teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015 - 5km w dniu 16.11.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
151 91 MACIEJ TOPCZEWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1
152 75 MACIEJ ŁUKASZEWSKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1
153 162 MAGDA FISZER 1967 ŁÓDŹ
1  
1
154 159 MAGDALENA CIEPŁUCH-SZMYTKOWSKA 1985 ŁÓDŹ
1  
1
155 78 MAGDALENA DURKOWSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1
156 256 MAGDALENA GORTAT 1965 ŁÓDZ
1  
1
157 145 MAGDALENA KOLIŃSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1
158 205 MAJA GŁOWACKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1
159 269 MARCIN BIAŁOWĄS 1982 ŁÓDŹ
1  
1
160 139 MARCIN CZEKALSKI 1978 ŁÓDŹ
1  
1
161 122 MARCIN KUCHARSKI 1974 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1
162 289 MARCIN SOBCZAK 1987 ŁÓDZ
1  
1
163 284 MARCIN SOCHA 1983 ŁÓDŹ
1  
1
164 285 MARCIN SZCZEPANIAK 1991 ZGIERZ
1  
1
165 17 MARCIN SZCZERBIAK 1975 ŁÓDŹ
1  
1
166 26 MAREK ANTCZAK 1954 KOŚCIELEC
1  
1
167 143 MAREK BARTOSIK 1976 LODZ
1  
1
168 296 MAREK MAKOWSKI 1972 ŁÓDZ
1  
1
169 42 MAREK STASIEWICZ 1977 ŁÓDŹ
1  
1
170 169 MARIAN MOSTOWY 1969 ŁÓDŹ
1  
1
171 254 MARIUSZ SMOLIŃSKI 1963 ŁÓDZ
1  
1
172 206 MARIUSZ UBYCH 1988 ŁÓDŹ
1  
1
173 151 MARTA BRYSZEWSKA 1978 ZGIERZ
1  
1
174 60 MARTA DROZDOWSKA 1983 ŁÓDŹ
1  
1
175 276 MARTA ZIĘBA 1986 ŁÓDZ
1  
1
176 55 MAŁGORZATA FRANKENBERG 1955 ŁÓDŹ
1  
1
177 79 MAŁGORZATA GRUSZKA 1971 ŁÓDŹ
1  
1
178 64 MAŁGORZATA ZIĘBA 1963 ŁÓDŹ
1  
1
179 86 MICHAL DZIRBA 1980 LODZ
1  
1
180 76 MICHAL JAROSZ 1977 LODZ
1  
1
181 34 MICHAŁ AULAK 1983 ŁÓDŹ
1  
1
182 107 MICHAŁ BEDNARSKI 1978 ZGIERZ
1  
1
183 293 MICHAŁ CUPER 1979 ŁÓDZ
1  
1
184 204 MICHAŁ JANUS 1984 DĄBROWA GÓRNICZA
1  
1
185 183 MICHAŁ NAPIÓRA 1990 OKUP MAŁY
1  
1
186 71 MICHAŁ TRZCINKA 1983 ŁÓDŹ
1  
1
187 150 MICHAŁ ZAMOJSKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1
188 166 MILENA GRABSKA-GRZEGORCZYK 1978 PABIANICE
1  
1
189 224 MONIKA STROBIN 1981 WARSZAWA
1  
1
190 67 PATRYCJA MEKSA 1973 ŁÓDŹ
1  
1
191 124 PAULINA CYNIAK 1977 ŁÓDŹ
1  
1
192 235 PAULINA KSIĄSZCZYK 1977 ŁÓDZ
1  
1
193 282 PAULINA PAJOR 1985 ŁÓDZ
1  
1
194 43 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
1  
1
195 158 PAWEŁ KRYCH 1968 ŁÓDŹ
1  
1
196 170 PAWEŁ MEISSNER 1983 ŁÓDŹ
1  
1
197 118 PAWEŁ ROJEWSKI 1987 PRZEDECZ
1  
1
198 112 PAWEŁ SĘK 1978 ZGIERZ
1  
1
199 129 PAWEŁ SKORUPA 1978 ROZPRZA
1  
1
200 242 PAWEŁ WLAZŁO 1974 ŁÓDZ
1  
1

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »