teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 25km w dniu 02.03.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
201 304 PIOTR MARKOWSKI 1984 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
 
3
202 75 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
203 100 PRZEMYSŁAW GRABICKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
204 39 ROBERT NOSKOWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
 
3
205 361 ROMUALD WITCZAK 1970 ZGIERZ
 
1  
 
1  
1  
3
206 112 SŁAWOMIR ŚNIEŻYŃSKI 1977 ŁÓDŹ
 
1  
 
1  
1  
3
207 41 TOMASZ FILIPCZYŃSKI 1970 ŁÓDŹ
1  
 
1  
 
1  
3
208 50 TOMASZ GAWEŁ 1978 KRZYWIEC
1  
1  
1  
 
 
3
209 68 TOMASZ MICHALSKI 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
210 355 TOMASZ SOBIESIAK 1982 ŁÓDŹ
 
1  
1  
 
1  
3
211 306 ZDZISŁAW FILIPOWSKI 1970 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
 
1  
1  
1  
 
3
212 81 MICHAŁ LESZCZYŃSKI 1984 ŁÓDŹ
0  
1  
1  
 
 
2
213 147 SZYMON KWIATKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
0  
 
1  
1  
 
2
214 413 WOJCIECH RONERT 1956 ŁÓDŹ
 
 
1  
0  
1  
2
poza klasyfikacją
215 240 MATEUSZ PACHULEC 1984 ŁÓDŹ
50  
60  
 
 
 
110
216 409 DANIEL ROMANOWICZ 1990 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
 
 
50  
 
 
50
217 394 DARIUSZ NIECKARZ 1967 ZGIERZ
 
 
10  
 
26  
36
218 288 TOMASZ JASIEWICZ 1982 SIERADZ
 
15  
13  
 
 
28
219 469 PIOTR PAWLAK 1981 ŁÓDŹ
 
 
 
26  
 
26
220 465 JACEK ULOWSKI 1968 ŁÓDŹ
 
 
 
11  
12  
23
221 496 PIOTR WANTKIEWICZ 1981 ŁÓDŹ
 
 
 
 
22  
22
222 390 MAREK BALCERZAK 1990 ZGIERZ
 
 
 
 
16  
16
223 300 PIOTR CZŁONKOWSKI 1983 SZCZEKOCINY
 
16  
 
 
 
16
224 414 SEBASTIAN MARKOWIAK 1992 ŁÓDŹ
 
 
1  
13  
 
14
225 226 PAWEŁ SĘK 1978 ZGIERZ
11  
 
1  
 
 
12
226 363 BARTŁOMIEJ ZIELIŃSKI 1981 BEŁCHATÓW
 
8  
 
1  
 
9
227 451 WOJTEK KRAJEWSKI 1971 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
 
 
 
6  
 
6
228 415 KRZYSZTOF TOMASZEWSKI 1967 TUREK
 
 
5  
 
 
5
229 205 ROBERT SOBCZAK 1982 ŁÓDŹ
2  
 
1  
 
 
3
230 127 ADAM BIAŁAS 1971 LUTOMIERSK
1  
1  
 
 
 
2
231 220 ADAM NIEDŹWIECKI 1958 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
 
2
232 248 ADAM PIETRASZEK 1968 ŁASK
1  
 
1  
 
 
2
233 74 AGATA ANDRZEJEWSKA 1979 ŁÓDŹ
1  
 
1  
 
 
2
234 252 AGNIESZKA WOŹNICKA 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
 
2
235 132 ALICJA DĄBROWSKA 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
 
2
236 176 ALICJA WIRSKA-PŁONKA 1979 ZGIERZ
1  
1  
 
 
 
2
237 419 ANDRZEJ PAWŁOWSKI 1956 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
 
2
238 426 ANDRZEJ RZYŹNICKI 1951 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
 
2
239 405 ANDRZEJ SŁABY 1976 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1  
2
240 98 ANNA WOJCIECH 1985 PYRZYCE
1  
1  
 
 
 
2
241 403 ARKADIUSZ KACZMAREK 1975 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1  
2
242 402 ARKADIUSZ MAKOWSKI 1973 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1  
2
243 51 ARTUR BIŃKOWSKI 1991 GAŁKÓW MAŁY
1  
1  
 
 
 
2
244 11 ARTUR SALAMON 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
 
2
245 233 ARTUR WOJCIECH STRUMIŁŁO 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
 
2
246 149 BARTŁOMIEJ ŁAŃDUCH 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
 
2
247 457 BARTOSZ MILLER 1988 ZGIERZ
 
 
 
1  
1  
2
248 432 BOGUMIŁ ZIĘBA 1978 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
 
2
249 97 BOGUSŁAWA KASPRZAK 1967 WROCŁAW
1  
1  
 
 
 
2
250 464 BOŻENA MALICKA 1967 ŁÓDŹ
 
 
 
1  
1  
2

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.