teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015 - 5km w dniu 16.11.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M40

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 201 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
100  
100
2 131 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
80  
80
3 146 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
60  
60
4 95 ROBERT ELJASZ 1968 LODZ
50  
50
5 66 MARIUSZ SZMERKA 1973 ŁÓDŹ
45  
45
6 226 MARIUSZ STRÓZIŃSKI 1972 ŁÓDZ
40  
40
7 173 JAROSŁAW SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
36  
36
8 232 KRZYSZTOF PODGAŃSKI 1971 ŁÓDZ
32  
32
9 117 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
30  
30
10 57 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
28  
28
11 30 TOMISŁAW BENSARI 1972 GALOWICE
26  
26
12 87 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
24  
24
13 189 SŁAWOMIR NOWAK 1966 ŁÓDŹ
22  
22
14 268 JANUSZ KOZŁOWSKI 1969 ŁÓDZ
20  
20
15 243 ROMUALD WITCZAK 1970 ZGIERZ
18  
18
16 65 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
16  
16
17 147 ADAM OCHMAŃSKI 1974 ŁÓDŹ
15  
15
18 48 MACIEJ ADAMIEC 1974 ŁÓDŹ
15  
15
19 122 MARCIN KUCHARSKI 1974 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
13  
13
20 242 PAWEŁ WLAZŁO 1974 ŁÓDZ
12  
12
21 180 SZYMON ŁAPIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
11  
11
22 195 TADEUSZ PODSIADŁO 1967 ŁÓDŻ
10  
10
23 84 DOMINIK TAROŃ 1974 GAŁKÓW MAŁY
9  
9
24 221 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
8  
8
25 169 MARIAN MOSTOWY 1969 ŁÓDŹ
7  
7
26 270 SEBASTIAN SERAFICKI 1971 ŁÓDŹ
6  
6
27 295 TOMASZ GRZELCZAK 1967 ŁÓDZ
5  
5
28 171 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
4  
4
29 27 PIOTR CHUCHLER 1971 ŁÓDŹ
3  
3
30 1 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
2  
2
31 165 ADAM DARAŻ 1974 ZGIERZ
1  
1
32 168 ARTUR KUŚMIEREK 1974 ŁÓDŹ
1  
1
33 220 BOGUSŁAWA BŁASZCZYK 1970 ŁÓDZ
1  
1
34 172 BŁAŻEJ BISKUPSKI 1971 ŁÓDŹ
1  
1
35 156 DARIUSZ KOWALSKI 1969 ŁÓDŹ
1  
1
36 291 DARIUSZ SZKIŁONDŹ 1968 ŁÓDŹ
1  
1
37 175 JAROSŁAW KRUK 1970 LODZ
1  
1
38 271 JERZY JAŚKOWSKI 1973 ŁÓDZ
1  
1
39 73 KRZYSZTOF DROŻDŻYŃSKI 1969 STRYKÓW
1  
1
40 182 KRZYSZTOF SULIMA 1974 ŁÓDŹ
1  
1
41 216 MACIEJ PRZEGALIŃSKI 1974 ŁÓDZ
1  
1
42 296 MAREK MAKOWSKI 1972 ŁÓDZ
1  
1
43 43 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
1  
1
44 158 PAWEŁ KRYCH 1968 ŁÓDŹ
1  
1
45 142 PIOTR ROGÓSZ 1968 ŁÓDŹ
1  
1
46 74 ROBERT JAKOWENKO 1973 ŁÓDŹ
1  
1
47 239 STANISŁAW ŁUKOS 1972 ŁÓDZ
1  
1
48 16 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1
49 133 TOMASZ BOŻYK 1971 ŁÓDŹ
1  
1
50 181 TOMASZ GRALKA 1972 ŁÓDŹ
1  
1

« poprzednia 1 2 następna »