teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015 - 5km w dniu 16.11.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
51 199 ANNA MOSTOWA-MAŁECKA 1962 ŁÓDŹ
1  
1
52 115 ANNA MUSZYŃSKA 1967 ZGIERZ
1  
1
53 23 ANNA NITEFOR 1990 WROCŁAW
1  
1
54 211 ANNA PSUT 1964 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
1
55 222 ANNA WOJCIECH 1985 PYRZYCE
1  
1
56 117 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
1  
1
57 168 ARTUR KUŚMIEREK 1974 ŁÓDŹ
1  
1
58 53 ASIA BENSARI 1979 GALOWICE
1  
1
59 18 BARBARA NOWORZYN 1973 MYSŁOWICE - WESOŁA
1  
1
60 59 BARTOSZ MUSIAŁOWICZ 1980 KSAWERÓW
1  
1
61 192 BARTOSZ NOWAKOWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1
62 135 BARTOSZ OBODECKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1
63 39 BEATA DEMBIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1
64 15 BEATA OKRĘGLICKA 1974 TYCHY
1  
1
65 68 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1
66 220 BOGUSŁAWA BŁASZCZYK 1970 ŁÓDZ
1  
1
67 19 BOGUSŁAWA KASPRZAK 1967 WROCŁAW
1  
1
68 172 BŁAŻEJ BISKUPSKI 1971 ŁÓDŹ
1  
1
69 229 CZESŁAW KLEPCZAREK 1957 ŁÓDŻ
1  
1
70 12 DAGMARA STEFANIAK 1989 WROCŁAW
1  
1
71 262 DANIEL JASIŃSKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1
72 81 DANIEL MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
1  
1
73 127 DANIEL SZAWKAŁO 1990 ŁÓDŹ
1  
1
74 90 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1
75 214 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDZ
1  
1
76 210 DARIUSZ JANICKI 1989 ŁÓDŹ
1  
1
77 156 DARIUSZ KOWALSKI 1969 ŁÓDŹ
1  
1
78 57 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
1  
1
79 171 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1
80 291 DARIUSZ SZKIŁONDŹ 1968 ŁÓDŹ
1  
1
81 33 DAWID CIEŚLA 1977 RĄBIEŃ
1  
1
82 84 DOMINIK TAROŃ 1974 GAŁKÓW MAŁY
1  
1
83 179 ELWIRA OLEJNICZAK 1984 ŁÓDŹ
1  
1
84 174 EMILIA KACZMAREK 1977 ŁÓDŹ
1  
1
85 87 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
1  
1
86 38 EWA GIERACH 1985 ŁÓDŹ
1  
1
87 134 EWA PATROWICZ 1975 ŁÓDŹ
1  
1
88 125 EWELINA TRAWCZYŃSKA 1977 ŁÓDŹ
1  
1
89 184 EWELINA TAZBIR 1986 TOMASZÓW MAZ
1  
1
90 51 GENOWEFA LANGE 1972 BEŁCHATÓW
1  
1
91 212 GRZEGORZ LEMIESZEK 1958 ŁÓDZ
1  
1
92 45 HANNA WASIAK 1963 ŁÓDŹ
1  
1
93 69 HENRYK KĘPIŃSKI 1953 BEŁCHATÓW
1  
1
94 225 IZABELA SOBAŃSKA 1996 DRUŻBICE
1  
1
95 1 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
1  
1
96 278 JACEK DZIOMDZIORA 1985 ŁÓDZ
1  
1
97 126 JACEK GROCHOWSKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1
98 221 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
1  
1
99 97 JACEK REMIASZ 1960 ŁÓDŻ
1  
1
100 288 JACEK SZWAJCOWSKI 1964 ŁÓDZ
1  
1

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »