZŁOWSKI 1969 ŁÓDZ
1  
1  
2
69 102 JAROSŁAW KORKUŚ 1986 WROCLAW
1  
1  
2
70 175 JAROSŁAW KRUK 1970 LODZ
1  
1  
2
71 190 JAROSŁAW RESZELEWSKI 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
2
72 218 KONRAD CIĘŻKI 1983 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1  
1  
2
73 22 KONRAD OCHOCKI 1989 WROCŁAW
1  
1  
2
74 209 KRYSTIAN STECKIEWICZ 1979 ŁÓDZ
1  
1  
2
75 281 KRZYSZTOF DOBRYNIN 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
2
76 73 KRZYSZTOF DROŻDŻYŃSKI 1969 STRYKÓW
1  
1  
2
77 267 KRZYSZTOF MAKSYMOWICZ 1959 ŁÓDZ
1  
1  
2
78 232 KRZYSZTOF PODGAŃSKI 1971 ŁÓDZ
1  
1  
2
79 9 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
2
80 48 MACIEJ ADAMIEC 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
2
81 104 MACIEJ MRUGAŁA 1985 WROCŁAW
1  
1  
2
82 132 MACIEJ PATROWICZ 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
2
83 91 MACIEJ TOPCZEWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
2
84 122 MARCIN KUCHARSKI 1974 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1  
2
85 17 MARCIN SZCZERBIAK 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
2
86 26 MAREK ANTCZAK 1954 KOŚCIELEC
1  
1  
2
87 42 MAREK STASIEWICZ 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
2
88 206 MARIUSZ UBYCH 1988 ŁÓDŹ
1  
1  
2
89 86 MICHAL DZIRBA 1980 LODZ
1  
1  
2
90 76 MICHAL JAROSZ 1977 LODZ
1  
1  
2
91 34 MICHAŁ AULAK 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
2
92 293 MICHAŁ CUPER 1979 ŁÓDZ
1  
1  
2
93 204 MICHAŁ JANUS 1984 DĄBROWA GÓRNICZA
1  
1  
2
94 183 MICHAŁ NAPIÓRA 1990 OKUP MAŁY
1  
1  
2
95 71 MICHAŁ TRZCINKA 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
2
96 43 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
1  
1  
2
97 158 PAWEŁ KRYCH 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
2
98 170 PAWEŁ MEISSNER 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
2
99 118 PAWEŁ ROJEWSKI 1987 PRZEDECZ
1  
1  
2
100 112 PAWEŁ SĘK 1978 ZGIERZ
1  
1  
2

« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »