teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 25km w dniu 02.03.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
101 12 MAREK CZUBIŃSKI 1953 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
102 379 MAREK MAKOWSKI 1972 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
1  
4
103 187 MAREK PASTWA 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
 
4
104 72 MAREK SZAFRAŃSKI 1982 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
1  
4
105 150 MARIUSZ MARCINKIEWICZ 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
106 47 MARTA BARAŃSKA 1986 KLESZCZÓW
1  
1  
1  
1  
1  
4
107 199 MARTA BRYSZEWSKA 1978 ZGIERZ
1  
1  
1  
1  
1  
4
108 82 MARTA BUJACZ 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
1  
4
109 116 MARTA MIKOŁAJCZYK 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
 
4
110 286 MARTA ZIĘBA 1986 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
1  
4
111 95 MARZENA JĘCZMIŃSKA 1980
1  
1  
1  
1  
 
4
112 157 MATEUSZ OLCZAK 1988 NOWA WOLA
1  
1  
1  
1  
1  
4
113 92 MICHAL DZIRBA 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
114 7 MICHAŁ AULAK 1983 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
1  
4
115 285 MICHAŁ WALASIK 1975 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
1  
4
116 269 MICHAŁ JUCHA 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
117 144 MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI 1973 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
1  
1  
4
118 217 MICHAŁ NIEDŹWIECKI 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
119 173 MICHAŁ ULRICHS 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
120 356 MILENA GRABSKA-GRZEGORCZYK 1978 PABIANICE
 
1  
1  
1  
1  
4
121 19 MONIKA STROBIN 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
122 87 MONIKA SZREITER 1974 PABIANICE
1  
1  
1  
 
1  
4
123 114 PAULINA CYNIAK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
124 59 PAWEŁ SOBIESZUK 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
125 17 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
1  
1  
1  
1  
1  
4
126 165 PAWEŁ STASIŃSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
127 253 PAWEŁ TYLUS 1955 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
 
4
128 60 PIOTR CHRUŚLIŃSKI 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
129 216 PIOTR ERBEL 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
130 142 PIOTR KMIN 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
131 299 PIOTR KUKULSKI 1956 PABIANICE
 
1  
1  
1  
1  
4
132 139 PRZEMEK GRZEJDZIAK 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
133 65 PRZEMYSLAW ZAKRZEWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
134 88 RADEK CHUDZIK 1977 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
1  
4
135 261 RADEK PIOTROWSKI 1981 ŁÓDŹ
PARKRUN LODZ
1  
1  
1  
1  
1  
4
136 46 RAFAŁ DOMAGAŁA 1978 KLESZCZÓW
1  
1  
1  
1  
1  
4
137 62 ROBERT LACHOWSKI 1985 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
1  
 
1  
1  
4
138 79 ROMAN ZBUDNIEWEK 1952 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
 
4
139 18 ROMUALD SZCZYTKOWSKI 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
140 260 SEBASTIAN GRABOWSKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
141 195 SEBASTIAN NOWICKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
142 94 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
1  
4
143 202 SŁAWOMIR NOWAK 1966 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
1  
4
144 90 SŁAWOMIR PIECH 1966 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
145 143 STANISŁAW KORCZYŃSKI 1953 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
1  
4
146 133 SYLWESTER DUDKIEWICZ 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
147 353 SYLWESTER PRZYBYŁ 1970 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
1  
4
148 71 SYLWIA PASTUSZKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
149 105 SZCZEPAN KUBIAK 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
150 15 TADEUSZ RUTA 1950 DOBRA NOWINA
1  
1  
1  
1  
1  
4

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.